Aileniz sizi sevmediğini anladığınızda napardınız?

merhba arkadaslar 18 yasımdayım ve ailem tarafından sevlmediğimi düşünüyorum bir gun guzel soz soylemyıoalr oysa ben sevgisini belli eden biriyim öptüğümde itiyo falan dur yorgunum dıyo evlenip gıtmek ıstıyorum ne yapım sizce ayrıca iş bakıyorum kendıme kendı paramı kzanmak ıcın

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• O olay bende de vardı ki hala var. Yaşım 19. Sen yine iyi sohbet ediyorsunuz sonuçta. Ben eve gidip zili çaldığımda kapıyı dahi açan olmaz. Sevgilin var mı ? Onunla vakit geçir. Onun sevgisi herşeyin üstünü örtüyor. İşe neden gireceksin üni olayı yok mu ?

0|0
    0|0
    • sevgilim yok malesef üni gitcem ama yazın calsıcam dun snava gırdım of off

• Karşı cinsle takılmayı dene ? Gerçekten iyi geliyorlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• bendede bir ara vardı valla arkadaşım nasıl çözeceğini bulamazsan yani evlilik harici bu sorunu birş- şekilde çözemezsen intihara kadar yolu var söylim

0|0
    0|0
    • evet öyle ama evlensem o zaman eşimde aynısı yaparsa napıcam keşke benimle ilgilenseler arada bir olsa

• seninle seve seve ilgilenirim ama şuanda gizlisin herkezin içinde derine inemem

• Ailen için hayattaki en degerli varlik sensin bir an once kafandan bu dusunceleri cikarmalisin bugun allah korusun sana bisey olsa o zaman anlarsin ne kadar sevdiklerini ama bunu anlaman icin illa bisey olmasina gerek yok canini verirler senin icin

0|0
    0|0
    • neden illa bişey olduguda ama ben zaten böbrek hastasıyım o kdr yapmaacıklar ki yediğim yeemge bile laf ediyo bazen saka gıbı mesela açma almışlar yedım işte yine yedın falan zaten herseyı yıyosun gıbı laflar edıolar

• nereye geliyim :) evlenelim hadii :)

• Sakin ol şampiyon :D Ne evlenmesi daha erkek ahah Izmire gelceksin

• teknik olarak imkansız. gün gelecek güleceksin bu düşüncelerine

0|0
    0|0
  • o kadarda çikin olacağını düşünmüyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Kesin yine tribe bağladım, kesin yanlış anlıyorum" derim. İnsan evladını sevmez mi la? "Depresyona girdim herhalde, uyuyup uyanayım geçer" şeklinde atarım o düşünceyi kafamdan.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum yaa bana öyle geliyor cok yalnız kalıyorum konusulmuyor bilemiyorum

• herkes çocuğunu sever ama bazıları içten sever yani ne anneler görüyoruz beddua bile okuyorlar çocuklarına ne babalar var çocuk düştü diye bir yerden döven ama bir kaza yapsa bişey olsa en çok onların canı yanar. bir de yaşam şartları var mesela ev geçindirmek çevresel sorunlar iş güç yorar insanı bu durumda da asabi birine dönüştürür vakit ayıramazlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...