Erkekler eşinin yaşca küçük mü yoksa yaşıtı olmasını mı ister ?

Evet sorum erkeklere . Eş seçerken evleneceğiniz kadının yaşca küçük mü yoksa yaşıtınız olmasını mı tercih edersiniz ? Sebepleri nelerdir

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kafalar uyuştuktan sonra yaşın önemi yok, yüksekte olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Olgun olsun mantıksız olmasın tartışırken beni alt etmesi hoşuma gider gururlanıyor insan ablam gibi sevdiğim bir kadın vardı ondan biliyorum nasılda bulurdu nerden aklında kalırdı da üstün cıkartırdı kendini benim yaş önemi yok sadece kucuk olmasın

0|0
    0|0
  • Valla çoğunluk yaşının küçük olmasını ister nedenide bayanlar erkeklere göre daha çabuk (tabiri caizse çöktüğü) yaşlandığı için ama bana göre alakaya maydonoz...Sevdikten sonra yaşın önemi yok büyükte olabilir..

1|0
    0|0
    • katılıyorum . kadınlar eskiden evet daha çabuk cökermiş ama şimdi öyle değil . kadınlar artık bakıyor kendine . bir de zor şartlar altında çalışmıyorlar her şeyin en azından bir makinesi var :D eskiden bulaşığı elinde yıka , camasırı elinde yıka , 3-5 cocuk dogur derken o kadın çokmesinde ben mi çokeyım :D

• evet kesinlikle haklısın :) o yüzden dedim ya sevdikten sonra yaşın önemi yok diye...Bence yaş takıntı olmamalı huzurun yerindemi ? seviyormusun ? ee daha ne hem kimin önce gideceğini Allah bilir...

• Bir eşim olsunda yaşını dert etmem ben

1|0
    0|0
  • mesela yaş değil ama yaşı küçük olması bir + dır tabiki 10 yaş desen sen 45 iken o 35 olcak. kadınlarda yaş erkeklere göre daha önemli. kadınlar yaşladıkça daha çok fonksiyon kaybediyolar erkekelere göre

0|0
    0|0
  • Kadınlar çabuk çöker. 35'ime geldigimde 25'lik bir hatun alıcam

0|0
    1|0
    • öyle de , 25lik hatun 5 yıl sonra 40 yaşında olacak morukla evlenmek ister mi acaba

• tamam söz atcam :D benim de sana tavsiyem , o kafanı değiştir . bak kendinde diyorsun erkekte kırışıyor diye . yani erkek çökmüyor değil o da çoküyor . ama savunmaya bakar mısın " erkeğe kırışıklık karizma katar " böyle bir mantık mı var yaa ?! o senin görüşün sadece ve bu bir bencilliktir . o zaman kadına da o kırışıklık ayrı bir hava katar diye yorumlarım ben .

• sen neden bu kadar içerledin dostum :D hayırdır niye taktın kafayı bu kadar :D bir kendini kanıtlama çabasındasın hayırdır :D aklın varsa moruk olmadan evlen , valla bak diyorum 23 yaşımda 35 yaşında ki adamla beni assalarda evlenmem . evlenmem arkadas evlenmem . yani evde kalmak istemiyorsan moruk olmadan evlen derim sana :D yoksa 35ımde 25lık hatun alcam hayallerın elınde patlar benden soylemesı :D

• Mesele yaş değil sen hala anlamadın mı arkadaş? Mesele "Neşeli ol ki genç kalasın" ... Birbirini tamamlayan mutlu bir çift olduktan sonra gerisi mühim değil...

0|0
    0|0
  • Valla ben kendimden büyük kadınlardan hoşlanıyorum... Olgun kadınlar her zaman ilgimi çekmiştir. Tabi olgundan kasıt karakter olarak, yoksa değişik fantazilerim yok yanlış anlamayın :).

0|0
    0|0
    • 18-25 yaş arası genelde yaşıtlarından hoşlanmaz zaten . Hep olgunlar ilgilerini çeker . 27 den sonra da kendinden yaşca küçük birini ararlar :) Bunu çok gördüm çevrem de ben de . Benim de lise sonda bir yeğenim var, 25lık ırıspının teki yeğenime kancayı fena halde takmış .Ailecek çıldırıyoruz .

• O kadar önemli değil.

0|0
    0|0
  • Olgun olsun?

saygı sevgi olsun yeterli

0|0
    0|0
  • Kücük Olsun Ki Bayramda El Optürim :) ..

0|0
    2|0
  • Kesinlikle yasca kucuk olmasi neden ? Bayanlar erkeğim dedigi kisiye itaat etmek sahiplenilmek yonetilmek ister yasca kucuk olursa buda isi kolaylastirir.

0|0
    0|0
  • yaşımız daha gençken olgun kadın isteriz ama biraz daha büyüyünce de genç olsun deriz.. :)

0|0
    0|0
  • evde otoritenin sağlanması için

ayrıca malcom x e göre

erkeğin yaşının 3 de 2 si olması en ideal yaştır

ve ayrıca sağlık bakımından kadın erkeğe göre daha çabuk yaşlanır

0|0
    0|0
  • aşık olduğunda pek önemi yok bence yaşın, gönül bu.Ama 2-3 yaş küçük olması ideal kabul ediliyor nedense

0|0
    0|0
  • Önemli olan birieinize saygı sevginiz

0|0
    0|0
  • Yaşıt ya da küçük olabilir diye düşünüyordum ama 13 yaş büyük oldu. İstemeye bakmıyor bu işler, sevmekle alakalı.

0|0
    0|0
    • bayagı büyükmüş . peki sorun olmuyor mu ? ailen tepki vermiyor mu ? sen kaç yaşındasın o kac yasında ?

• 8 yıl oldu, ilk başlarda kafaya takıyordum da sonraları problem etmemeye başladım. Müzik zevkimizden yaptığımız işe kadar aynı olunca, hiç sorun olmuyor diyemem ama hayatın getirdiği stres ve problemlerden kaynaklı nadiren tartışmalar çıkabiliyor, onlarda bir çok evliliğe göre az sayılır bana göre. Ben seviyorum eşimi, herşey mükemmel gitmesede, kimin hayatı mükemmelki zaten.

• Doğru söylüyorsun . Sen ve eşin mutluysa kime ne ! Allah mutluluğunuzu bozmasın .

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıtır olsun bizim olsun derler.

1|0
    0|0
    • hahaha sorma canım . Bu erkeklerin bencilliği , tavan yapmış özgüvenlerine hayranım :D Onlar çıtır isterse biz de çıtır isteriz dimi ama :D Bunlar kendilerini ne sanıyo acaba ben anlamadım ki :D hele yukarıda ki 35ımde 25lik hatun alcam cabuk coktugu ıcın demıs :D 25lik hatunlarda 35likleri beklıyordu :D haa bir de kendilerinin çökmeyeceklerindern çok eminler :D

• doğru dedin valla:) kadınlar hep taş erkekler de bir çöküş var:)

• aynen :D

• bazıları pek önemsemiyo bence örneğin benden 2 yaş küçük biri bana aşık oldu ve bir sene boyunca evlenmem için peşimi bırakmıodu bense kardeş gibi görüom onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...