Kapat

Bunca şey tesadüf olamaz bence, siz ne düşünüyorsunuz?

Geçen sene onu neredeyse tanımıyordum bile. Yazın 3 gün boyunca onunla çıktığımı gördüm. "Haydi sınıfa söyleyelim." diyip gidiyordu. Okullar açıldı, aynı sınıfa denk geldik. Sınıfın konumu rüyamdakiyle aynıydı. Ondan hoşlanmaya başladım. Ödev sorma bahanesiyle mesaj attım ve paragraflar yaza yaza konuştuk ve ortak özelliklerimizi keşfettik.

O günden itibaren aşırı yakındık. Sevgili gibiydik. Ta ki onun birini sevdiğini öğrenene kadar. O da benim kendisini sevdiğimi öğrenince soğuduk... Şans eseri bir gün internette onun çocukluk arkadaşıyla tanıştım. İkimizin arasını yapacağını söyleyip duruyor. Her neyse. Sonra bu çocuk başka kızla çıktı ve iki gün sonra ayrıldılar. Çocuk, arkadaş kaybetti. Genelde yalnız görüyorum onu... Bu işlerin en ilginç yanı, bir gün adımı yazıyordum kağıda. Yazıyı aynaya tutunca onun adını gördüm ve çok şaşırdım. Bence bunca şey tesadüf değil... Siz ne düsünüyorsunuz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene onu neredeyse tanımıyordum bile. Yazın 3 gün boyunca onunla çıktığımı gördüm. "Haydi sınıfa söyleyelim." diyip gidiyordu.

Buradaki yazın onunla 3 gün boyunca çıktığımı gördüm derken ne demek istediniz..Ben böyle diyince rüya da gördünüz zanneddim oryı bi çözebilsem :)

0|0
    0|0
    • Offfffff yazin ruyamda gordum demek istedim bosuna bekliyorum iki saattir duzgun bi cevap bekliyorum! Bilerek mi yapiyorsunuz?

• Abicim neresinin rüya neresinin gerçek anlamaya çalıştım k.bkma aklım karışık biraz...Olur böyle tesadüfler boşver hayatının akışına bırak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Rüyanı mı anlattın ben ne anlattın anlamdım ki :S

0|0
    0|0
    • Ruyamı anlatmadım olayları anlattım.

• K.bakma rüyanı anlattım sandım..

• Onemli degil bunlarin hepsi ruya olsa tesaduf falan demezdim, tekrar okuyunca ne anlam cikarttiniz?

• Ne soruyorsun bide anlayabilsek. Soruyu sorarken nasıl sorulması gerektiğini yazıyor iyi oku ,çünkü ben yazdıklarından hiç birşey anlamadım.

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun yaa !

Dünyanın var olması

insan ırkı bile tesadüflerle var olmuş (!)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rüyan çıkmış olabilir isminin tersi onun adı olabilir tesadür olabilirde olmayabilirde zamanla her şeyi analrsın bekle.

0|0
    0|0
  • İlk basta senin onu sevdigini ogrenince araniz bozulmus. O cocukluk arkadasi onunla ne kadar yakn. Bence o cocuk seni hic o gozle gormemisti. Az cok bilirim bence ara yapmaya calisan arkadas aslinda karsi tarafin istemeseyle sana gelip aranizi yapayim yapicam diyo. Cunku o cocuk yanliz kaliyo ve egosunu tatmin etmeye calisiyo. İste hani bi kiz var teklif etsem hemen kabul edicek bak hala unutamamis ben iste soyle iyiyim boyle yakisikliyim falan dicek kendi kendine. Bosver yuz verme. Eminim daha iyilerine layiksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...