Kapının önüne gelip cama çık diyen erkek samimi midir?

kapının önüne gelip cama çık diyen erkek samimi midir? bu tarz birine güvenilir mi daha öncede bir çok kişinin kapısının önünde dikilmiş olma ihtimalini de unutmayalım

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• bizim eski evin karşısında bir kız vardı onunda penceresine bir labunya geliyordu hergün bir gün bir baktık anası ağlıyor noldu teyze dedim kızımı kaçırdılar dedi :( geçen gördüm 2 çocuk elinde pazarda geziyordu :D dikkat et sende onu da belirteyim :p

0|0
    0|0
    • haha :D o zmn kendime dikkat ediyim bundan sonra bide görüşmek istiyor kafam çok karışık umarım aynı şekilde sonuçlanmaz :D

• sıcak su dök üstüne gelmez daha,inşallah...dediğim kız da güzel bir kızdı,yazık oldu 10 yaş yaşlanmış 2 çocuk doğurunca :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• öpte başına koy

0|0
    0|0
  • daha kapının önüne gelipte sana çık diyen bir insana güvenip güvenmiyeceğini bu sitede arıyosun bence bıraz kendınde ara sorunun tumunu o zaman anlarsın ıyı geceler .. cocugada yazık etme

0|0
    0|0
  • kapıya gelmekle güvenmek çok zor iş yorum yapamam ama o akdar şey lede güvenilmez bence

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde bir ara bana kafayı takan bir kız bunu çok yapıyodu ama tekin biri olmadığını anladım sonra :D

0|0
    0|0
  • oyle bir ihtimal varsa sapıktır :P su dök ... kışt de

0|0
    0|0
  • 2013 yılındayız. lütfen. artık yıl olmuş 2013 demek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Çık derken camdan bak biraz göreyim niyetindeyse seviyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• su dök sende başından bir daha gelirse samimidir

0|0
    0|0
  • Ne konuda samimi midir?

Gelip, cama çık demiş..

Bence büyütece bi' durum değil.

0|0
    0|0
  • "samimi degil" diyebilmemiz icin ,once diger davranislarina da bakmak ve onlari da goz onunde bulundurmak gerekir.baskalarina karsi da boyle bir "tavir" sergilemis olmasi bu durumu degistirmez bence ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...