Bunun amacı ne içinde sevgi varmı

sevgilim sürekli terslemelere basladı 3.yılımızdaydık hatta bir kız ekledi face sordum eski sevgilim dedi kandırdı snra öğrendm arkdsının eski sevgilisi yani bana merak et söylemicem dedi tersledi neden böyle yaptıgını anlayamadım beni sevmediği için bu şekilde davrandğını düşündüm ve ayrıldım ayrıldım ama pişman oldum çok seviyorum ama benimle konuşmuyor bizi bitirdin ayrılmayacaktın diyo bugun biraz konuşabildik zaten çok inatcı biridir bana güvenmiyormuş hala çok kıskanıyor ama seviyor mu anlamadım sevmiyorsa neden kıskanıyor seviyorsa neden dönmüyor dönünce neden tersliyo offf

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ona biraz zaman ver.Seni kıskandırmak isteyen o.facede kızı ekleyip eski sevgilim demiş,bence seni seviyor ve kendini sende vazgeçilmez biri haline getirmek istiyor.İnatçı benim başımda da var inatlaşırsan sana eziyet etmeye başlar bırak kendi haline sen baska şeylerle meşgul olmaya çalış.Bi kaç zaman sonra ya o adım atar Yada sen bir adım atarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle işi yavaştan alın. Kendini yamamaya çalışan bir kadın pozisyonuna asla düşmeyin. Her an elinden kayıp gidecekmişsiniz gibi bir psikoloi yaratın.

Hayatın merkezinde kendilerinin olmadığını anlasınlar. Onsuz da yapabileceğinizi ona hissettirin. İlgisiz olduğunu gördüğünüzde kesinlikle üstüne gidip ısrarla kendinizi sevdirmeye onu eski haline getirmeye çalışmayın. Böyle bir duurmda sizden daha da uzaklaştığını göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • koca 3 seneyi bu kadar cümleyle anlatırsan biz sana neden olduğunu nasıl söyleyebiliriz ki. özetlersek onun eski sevgilisi olduğun için kıskanabilir yani sevmeyen insanda kıskanır. dönünce tersliyorsa demek ki çok kızgın. ve asla geçmez gibi görünüyor ya da sen geçirmesini bilmiyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu gemi fazla yürümez canım hayatına devam etmeye çalış şu anda 3 yılın ardından sancılı bir süreç yaşıyosun sadece unutabilirsin onu

0|0
    0|0
  • Sadece biraz zaman ver ona 3 yıl boşa gitmemiştir oda farkındadır emin ol buna sende hiç onu takmıyormuş gibi yap inan eğer böylelerini takarsan daha çok havalanıp konuşmazlar bırak olayı tersine çevir ve o hata yapmış gibi sen ona trip at bak ozaman seni seviyorsa nasıl dönücek

0|0
    0|0
Yükleniyor...