Sevgilinize bakanlar var! Suçu kimde ararsınız?

Bir cafede erkek ya da kız arkadaşınızla oturuyosunuz karşıdaki biri sevgilinize yiyecek gibi bakıyor... Yanınızdaki kişiyi mi suçlarsınız (giyimin dikkat çekiyor, sen de baktın ondan bakıyodur vs) yoksa karşı tarafı mı?

0|0
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• olaya ve akışına bağlı bişey yanımdaki ona pas vermişse illaki yanımdakini suçlarım ilk sonra masayı karşıdakinin kafasıyla birleştiririm

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kız arkadaşımla yerleri değiştiriri. Biraz da bana baksın ne görecekse.

0|0
    0|0
  • once bakarim acikta gorunen bir yerimi var diye ki normal dekolteden vb bahsetmiyorum, olur ya insanlik hali farkli bir goruntu olmustur, varsa sakince hayatim soyle soyle derim toparlanir... ama oyle bir durum yoksa ve o bakanlar hala bakiyorsa gider once insanlikla uyaririm... laftan anlamiyorlarsa artik gerisi malum...

1|0
    0|0
  • Suçu kimde ariycam hödük hödük bakanda ararım ...Suç bende aslında kalitesiz mekana götürüp kalitesiz insanların içine sokarsam olacağı buydu yani...

0|0
    0|0
    • sakin abıcım sakin olmadı oyle bısey:)

• canım benim...niye sende olsun.esas o kaliteli mekana gelen ne çok maganda var sonradan görmüş...para bende deyip her kadına benim olabilirmi diye bakan zekakısıtlı tipler...suç onları yetiştirende ve mekanda böyle şeylere müsade edendedir.

• bu zamanda herşeyi düşünüp haraket etmeli aslında devir bu devir her an herşey olabilir mantığı ön planda olmalı seda ya fazlada abartmaya gerek yok oda var :)

• sevgilimi niye suçlayayım,yanında erkek olan kıza/kadına bakanın hötlüğüne takarım.sonrada gider bodoslama dalarım..

0|0
    0|0
  • ben kız arkadaşımı suçlarım,düz mantık..birşey varki eleman bakıor..bende erkeğim, kız pas vermediği sürece ona nasıl bakabilirim ki sonuçta? ha erkek hayvanın tekidir.orda ben gerekeni yaparım o baktıgı gozleri varya cocugun işte oraya ;)

0|0
    0|0
    • bak bak bak gıdıyo kız arkadasını suçluyo bak senı boyle bılmezdım patr

• allah bi verir başına gorursun bak,terlik ata ata geçer hayatın :D

• :):):)gıcık:)

• Bakan sığıra daldiktan sonra sevgilime dikkat ederim. Farkında olmadan acaba yanlış mi konuştu, düşündü, baktı manasında

0|0
    0|0
  • Karşısındakini suçlarım. Mümkünse ortamdan uzaklaşırım. eğer uzaklaşamıyorsam , ortalıkta adamı uyarırım. bunu yaparım. hiç çekinmeden.

0|0
    0|0
  • Kızlar genelde yanında sevgilisi olan adama bakarlar, nedenini bilmiyorum ama durum böyle başıma çok geldi. benim sevgilime bakan olursa oradan uzaklaşmaya çalışırım, yanımdaki kızı suçlamam bu zamana kadar öyle bir suç işlemediler zaten.

0|0
    0|0
    • Kapılmış erkek; yani başkasının erkeği çekicidir. Şeytani bir tahrik unsurudur onlara göre..

• Karşı tarafı tabii ki.

0|0
    0|0
    • çok güzel ben hep erkeklerin bakılan taraf olduğu için suçladıklarını düşünürdüm.

• karsı tarafı

0|0
    0|0
  • sevgilim bakmıyorsa sorun yoktur

0|0
    0|0
  • Karşıdaki bakan eğitimsiz biridir. sevgilimin hiç bir suçu yoktur.

0|0
    0|0
  • umarım mini etek giyen bayanların rahatça dolaşabildiği bir ülke oluruz..

0|0
    0|0
  • bakma bakanıda görmessin:))))

0|0
    0|0
  • Karşı taraftakinde elbet.. Şahsen direk dalarım tekme tokat... .

0|0
    0|0
    • dalma bence allaha havale et.kendini yorma.:)gereksiz biri için yorulma yani.

• karşı tarafı tabii ki abaza toplumuz o yüzden sevgilimle yer değiştiririm arkası onlara dönük olur.

0|0
    0|0
    • güzelll çok güzel.ayrıca siz gerçekten olgun ve düşünerek cevaplar yazıyorsunuz.

• teşekkür ederim yorumlarımı önemseyen birisinin olması güzel birşey =)

• Karşıda...

Direkt kavga çıkartırım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yanımdaki şahsında bakıp bakmadığını anlamak için çaktırmadan izlerim .Hatta wc ye gidiyor numarası yapabilirim. Gördümki bizimki bakmıyor kız kaşar , gözlerimi ona diker gülerek bize katılıp katılmayacağını sorarım, ama asla seviyesine inmem laf dalaşı yapmam.

1|0
    0|0
  • Önce yanımdaki kişiye bakarım o da bakıyor mu diye bakıyorsa tırnaklarımı koluna geçiririm tırnağımın izini çıkartırım.Sonra kıza bakarım gözümü kırparak ne bakıyon( yüz ifademi tahmin ediyorsunuzdur) der gibi hareket ederim sonra kız hala bakıyorsa garsona bakarmısınız bir KAŞARlı tost alabilirmiyim derim (kaşar kelimesinin üstüne basarak ve kıza bakarak)

0|0
    0|0
  • önce yanımdakinin de bakıp bakmadığını anlamaya çalışırım. bu konuda sorun yoksa problem de yoktur. isteyen istediği gibi bakabilir. ki başımıza geleni anlatayım. barda eşim ve arkadaşlarım eğleniyorduk. ben farketmedim ama arka masamızdaki 2 kız eşime bakıyorlarmış. bir tanesi telinin numarasını vermek için işaret falan etmiş. eşim uyardı beni. sonra da bana daha da yakın davrandı. kızlar da çekip gittiler :))

1|0
    0|1
  • önce fark ettirmeden sevgilime bakarım acaba o da bakıyor mu diye daha sonrada sevgilime yiycek gibi bakan kıza dik dik bakarım o baktığımı fark edene kadar ve kızın gözünün içine baka baka sevgilime sarılır öperim hadini biliyorsa bir daha bakmaz zaten.

1|0
    0|0
  • hiç kaale bile almam çunku sevgilim benım. ıstediği kadar baksın ancak bakmakla kalır zaten benım sevgilim olacak kışı oralı bile olmaz yanı ıkımızınde umrumuz dışı olur :D

0|0
    0|0
  • sevgilimde değildir tabikide yanında sevgilisi olan birine bakan kızın kaşarlığı

0|0
    0|0
    • aynen kızda suc bulurum, cunku erkekler ılgıden hoslanıyorlar yanı benı aldatmaz ama hosuna gıder bakmaz belkı kacamak bakar vs ama en suclu burda yanında sevgılısı olan bır erkege bakan kızdır,genelde yanında guzel bır kız bulunan erkekler dıger kadınlar tarafından ılgı gorurler cunku o kızı yanında tutmak ıcın ne maharetler oldugunu merak ederler:)genelde bu boyledır cekıcı gelır sahıplı erkekler dıger kadınlara..ama öyle kadınlar bencede senın dedıgın gıbı zavallıdır kasardır...

• sevgilime bir bakarım.eger onlara firsat veriyorsa hemen oradan ayrılırım.aynı seyi tekrarlarsa ondan tamamen ayrılırım

0|0
    0|0
  • Yanımdaki ona gerçekten bakarsa, o cafeyi terk ederim.

Ama bakmazsa, suç kesinlikle karşı tarafta olur.

üstüne birde bir havalanırım bir havalanırım. bak benim yanımda oturuyor, sende uzaktan mel mel bakarsın derim o kıza :))

0|0
    0|0
  • Ona sevgilim de bakıyosa tabi ki sevgilimi suçlardım. Ama adamın bişeyden haberi yoksa karşı tarafı suçlardım hatta suçlamakla kalmaz önüne bakmasını söylerdim.

0|0
    0|0
  • yanında sevgilisi varken bakan tarafı sevgilimin suçu ne

0|0
    0|0
  • bakana bende bakarım:).sevgilime bakarlarsa da adama bak kendine nasıl da baktırtıyor derim.

0|0
    0|0
  • karşı taraf .

0|0
    0|0
  • benmkı bakıyosa onda da suc var ama bakmıosa kızın abazalıgıdr gider haddini bildirrm kendsne

0|0
    0|0
  • %40 sevgilimindir suç

0|0
    0|0
Yükleniyor...