Evlenmeden olmaz diyen bir hatun ile evlendikten sonra kalçasında eski sevgilisinin adını görsen ne yaparsın?

Her daim tecrübe sahibi hatunları evlenme odağım da gören birisi olarak böyle bir tehlike içinde değilim.

Esasen evlenmeden olmaz, kendimi eşime saklıyorum diyen hatunların böyle bir defoları olduğunu da düşünmüyor değilim.

Neyse benim hastalıklı ve sapkın fikirlerim bir yana böyle bir durumla karşılaşsan ne yaparsın?

Kamunun oyuna nazikçe iliştirdim.

0|0
20|18

En İyi Kız Görüşü

• İneğe binmişler bir de üstüne damgalamışlar, mundar olur o inek =/

1|2
    0|0
    • çok güzel bir benzetme :)) çözüm içinde fikrini söylermisin çok merak ediyorum.

• Atsan atılmaz satsan satılmaz..

iadesi varsa değişim kartıyla birlikte en yakın ebeveynine teslimi söz konusu..

• damızlık olsaydı , sağarbilirmiydin?

dsad

Kızlar Ne Diyor 19

• evlenmeden olmaz diyen kızların zina yapmak istemediğini de düşün.

0|0
    0|0
  • erkek olsam heralde sinirden deliye dönerdim.

0|0
    0|0
  • sen kalbinin sesini dinle.bir hatadır olmuş işte.

0|0
    0|0
  • Evleniyor ve dövmesini sildirmiyorsa, karşısındaki çok geniştir ve bu genişlik ona karşısındakine saygılı olmayı ortadan kaldırmıştır. Zİra ben evlendiğim erkeğin kalçasında böyle bir şey görsem, fotoğraflayıp doğru mahkemeye :D

0|0
    0|1
  • Bıçakla kazı

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce görseydin iyidi ama evlendim bir isim yüzünden ayrılmayın geçmişte kaldı her insan geçmişte hataları vardır şimdi sana düşen o ismi sildirmek

0|0
    0|0
  • Güldüm ya, olur olur yani...

0|0
    0|0
  • doğruluk ve güven bittiği an evli kalmanın ne mantığı var ki? o saatten sonra ne güvenirim ne de laflarına inanırım soluğu mahkemede alırız :)

evlendiği ertesi günü boşanmaya giden genç çiftin trajedisi :)

0|0
    0|0
  • rakı var mı rakı fondip yapacam.

o kadını var ya skip geçerim direk.

0|3
    1|1
    • Getir çay bardağını boşaltayım yarısını :)

• sker atarım

• soruya bayıldım :D

öyle adama böyle kadın

1|0
    0|0
  • Olabilir de olmayabilir de. Kişilikle alakalı tamamen.

0|0
    0|0
  • bu olay aslında "evlenmeden önce olmaz" olayına takılan kadın ve erkeğin buna ne kadar inandığı ile doğru orantılı olarak değişkenlik gösterir.

0|0
    0|0
  • Çok sert. Gebertin.

0|0
    0|0
  • değişik soruymuş. erkek olsaydım sanırım kalçasını kırardım onun.

0|0
    0|0
  • yok beee çoğumuzun defosu yok merak etme sen ama eğer ben öyle birşeyle karşılaşsam direk boşardım

0|0
    0|0
  • :)

Bolebise olabilcegini nerden aklina geldi :)

Soruna gelince..erkek olsam bosardim herhalde..

0|0
    0|0
  • Evlenmeden olmazcıları hiç bir zaman anlayamadım manavda bile bir kirazın tadına bakıp alıyosan, evlenmeden öncede bir tatmak lazım derim, kız için de erkek içinde geçerli bu. Emin olun kızlar hiç bir zaman küçük pipili bir erkekle evlenmek istemezsin önce bir göz atın yani :) Ama böyle bir olayın olması komik olurdu ben de haklı çıkmış olurdum evlenmeden olmazcıların önceden bişeyler karıştırmış olduklarına :)

0|1
    0|0
  • O kadar aptal bir kız olmaz herhalde. Ya sildirir ya da üzerine başka bir şey çizdirir.

1|0
    0|1
  • s*çtığın andırr yaa inan o ann

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• "Evlenmeden olmaz" diyen bir hatunla evlenmişsem artık eşeklik bende demektir.

Yaptığım eşekliği unutmayım diye aynı dövmeyi bende yaptırırım kıçıma ne yapayım o saatten sonra..

O değilde kazık sormuşsun akşam akşam :D

1|0
    0|0
  • bodrumdan kör testeremi almaya giderim

0|0
    0|0
  • boşarım hmen..

0|0
    0|0
  • Geçmişinden değilde yalan konuştuğu için direk veririm yolu . Pembe yalanda olsa ardı arkası kesilmez onların .

0|0
    0|0
  • Üstünde başkasının adı yazan bir göt?! Off ürperdim be. -.- Aslında insanların hatalarını yüzlerine söylemektense, empati kurmaları açısından aynı karşılığı sergilemeyi tercih eden biriyimdir. Galiba bende g*tüme bu durumda Mualla yazdırıcam artık, kaçarı yok. -.-

0|0
    0|0
  • hiç bir şeye değil onu orda unutacak ya da sonunu kendi eliyle hazırlayacak kadar aptal bir hatunla nasıl evlendim diye kendime kızarım...sonuç : tek celsede...

1|0
    0|0
  • kadın göreceğimi bile bile nie açtın oranı derim :D

0|0
    0|0
  • sevdigi bir insanla beraber olmussa ve bu özelini kalkip dillendirmiyosa bir sorun yok.Daldan dala rasgele oturduysa sorun ederim

0|0
    0|0
  • Tepsi ile öldürürsen tepsi müdafa olur.

Zaten bunların hepsi müdafa olur.

Taksim meydanında öldürcen ki ibretlik olsun.

Adam mı seçiyolar kardeşim. Varsa baştan söylicek.

0|0
    0|0
  • Hıammına, kalçada isim ney lahnn :A

0|0
    0|0
  • Cizerim

0|0
    0|0
  • ağzını yüzünü dağıtırım çook kötü döverim sonra atarım kapının önüne

0|0
    0|0

• gotunu oyarım