Sizce sevgisine inanmalı mıyım? Beni seviyor muydu sizce?

eski sevgilimle bbmden tanışmıştık 8 ay önce, arkadaşlarıyla tanıştırıyordu beni hep, hep sevdiğini söylerdi. Bbm statüme başka erkeklerin adını yazıyordum bu olay eski sevgilimin kıskançlığına neden oluyordu. Bana güvenmeyip onu aldattığımı bile düşünmüştü! ben bir kaç ay sonra başkasını seviyorum diyerek ayrılmıştım bu olaydan 1 ay sonra eski sevgilim en yakın arkadaşıma yavsamış ! bu durumdan haberim olacağını çok iyi biliyordu. Ve eski sevgilimin kuzeninin doğum gününde karşılaştık yanıma geldi git diyerek bağırdım ona gitmek zorunda kaldı. Sonra mesajlaştık dediki: yanına geldim ve bana git dedin bende gittim dedi, bende en yakın arkadaşıma yavşarken seninle konuşmamı beklemiyordun herhalde dedim ve bana bunu sen istedin dedi. Sizce sevgisine inanmalımıyım? Beni seviyor muydu sizce?

Cevaplarınızı beklıyorum!!

Güncellemeler:
tahsin benimle asla sapıkca konusmazdı hanı derler ya ınsan sevdıgıne dokunamaz dıye. Selim dıye arkadası ıle konustugum zaman selim bana derdıkı: yenge tahsin hep senı anlatıyo 7/24 derdı, Tahsın benı sevdıgını soylerdı ve ben karsılık vermezdım bıle. Benı sevıyor muydu sızce?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bir dkk bir dkk '' Bbm statume baska erkeklerın adını yazıyordum bu olay eskı sevgılımın kıskanclıgına neden oluyordu. Bana guvenmeyıp onu aldattıgımı bıle dusunmustu ! '' diyorsun ve bide ünlem koyarak tepki gösteriyorsun. Pardon bu olayı yapmandaki amaç ne ? sen liseli falan mısın arkadaşım kaç yaşındasın sen veya ilişki ne demek biliyor musun ? ben bır kac ay sonra baskasını sevıyorum dıyerek ayrılmıstım diyosun bide çocuğu bırakıp gidiyosun ve utanmadan sen çocuğun sevgisini mi sorguluyorsun ? Komiksin harbiden :) bence dön çocuğun sevgisini sorgulayacağına kendi hatalarını sorgula.

0|0
    0|0
    • lise sondayım, arkadaslarımda senınle aynı fıkırde. Benı aldatmıcaktın demıstı en son :(

• İyi yaptığın hareketlerin saçmalığını düşünmen için daha önünde uzun yıllar var o zaman.

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

0|0
    0|0
    • guvenım kalmadı en son yaptıgı olayda fakat ılk basta o bana hıc guvenmıyordu. Daha sonra ıse mustafa dıye eskı sevgılımle aynı okuldalar dıye gıttı o cocugu dovmekten beter ettı. Benı aldatmıcaktın dedı daha sonra :(

• çine düştüğüm bok çukuru. belli bir kişiliğe ulaşamamak, hayal edilen, düşlenen adam olamama durumu. son derece can sıkıcı, insanın kendisiyle hesaplaşmasına sebep veren durum.

• ya kızım git kumda oyna. bu ne böyle çoluk çocuk işleri. daha çok erkek gelip geçecek. zamanı gelince böyle saçma sapan davranmamayı öğreneceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...