Merakımın bedeli üzgünüm... Şimdi kim hatalı burada?

aslında okadar karmaşık durumdayım ki üzgünüm merakımın bedeli biraz ağır oldu sırası ile sıralıyayım bir insan ile çok güzel paylaşımlarım oldu beraberliğim beni yalancılık ile suçladı bu beni çok incitti bana yaşımı sordu doğu kesiminde kızların yası büyük yazılır gerçekde yaşım 26 ancak kimliğimde 30 diye geçiyor sonrasında benimle buluşmaya geldiğinde ilk buluşmamızda arkadaş vesilesi ile tanışdiğimiz için görüşmelerimiz sadece telofon üstü olmuşdü ben ona güzel bir insan olmadığımı söyledim 65 kiloyum dedim saçlarım aşırı boyadan yıprandığı için üç derecede kesmek zorunda kaldığımı söyledim buluşmakdan kaçıyordum en sonunda beni ikna etti dış görünüşe değil karekdere önem veriyorum dedi bende ikna olup buluşmayı kabul ettim geldiğinde ise beni gördü benden hoşlandığını söyledi o gece yemeğe çıkdik ve o esnada bana yalan söyledi acilen gitmesi gerekdiğini söyledi abisinin aradığını alacaklı olduğu bir kişiden türkiyeye izne gidecek o gitmeden borcu alayım dedi bende tabi dedim ama o mesajın abisinden gelmediğini adım gibi biliyordum hiç yapmadığım bir şeyi yaptım ve mesajını inceledim mesajların hiç birisi abisinden gelen mesaj yokdü songül isimli bir kız yazmış neden cevab vermediğini sormuş rahatsız etmiyeceğini artık özür diliyen bir mesaj ile mesajına son vermiş benim yanımda iken bu yalanı söyledi bende bu mesajın ne anlama geldiğini sordum neden yalan söylediğini bana açıklaması şu oldu bu insana bir arkadaş gibi gördüğünü ancak bu yakınlaşmayı songülün yanlış anladığını söyledi ve telofonlarına çıkmadığını söyledi bende tamam belki ben yanlış anlamış olabilirim ancak yinede mesajı neden abinden geldin diye yalan söyledin diye sordum oda kendisini zeytin yağı gibi üste çıkartı ve özelini sorgulamam konusunda daha dün bir bugün iki sen ne hakla mesajıma bakarsın dedi sonra gitti ertesi gün bana mesaj yazdı sen 26 yaşında değilsin kimliğin 30 diyor soğudum senden diyor sonra 65 kiloyum 42 beden giyiniyorum 65 fazlasın dedi sözünün eriymiş ancak bu ilişki başlamadan bitmesi en iyisi dedi şimdi kim hatalı burda :(

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• insanın hiç zorlanmadan yapabildiği, hatta zevk alarak gerçekleştirdiği eylemdir herhalde. zorlanılmaz bir başkasının inandığı değer yargıları, yaşam tarzı gibi konularda ahkam kesilirken. sırf ahlaki yapısı, ideolojik görüşü kendisininkinden farklı olduğu için bile yargılayabilir insan bir başkasını, çünkü en doğrusu onun fikirleri, davranışlarıdır. bu çok acımasızca ve abes olsa da biz yavaş yavaş kabulleniyoruz yargılanmayı ve günden güne daha çok benimsiyoruz yargılamayı galiba.Yıkılan hayaller hayatımızın geri kalan kısmının anlamsız ve ümitsizliklerle dolu olduğuna işaret ettiğinde, hareketsiz kalırız. Geçmişimizle olan bağımız bugünümüz ve yarınımızdan daha kuvvetli olduğunda, yıkılanın sadece hayallerimiz değil aynı zamanda hayatımızın da olduğunu sanırız.Oysa, yıkılan hayaller, hayal kurabilme gücümüzün sona erdiğine, yaratıcılığımızın ve hayat enerjimizin dibe vurduğuna işaret eder. Yeni ümitlerin yeşermesine, hayal gücümüzün daha da derinleşmesine yıkılan hayaller hayat verir. İşte hayat ve hayatın içinde dolanan bizler, bu kontrastların varlığında güçlenerek gelişiriz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• birincisi sen kimlik yasini söyliyecektin sonra konuyu acardin,ikincisi onun teline bakmisin oda senden kurtulmak icin zaten bahane aramis ve bahanede bulunmus,sende onun dürüst olmadigini anlamisin hic kafaya takmaya degmezhatta el bile sallamiyacaksin öylelerine.

zaten o seni kendi gözünde begenseydi ardindan baska istekler gelirdi,kiloya gelince insan evlendiginde manken gibi oluyor bir sene sonra asiri kilo aliyor,ozaman kilo aldin diye terkmi edecekler,iste evliliklerde bu tür seyler gecimde cok rol oynar.neyse kurtuldun ya ona bak

0|0
    0|0
  • Sen dürüst davranmışsın sende hata yok o senin aradığın gibi biri değilmiş bitmiş iyi olmuş sakın kendini suçlama şimdi dibe vurduğunu hissetiğin andasın karar verip güçlenmelisin

0|0
    0|0
  • Burda roman mı yazıyo bana mı öyle geliyo .

0|0
    0|0
  • abi bu ne destan gibi paylaşımlarımdan sonrasını okumadım biri okuyup özet geçerse sevinirim :)

0|0
    0|0
  • o kabalık yapmıs ama hata sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Karaktersiz olan o seninde hatan var ama demek ki doğruların olması için böyle olması gerekiyormuş. Hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • sen halini açık açık anlatmıssın bence dogru yapmısın uzulme ama tek hatan var oda dahaa yenı tanıdgın bırının telefonunu ızınsız karstırman bence burda haksızsın bunu yapmamalıydın bence baglanmadan kısa surede bıtmıs

0|0
    0|0
  • sen dürüst davranmışsın hatta sevinmelisin bittiğine

0|0
    0|0
  • hata sende çünkü o mesajları görür görmez bitmesi en iyisi diyen kişi sen olmalıydın

0|0
    0|0
  • amannnnn üzülmeee kiz

0|0
    0|0
  • sen insanla değil bir ayıyla konuşmuşsun canım normal

0|0
    0|0
  • Bencede 30sun 1-2 yaş neysede 4 yaş küçük yazılan duymadım 80den sonra

0|0
    0|0
    • Ayrıca tam aksine kızlar küçük yazılır atmaaa

• öylemi benim ablam 13 yasinda evlendirirdi mahkemede yasi bes yas buyutuldu resmi nikah kiyilsin diye belliki catacak yer ariyorsunuz neyse bu size son cevabim bukadar kabalik olunmaz ya

• Nerelisin sen?yaş büyütme davaları olurda büyük yazılanı ilkkez duyuyorum gerçekten

Yükleniyor...