Hiç terkedildiğiniz halde yerinize başkasını koyduğu halde beklediniz mi ?

Aranızda hiç benim gibi olan veya geçmişinde yapan var mı arkadaşlar ? Terkedildiğiniz onun başkasıyla olduğunu bildiğiniz halde var beklediğiniz oldu mu ? Ben 2,5 ay önce biri için terkedildim 2,5 aydırda onunla beraber beni bıraktığı gün arkadaşalr görmüş cafede sarmaş dolaş :) Çok acı veriyor alışır mıyım alışmaz mıyım bilmiyorum ama hala bekliyorum ve galiba onurumu gururumu kaybetmiş durumdayım dışardan bakıldığında çünkü ben varken başkasıyla konuşan beni şutlayan kısaca ruhen aldatan bir kadını hala kabul edicek durumdayım. Nolucak bilmiyorum ama kısacası sizde böyle bir durumda oldunuz mu ? Hayatınızda neler değişti bu süreçte ve değdi mi beklediğinize ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğini yaşadım hatta onunla başlayan uğursuz olaylardan sonra depresyona girdim ama yanlış yapmışım..Bu arada benden sana bir tavsiye bitmiş bir ilişkinin uzerine tekrar birşeyler inşaa etme daha beter oluyor insan..Kendini birşeye odakla ve meşgul olmaya çalış..Ayrıca güçlü bir görüntü ver onun seni aldatmasının seni perişan ettiği izlenimini değil de tinlamiyormus havası ver.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beni terkedeceeeek biiiir. yerime bir başkasını koyacak ikiiiii bende bekliyceeeem heee miii ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Olur öyle kardeşim. Geçer ama. Zamana bırak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...