Sevgilinizle/nişanlınızla/eşinizle nasıl tanıştınız ? :)

soru başlıktaki gibi arkadaşlar sevgilinizle,nişanlınızla ya da eşinizle tanışma hikayeniz cevap veren herkese teşkkürler :))

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Alt sınıftandı not isteme bahanesiyle tanıştım

1|0
    0|0
    • iyiymiş :))

• Sen nasıl tanıştın?

• bizde metrobüste çarpışmıştık o bana bağırdı ben ona bağırdım sonra okula bir gittim daha il günümdü kmseyi tanımıyodm okulda bir baktım karşmda o aynı okuldaymışız megersem :)) sonra geldi özür diledi felan öyle anıştık bizde :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• okulda veya arkadaşların habersiz çöpçatanlıklarıyla :D bide bikere lisede bir kızdan hoşlanmıştım, sırf onunla tanışmak için anket yapmıştım bütün okula :D ne mallık ya. 2 gün sonra da soğumuştum kızdan :D

1|0
    0|0
  • koridorda yürüyorurdum pat dedi çarptı öküz sonra nabion slk dedim o da snnene be slk dedi defterlerini topluyordu seyrettim öpüşellimi evet evlenelimmi evet dokunuyımmı evet 3 çocuk evet

1|0
    0|2
  • sanane yaprağımmm

2|1
    1|2
  • esra erolda tanıstık elektriklestik bayaa

2|0
    0|1
  • Sevgilim yok.

Nişanlım yok.

Soru ?

1|0
    0|1
  • hangisini anlatayım.

1|0
    0|0
    • gerçekten sevdiğinle olanı :)

• tavşandeşencek 5 tane eşim yok hatta 1 tane bile yok. ama baya sevgilim oldu bende onu kastederek sormuştum. bencede illa boş konuşacaksınız. :))

• öyleyizdir :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Baska bir sehirde universte okumaya gittigimde yni insanlarla tanistim ve oda o tanistigim insanlarin arkadasiydi, esimi ilk gordfumde ilk el verdigimde giderken donup bakmistim baktigimda oda bana donup bakmisti :) o gunler cok guzeldi! Peki sen nasil tanistin?

1|0
    0|0
    • güzelmiş allah bozmasın canım :) bizde metrobüste çarpışmıştık o bana bağırdı ben ona bağırdım sonra okula bir gittim daha il günümdü kmseyi tanımıyodm okulda bir baktım karşmda o aynı okuldaymışız megersem :)) sonra geldi özür diledi felan öyle anıştık bizde :)

• Amin canim, seninkide guzelmis ayni filmlerdeki gibi allah ayirmasin :)

• aminn çok teşekkürler sizinde inşallah :)

• okuldan ne kadar da sıradan

1|0
    0|0
  • Tatilde

1|0
    0|0
Yükleniyor...