Kapat

Sporla icli disli biraz da anatomi bilenler bakabilir mi?

Yillardir spor yapmiyorum. Esnekligimi o kadar kaybettim ki. Dizlerimde de agri ve sesler var mesela bagdas kurunca ses geliyo dizimden ve hemen oturusumu duzeltiyorum yani bacagim kivrik duramiyorum. Dizlerimi kirmadan egilemiyorum da bacaklarim titriyo. Hem esnekligimi kaybettim hem de kirecleme mi meniskus mu neyse oyle biseyler var galiba. Ne yapabilirim arkadaslar?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk is doktora gitmek. Daha sonrası için bişeyler düşünülebilir ben yıllardır spor yapıyorum ama hafif benimde dizlerimde kireçlenme var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben de senin gibiyim bilmiyor musun hic hareket etmiyorum ve sonra spora baslayayim dedim bir ayfa dizimi sakatliyordum en basiti nir saat hareketsiz kaldim ya ayaga kalkayim desem ddizimi bükeyim dedim hemen diz citladi ses geldi zaten esnek de degilim yani surekli hareket etmemiz lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bantlarla egzersizler

0|0
    0|0
  • En yakin hastaneye gidip fizik tedaviden randevu aliyorsun bu kadar basit

0|0
    0|0
  • anatomik bilgiyle ilgisi yok. en iyi mr çektirmek böylece sağlıklı yorum yapabiliriz..

0|0
    0|0
    • benim de spordan sonra iki dizim de agriyordu ama ortopedi doktoru sadece sol dize mr verdi sonuc kagitinda bir sey cikmadi meniskus yirtigi vs ama en son kemikler arasinda ilimli efuzyon artisi gorunmus bir de hoca goruntulere baktiginda dedi ki meniskus arka boynuz dejenere olmus asinma olmus sence ciddi bir sikınti var midir tesekkur ederim cevaplarsan

• genelde dedigin gibi yapiyorlar bana sadece film cektirip reparil gen diye bir krem vermislerdi ya da dolphin krem veriyorlar bir de film cektirmislerdi yani uzerine dusmen lazim hemen mr vermiyorlar

• hmm Bana da öyle olmuştu ödem , zaten Dr ların bilgisizliğinden sonra anatomi uzmanı oldum hatta Latince bile öğrendim :) Dr a gittiğimde dediğim şuydu artık ; bana sadece ne olduğunu söyleyin ben kendimi tedavi ederim :)

• Doktora gidin büyük ihtimal fizik tedavi vericek harici yapıcağınız bişey yok

0|0
    0|0
  • ne sporu yapıyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Devamli isinma hareketleri yap agridikca ustune git

0|0
    0|0
Yükleniyor...