Iddiadn 2 haftadır 4 adet 1/0çifte sans oynuyorum 50liradan haftada 1 2 kez oynuyorum. Misli yukseltip haftalk gelir?

Oranlari 1.08 1.13 civari oluyor 500 liraya kadar basabilirim kazandkca sizce bu yol ise yaramaya devam eder mi? guvenemedigim icin bugun 10 lira attm cuma gunuhafta sonu 50 lira aticam Iddiadn 2 haftadır 4 adet 1/0çifte sans oynuyorum 50liradan haftada 1 2 kez oynuyorum. Misli yukseltip haftalk gelir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlam olsun az olsun benim olsun :) Devam...

0|1
    0|0
    • 25gün

😀 sence ise yararmi lig sirasi birbirine yakin olanlari oran dusuk olsa bile almam zaten duruma gore. Sen denedinmi ise yararmi?

• 25gün

Kesin tutmasi icin oran dusuk olucsk biraz 1.50 1.60 civari oyuzden 300 bassam 160 civari para aliyorum yari yariya inslh ise yarar

• 25gün

@nazmibmw525xdrive Yani 160 tl de kolay kazanilmiyor ama biraz sans da lazim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok ters gelen maçlar var 8 oranlı takım alabiliyo bazen maçı ufak bir para için büyük para riske atıyosun

0|0
    0|0
    • 25gün

200 lira atarsam 120 lira civari para aliyorm 1.60 civari oran oluyor 4 adet haftada 1 kez veya 2 kez oynuyorm inslh yatmam daha once ise yaramamisti acele ettgim iciin

• 25gün

Çok analiz yapman lazım sonuçta yatarsa o kadar para üzer insanı flashscore da oran analizleri yap öyle oyna derim

• ilkyari/macsonucu oynuyacaksan sistem yap derim

0|0
    0|0
  • Boş verin oynama günah

0|0
    0|0
Yükleniyor...