Protein tozu kullansam mi resimli?

vucut bu sekilde 4. ayim protein tozu almaya karar verdim 229 tl marka olarak iyi midir yaza kadar bisey yapabilirmiyimprotein tozu kullansam mi resimli??protein tozu kullansam mi resimli??protein tozu kullansam mi resimli??

0|0
4|9

Kızlar Ne Diyor 4

• Et, yumurta, süt ve bakliyattan sonra takviye olarak shake olarak tüket tabi de.. Hepsinden önce ağırlıklar altında güzelce bir ezilmen gerekiyor daha, tipini baktığımda.

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • protein tozu tavsiye etmem 😏

0|0
    0|0
  • eger yeterli protein almiyorsan takviye yapabilirsin

0|0
    0|0
    • 24gün

Bence omuz çalışma eleştiri değil tamam belki banane ama içimden söylemek geldi

• 24gün

sadece öneri

• 24gün

yok erkeksi olur ben ust degil alt calisiyorum bacak ve popo

Erkekler Ne Diyor 9

• İyidir ama bu besin takviyesidir asıl olan antrenman düzeyin günlük 8 saat uyuman ve en önemlisi besinler

0|0
    0|0
  • kullan dostum bende mass kullanıyorum hacım kazanmak için protein zararlı değil steroit kullanmiyorsunya

0|0
    0|0
  • Önce doğal yollardan günlük alman gereken proteini al, alamadığın durumlarda besin takviyesi olarak kullan.

1|0
    0|1
  • Çokta bir boca yaramıyor tozlar aman vaktim yok günlük ihtiyacımı karşılayamıyorum falan boş bahaneler sabah yemesende akşam oturup 5000 kaloriyi gümüceksin

0|0
    0|0
  • Bence gerek yok kas kütlesi hazır değil.

0|0
    0|0
  • whey iyidr kullan derm

1|0
    0|0
  • piyasadaki fiyat/performans olarak en iyi markadır.. özellikle sırt ve bacakta sıkı çalış 👍

0|0
    0|0
  • Kalp Krizine Bir Neden.

0|0
    0|0
  • toz kullanma kardeşim asla benden sana tavsiye sporu bırakırsan eğer anında sönersin anında

0|0
    0|0
Yükleniyor...