Biri size hoşlandığını söylediğinde ona yaklaşımınız nasıl olur?

biri size hoşlandığını söylediğinde ona ilerleyen zamanlarda yaklaşımınız nasıl olur?

Güncellemeler:
tabi bu arada sizinde ondan hoşlanıp hoşlanmadığınız önemli aslında..hoşlanıyorsanız nasıl? hoşlanmıyorsanız nasıl olur?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ben dilin değil eylemlerin konuşması taraftarıyım her zaman. tutup bana kim olursa olsun "ben senden hoşlanıyorum" dediği an bende birşeyler eksiliveriyor arkadaş. ne bileyim, çok basit, çok limitli bir cümle. bana bunu demesi ben o kişiden hoşlansam bile bana birşey ifade etmiyor o an.

önemli olan bana bunu bakışlarıyla, tavırlarıyla hissettirebilmesi. o zaman bir manası olur. bence söylenmesi gereken sözler "seni seviyorum" itibariyle başlamalı. o raddeye kadar birşey denmemeli. dolayısıyla cevabım hoşlandığım biriyse dahi oturur bir daha düşünürüm bana böyle birşey derse veya ilgim azabilir. hoşlanmadığım biriyse de zaten ben seni arkadaş olarak görüyorum der koşar adım uzaklaşırım :)

1|1
    0|0
    • hoşlandığın birisiyse tekrar oturur görüşür müsün adam niyetinin ciddi olduğunu söylerse bide?

• sadece hoşlanma boyutundaysam "ben senden hoşlanıyorum" vb bir cümle kurduğu için soğurum büyük ihtimalle. benim hayatıma girecek kişi şahsen daha yaratıcı olmalı. cümle olarak sığ bir cümle olduğu için karşı tarafın yeterince derin olmadığını düşünürüm. farklı bir ifade biçimiyle dile getirmesini ya da tavırlarıyla belli etmesini tercih ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgimi çeker, onu tanımaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • Eğer kibar , hoş , etkilendiğim ve adamlığıyla da beni etkileyen biriyse tabi ki zamanla bir şans verebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her hoşlandığını söyleyene yaklaşılmaz ... yaklaşmadım

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyosan onunla vakit geçirmeye başlarım.

Hoşlanmıyosam onu kırmadan hayatımda birinin olmasını istemiyorum faln derim işte

0|0
    0|0
  • Sanane be slk

0|0
    0|0
Yükleniyor...