Hadi itiraf et; onun profilinde gizlice dolaşıyorken farkında olmadan bişeye tıklayıp da iz bırakacaksın...

...diye götün 3buçuk atıyor değil mi?

Hem yüz vermezsin, selamı, sohbeti kesersin. Hem nefret edersin, elinde olsa bir kaşık suda boğmak istersin. Ama yine de ilgini, merakını ona ait profilden alamazsın he mi? Sonradan tırıs tırıs incelemeler, "ay ulan şu fareyi düzgün kontrol edeyim de yanlışlıkla bildirim yollanmasın, sonra hayatta açıklayamam, umursamazlığıma bok sürülür." ruh halleri. Ama her gün oradasın işte?! Acaba ne diyor, ne yapıyor, kiminle sohbet ediyor türlü türlü merak halleri...

Niye yapıyorsun arkadaş bunu, niye? Yakalanmak, iz bırakmak pahasına da olsa niye? La git!

Güncellemeler:
Arkadaşlar delinin biri var, hepinize -1 veriyor, bilginize. (deli midir nedir -.-)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç hafta önce sildiğim nickin aynısını bir harf değiştirip alan biri olmuş. Yine sildikten sonraki gün bir cevabımım altına yorum atınca gördüm. Bana kendisini böyle gösterdi işte. Muhtemelen bilgisayarıma casus yazılım göndermiş. Yoksa benim o nickimi nerden bilecek ? Özetle ksde şarkı linki bile paylaşılsa dikkatli olun. O sizin pcnize bulaşan bir casus yazılım olabilir.

0|1
    3|0
    • Ben kendi özel fotolarımı falan pc de barındırmıyorum, herkesde olan fotoları barındırıyorum. Casus yazılım falan atmak isteyen olursa boşuna şeyapmasın, yazık. -.-

• Keylogger ile senin yaptığın her hareketi izler, kayıt altına alır. Tarayıcında ne yaptıysan onun anlık kaydını tutar. Pcde falan ne olduğu önemli değil:)

• Hımm... Demek ondan hep yalnızım? -.-

Kızlar Ne Diyor 6

• evet ya hepimiz çok salağız :(

0|1
    2|0
  • ne bu paranoid haller :/

2|2
    4|5
    • Sen hiç sevmemişsin. -.- Sen aşkı çiçek böcek, güneş bulut sanmışsın. -.- Adımı kalbine yaz...

• Ben seni gizli sevdim

Bilmedim alem duyar .

0|1
    2|0
  • cümle alem duydu beni. sen duymadın vicdansııız :D bir keresinde arkadaslık isteği yollamıştım. ayy fenaydı. neyseki artık irademe hakim oldum. hayaleti bile dolaşamaz

0|0
    2|0
  • seviyo

0|0
    2|0
  • Söylemeye çalıştım, denedim, hatta biraz anladı gibi o da yüz vermeye başladı ama benimki tescilli ODUN olduğu için pek bir yakınlaşma olmadı

1|0
    2|1
    • Sen de kibrit olup yaksaydın ataşı a kızım -.-

• O olur hep. İsteksizlik falan, pişmanlık olur o, dert etme. Zamanla bünye alışır ama, tecrübe eksikliğine dayalı yani. Halledicez tamam.

• tamam anlaştık

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel yazmışsın. doğru tespit :)

çok başıma gelir ama kendi kendime öyle düşünür ama sonra bir muhasebe yaparım. yok saymaya çalışırım genelde ama kaçıyor arada :)

0|1
    2|0
  • Acemi stalker yakalanır. İşin uzmanlığı yakalanmamakta. Bir de facebook eski aramalarinizi tutuyor. Ne kadar ust seviye bir stalker oldugunuzu gormek icin bakabilirsiniz. link

Benimki bilgiye olan açlıktan. Her şeyi bilme arzusu. Cok masumane

1|0
    1|0
    • Bak linke tıklıycam ama virüslü olmasın hocam? Sen yetkili bir abiye benziyorsun çünkü. -.-

• Hımm... Het! Kurnaz seniiii. Kafamı karıştırarak aklınca p*rnostar koleksiyonuma solucan atacaksın he mi? Yemezleeeer. Süslü püslü laflarla yedirmem onları sana. ttnete ne kadar telif hakkı ödedim habarın var mı senin?! Git git! Kafamı karıştırma çakma stalker seni! -.-

• Şansımı denedim. Dedim ya benimki merak ve bilgiye olan açlık. Arşivler halka açılsın.

• Adını kalbine yaz beni unutma !

0|0
    2|0
  • Vallaha bildin helal olsun birebir aynısını yazmışsın.

0|0
    2|0
  • malız çünkü niyeyse hala seviyoruz

0|0
    2|0
Yükleniyor...