Yanlışlıkla birine atacağınız mesajı başka birine attınız mı hiç :D

kadaşımı nazlatma amaçlı ya senin ağzını yerim demiştim :>)

Ablam 5 dk sonra : Dikkat et boğazın da kalmasın :D

Dedi ve nasıl ya dedim koptuk gülmekten , kopan parçalarımızın dans edişlerini izledik :D

Böyle bir kaç hikayem daha olmuştu , sizin de oldumu yanlış mesaj gönderdiğiniz ;>)

0|0
46|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 45

• eet atmışlığım var

sevgilimden gizli bir yere gitcektim izin vermiyodu.(sevmediği bir arkadaşımın dükkanı)

teyzeme ben şuraya gidiyorum dönerken sana gelcem bişi istiyomusun? yazdım ve baktım mesaj yollandı x yazıyodu elim ayağıma dolandı napcamı bilemedim ağlasam mı naapsam nerelere gitsem diye kalakaldıydım el alışkanlığı oluyo ya

0|1
    0|1
    • Umarım başın ağarmamıştır . Teşekkürüm Desin .

• bende yalanı unutanlardanım o sebepden olabildiğince azıcık söylüyorum mümkünsede bir daha görüşme riskim olmayan insanları kurban seçiyorum.

• Kral yalancı söylediği yalana kendi de inanandır . Neyse öyle işte sen gülmeyi bilmiyon galiba , 2 dakka konuştuk içim karardı ya :D

• Sevgilime göndereceğim mesajı babama göndermiştim lisedeyken :))

Gecenin bir yarısı odalarına girip mesajı silerek ufak çaplı aksiyon yaşamaıştım :))

1|3
    0|0
  • çok hemde :)

0|1
    0|1
  • Allah hiç bir mümin kardeşimizin başına vermesin. amin

0|1
    0|0
  • çook yaparım :D hangi birini anlatsam ki :D hocama senin götünü yerim pıtırcık diye mesaj atmıstım mesela :D

2|2
    0|1
  • O tarz yalanlarla çok karşılaştım da, hiçbir zaman yanlış mesaj atma durumum olmadı.

0|1
    0|1
  • hiç yapmadım ama yapan birisini biliyorum

koacaya kaçmak sorunda kalmıştı garibim abisine gidince mesaj

0|1
    0|1
  • nişanlıma göndereceğim mesajı babama göndermiştim bak sımsıkı sarılır öperim yazmıştm yanlışlıkla babama gitmiş eve gelince öpersin kızım yazmıştı bnde hiç bozuntuya vermedm çok gülmüştük :D

2|1
    0|1
  • olmaz olur mu bir sürü var

sevgilime diye babama atmıştım neyse ki yeni telefon almış ve mesaj okumayı henüz çözemediği zamanlardı, kardeşim müdahale etmişti

kızdığım bir arkadaşıma sayıp sövdüğüm mesajı ta kendisine atmıştım

fena halde hoşlandığım birine ağdacı tavsiyesi attım

off neyse kalbim sıkışmaya başlıyo :P

0|1
    0|1
  • Attım ama geri dönüşü telafisi olmadı malesef bir çuval incir berbat oldu. soruyu görünce yaram deşildi.. :))

0|1
    0|0
  • ben mesaj atmıyorum arıyorum direk hadi canım cık dedim bir kız arkadaşımı aradım sanırıp oğlana tamam geliyorum nerdesin dedi :D:D bir kerede yıne aynı kişiyi ararken listenin altında oğlan isi var sen onu ara hiç arkadaşı dinlemeden olan biteni anlattım 5dk sonra erkek sesini duyunca baya gülmüştük :D:D

0|1
    0|0
  • cok yakın oldugum kız arkadasıma kufur ıcerıklı attıgım mesajı kufurden hıc hoslanmayan cok cıddı bır ınsan olan sevgılıme attım ve dırek telefonu kapadım sonrakı sabahda cok ozur dıledım

0|1
    0|0
  • Evet, aşkım diye başlayan mesajı son konuştuğum uyuzun birine atmıştım :)

Ama hemen farkedip yanlış oldu mesaj, başkasına atıyordum diyip tooparladım :)

Yoksa uyuz üstüne alınırdı :)))

0|1
    0|0
  • Oldu tabii :D Birinde arkadaşıma 'yegrim seni' tarzinda mesaj atmistim atmak istedgm kisı Funda,attgm kişi ismi Funda olan bska bir arkadasımdi.Kizdan gelen cevap 'hm tmam'.Sanirim artik hakkımda pek iyi duşunmuyor :/

0|1
    0|1
  • lisedeyken en yakın arkadaşıma atacağım mesajı erkek arkadaşıma göndermiştim.mesajda soğudum ayrılcam falan yazıyodu kötüydü:/.

0|2
    0|1
  • kuzenime(kız) olmştu şaka gibydi. en yakın kız arkadşı buna şu an senn önünde domalsam ne hissedersn die sormş. mal kız tabiki de sevglsine atacagına arkadşına atmşş.. ama öyle de soru mu olur arkadaş yaa

0|2
    0|0
  • Bir kere sevgilimin dogum gunu vardı ertesi gün supriz yapcaktım bir arkadaşıma ne yapacagımı yazdım yanlışlıkla sevgilime atmıştım suprız bozulmuştu daha ciddi bişi olmadı bundan başka inşallah olmaz da bundan sonra.

0|1
    0|1
  • Ya bigün yurtdışından galiba bir numara aradı ama numara kol gibi up uzun bişey...yurtdışı numarası bile bu kadar uzun değildir aslında.arkadaşla yazışıyordum o ara.Mesaja 'bi numara aradı numara kol gibi kesin bir bok vardır işin içinde.lanet olsun insafsızlara ' dedim ve gönderdim .gönderdim ama o numaraya gitti -,- çok bozuldum ama ilginçtir ki fazla param gitmedi hala o numara neyin nesiydi hiç bir fikrim yok -,-

0|1
    0|1
  • bi kez özür dilerim diye eski bir arkadaşıma mesaj atmıstım toparlayamadımda söyleyemedimde yanlıs gitti diye :D

bikez fatih diye staj yerimdeki abi vardı ona hastayım gelemiyorum çok kötüyüm falan diye mesaj atmıstım yanlıslıkla eski sevgilim fatihe gitmişti çocukta bilerek yapıyorum sanmıştı çok yaşadım bir anda isimlere bakmadan attıgım için :D

0|1
    0|1
  • Eskiden oluyordu da bu akıllı telefonlar çıktı çıkalı yapmadım hiç... Olursa bir gün paylaşırım...

0|1
    0|0
  • Ben sevgilime yapmak istedigim mesaji abime gondermistim cok kotu bir duygu.. Heleki o mesajin gonderilmesini izlemek..

0|1
    0|0
  • Çok yapıyordum,şimdiki telefonumda mesaj iptali var neyse ki. Gönder dedikten sonra 2-3 saniye içinde fark edebilirsem iptal edebiliyorum :D

0|1
    0|0
  • Yanlışlıkladeyip bilerek attığım çok oldu ama

0|1
    0|1
  • Bi kere oldu anneme gitti mesaj :) giden mesaj : ii senden di :)) pek bir action olmadı

0|1
    0|0
  • dertlestigim çok samimi olduğum kız arkadasima atacağım mesajı sevgilime atmıştım birkaç kez ve o bana cevap atınca fak ediyordum mesaji ona attigimi .

0|1
    0|0
  • oldu tabi bir kaç kez :)

0|1
    0|1
  • cok fena olmustu ıkı kere nasıl kıvırdgımı anltsam sasrsınız ben bıle sasmıstım D: turkun aklına sıkısınca gelıyor ıste bırs ekılde kurnazlık:D

0|1
    0|0
  • Tabiki oldu mutlaka herkesin olmustur :)

0|1
    0|0
  • Mesaj atmadım da aradım.

0|1
    0|1
  • genelde bilerek yanlış atarım :D ama gerçekten yanlışlıkla olanlarda var tabi :D

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 22

• kızın biriyle konuşuyorum o arada başka bir kız bayram mesajı atıyo bende onun bayramını kutlycagma gidiyorm önceki kızla olan konuşmayı devam ettriyiroum o bayram mesajı atana. kızda mal devam ediyo konuşmalara oda cevap veriyor. hiç demiyor ne diyosn ne oldu durduk yere falan die. bir baktım 30 dakika sonra öbür kız nıe yarım saattir yazmıyon die mesaj attı sonradan farkettik diger kızla konuştugmuzu:D

Bir günde biri yine bayram mesajı atmış toplu altınada ismini yazmış bende aynı mesajı millete atayım dedim hiç uğraşmaym kendm mesaj yazmakla dedim. gitmişim o mesajı atanın en altta ismini silimeden atmışım herkese halbuki kendı ismim yazıcaktı:D

0|1
    0|0
    • Başta ki ne koptum , kopan parçalarımın dans edişlerini izledim :D kız dün den razıymış :D :D

Teşekkürüm Desin .

• hiç sorma kız biraz maldı:d kız dunden razıymış ama insan bir sorar yanlış attın die:D genelde birine durduk yere saçma sapan mesaj atınca yanlış attın sanırım diyo bende bakıyorm aaa evet pardon diyorum. ama o tam tersi devam ettiriyo gittik yarım saat boşuna konuştk eger asıl konuştugum kişi nabyıosn 30 dakikadr cevap yazmıyosn demese herhalde butun gun o digeriyle konuştugmun farkına varamıycaktım:D

• :D unutulmicak bir anı bu harbiden :D 40 yılda bir ya yaşarsın ya yaşamazsın ;>)

• en çok whats app ta oluyor bu tip vakalar.

hele sevgiliniz dışında iki kişiyle yazışırken aklınız farklı yerlere gittiği an dikkat dağılıyor ve geri dönülmesi imkansız şeylerle karşılaşılabiliyor.

bakınız;

a kişisinin bir haftasonu piknik organize etme fikrine burun kıvırırken, b kişisini ( metres oluyor ) haftasonu yazlığa atma planıyla doğru orantılı bir dikkat düşünün.

B kişisine yazacağınız yazlıkta felekten bir gün çalalım boşver adanayı diye bir mesaj hazırladığınızı ve bunu kişilere bakmadan gönderdiğinizi varsayın. Yani a kişisine gittiğini.

İşin yoksa buradan yak.

Bizzat yaşadım.

0|1
    0|0
  • Arkadasa kufur ederken yanlislikla hocama yollamistim ana avrat kufur ediyordum mesajda sonra zor duzelttim simdi cok dikkat ederim mesaj atarken 10 kez kontrol ederim :D

0|1
    0|0
  • 3 4 kere meslek dersi hocama günaydın aşkım diye mesaj attım yanlışlıkla. en son sil lan numaramı yengenle ayrılcaz senin yüzünden dedi. :/

2|2
    0|0
  • Yaklaşık 8-9 kere başıma geldi :) Çok kötü bir durum..

1|1
    0|0
  • üff 2 kere oldu 2 side efsane 2sindede cok sarhostum hemen ayıldım :D birinde ünideki ev sahibinin annesine yollamıstım bir hatunla mesajlasırken digeride en yakın arkadasımın annesine yine bir hatunla mesajlasırken bide arkadasla o sıralar küstük.. mesajın formatı seni arzuluyorum falan gibilerindendi siz düşünün :D

0|1
    0|0
  • Attım sevgilime atacağım mesajı enişteme atmıştım o mesajı nasıl yalnış gitti eniştemin yüzüne bakamadım :) eniştem beni görünce hep diyor bu aralar hiç mesaj atmıyorsun diyo bekarız enişte diyorum :) Mesajın içeriği cinseldi :)

0|1
    0|0
  • 4-5 sene önce beraber olduğum bir kız arkadaşım vardı. Beraber olduktan sonra evine bıraktım. 5 dakika sonra telefonuma ondan mesaj geldi. " canım çok büyük değildi, normal" yazıyordu. Aradım kıvırmalar, :-), kız arkadaşına atacağını bana atmış, :-)

1|1
    0|0
  • Dershanedeyken , arkadaşım telefon numarasını vermişti...Telefonumu kaydetmesi için çaldırmak yerine mesaj atmayı tercih ettim.

Son hanesi 8 iken 2 yazıp , bir bayana "Do you live sex?" diye yazdım.

Sonra tekrardan mesaj atıp "Özür dilerim,yanlıslıkla attım.Kusura bakmayın.Tekrardan özür dilerim."

Aradım aradım açmadı , başka numara aramaya başladı.Bu seferde ben açmadım :))

0|1
    0|0
  • Sevgilimle cinsellikle ilgili konusurken o anin heyecaniylami nedir kuzenime bende seni istiyorum askim yazmisim :D mesaji yengede gormus tabiki zor inandirdik kuzenimle beraber yengeyi :D

0|1
    0|0
  • çok yaptım o mallığı

0|1
    0|0
  • maç izlerken arkadaş göndereceğim küfürlü mesajı aday olan kıza atmıştım. bir de iş arkadaşım seninle yaşlanmak istiyorum diye bana göndermişti. artık yanlışlıkla mı attı yoksa iş mi attı bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Bir arkadaşımın sevgilisiyle benim ismim yakın ona atacağı mesajları yanlışlıkla bana atıyordu bir garip oluyordum en sonunda ya onun ya da benim ismimi farklı kaydetmesini istedim :)

0|1
    0|0
  • yok ben yanlışlıkla atıyormuş gibi yapıp bile bile attım .

Ama o bunu yemedi

0|1
    0|0
  • Yaptigim old olmazmi kotu bir durum cik isin icinden :))

0|1
    0|0
  • En kötüsüde Banu'la Babamın telefon rehberinde alt alta olması çok riskli :@

0|1
    0|0
  • Oldu. :D

0|1
    0|0
  • + Seni deli gib istiyorum

rehber a b c d deniz derya abla okkey

+hassktr

- Bu kadar istiyosan ablam yarın ilk otobüsle gelirim teyzenle

0|1
    0|0
  • geçen yaz sevgilim yokken bir kızla tanışmıştım hem kızla hem en yakın arkadaşımla aynı anda mesajlaşıyoduk kızı eve davet ettim kabul etti arkadaşıma atıcağıma kıza şu mesajı attım

Amcaoğlu abin yaptı yine yapıcağını mesajlaştığım kız yarın bizde sen hala Elizabeth amk :)

kıza mesaj gidince ne yaptıysam açıklayamadım gelmedi bize :D

0|1
    0|0
  • aşkım dün gece harikaydın mesajını aytül yerine aytaç a atınca puffff çok kötü olmuştum yaa hep bu dokunmatik yüzünden... :/

0|1
    0|0
  • Abime yaaaa diye trip mesajı atmıştım o kelimeyi ilklez kullandım ve basıma utanma getirdi

0|1
    0|0
  • yanlışlıkla değilde simden kaynaklı ilginç birşey gelmişti başıma daha önce gönderdiğim bir mesajı eski sevgilime tekrar göndermişti o vesileyle bir süre sonra tekrar çıkmaya başlamıştık kader dedim başka açıklaması yok :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...