Bugün meydanlara gitmek isteyenlere ulaşım neden bedava oldu?

malum bugün apülcüklerin buluşma gününde miting saatine yaklasık bir saat kala tüm metrobüs geçişleri birden ücretsiz oldu bir telsiz anonsuyla biz taksime ulaşmaya çalışırken her şey iptal edilirken kendi yandaşlarının meydanlara gelmesi bedava hale getirilmesi bedava otobüsler kaldırılması halk otobuslerının görevli yazması bu hükümetin bu kadar parayı nerden bulduğu neden kendi yandaşlarına bedava olan geçişler acaba bunun altında bir güç gösterisimi var şayet varsaki hiç süphem yok biz başarmışız 3 5 çapulcu baş ampülün devrelerini ısıtmış demek

Güncellemeler:

0|0
96

En İyi Kız Görüşü

• Sonra konuşunca konuştu oluyor..

Neyse parası verelim de az onurlu olsunlar.

5|5
    4|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• o otobüslerin paralarınıda üstüne yürüdkleri tekme tokat dövdükleri biber gazı sıktıkları vatandaşlardan çıkarırlar.eeyyy adalett Türkiye'ye de uğra azıcık

4|4
    2|1
  • çünkü konuşan sıradan bir parti ya da topluluk değil baştaki hükümet idi.bu chp MHP ya da bir başka partide olsa hükümet kimse yine o otobüsler bedava olurdu

4|1
    8|5
    • adam resmen güç gösterisi yapıyor bu parti yürüyüşünden ziyade bak bunlarda benim yandaşlarım diyor

• onlara itibar etmeye gerek yok

• e doğruya doğru, evet yapılmaması gereken bişey, ama kim gelirse gelsin hükümete aynı şeyi yapar, o hükümette kalmak için olanaklarını kullanır, bu apaçık bir gerçek.

• hacı siz de arada kaynayaydınız ya. asdfgbhnjm

4|0
    1|0
  • szı bı gzl ısıtmadıklarına dua edın.

3|2
    5|6
  • tayyibiiin g*tünün kılıyıeeemm diyen teyze :D kula kulluk etme dicem de kula kıllık yapıyosun bea. he bunlar beleş metroya binse nee binmese neee

0|0
    0|0
  • yav he he ..

4|1
    8|6
  • çapulculardan farkımızz..

3|2
    14|8
  • işte senin benim param o para.

o parayla mesaj atarlar gelin derler

ulaşım bedava olur

100bin mi 200bin mi neymiş zaten ama 1milyon dediler tv larda

ha bana o para senin paran değil partiye üye olanların aylık bedeli falan filan diyen insanda oldu bugün öyleysede e biber gazının parası tomanın benzinin parası gene senin benim param

ayrıca benim paramdan1kuruş geçiyorsa insanlara şiddet uygularken haram ediyorum onuda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir meydan da üni. öğrencileri ve eğitimli kültürlü insanlar...

Bir meydan da iki cümleyi yan yana getiremeyen niye orada olduğunu bilmeyen insanlar...

birisi her türlü ulaşım yolu kapatılırken, polis müdahale ediyorken geliyor.

birisi her türlü ulaşım ücretsiz ve kolayken polis korkusu olmadan.

Bu iki kitle arasında büyük bir fark var.

5|4
    2|0
  • Benim için vatansever olan ve hakkını arayan Ethem isimi vatandaşımızın bu arada Allah rahmet eylesin, cenazesi için bile geçiş izni vermediler, sağlıkçıları yaka paça alıp götürdüler ama fırsatçı Akp'nin mitingine gelince her yer ve her şey serbest oldu, otobüsünden vapuruna kadar bedavaya gittiler :) adamlar şehir dışından bile miting için zorla adam getirmiş. Şuna bak link burada da yine yaşlı bir kadını getirmişler link nereye geldiğinden bile haberi yok :) nasıl olsa halktan parayı çıkartıyor vergiler ve katma değer vergileri ile, onlar için sıkıntı yok.

4|3
    2|1
  • O otobüslerin içinde kolilerle yiyecek içecekte veriliyordu.

Verilsin bakalım , gidilsin bakalım.

Nasıl toplanıyorlar çok iyi biliyoruz.

Mitinge gidenlere yiyecek

Hakkını arayana biber gazı .

Keser döner sap döner.

5|5
    4|1
  • ulaşımın beleş olmasını bırak akp'de görevli olan insanları zorla mitinge götürdüler aldığım duyuma göre gitmeyenleri işten kovacaklarmış ya da soruşturma açacaklarmış neden ? çünkü korkuyolar az kişi gelicek diye herşeyi kolaylaştırıyorlar ki daha çok insan gelsin daha çok gözükelim diye

0|0
    0|0
  • vayt Çapulcu kardeşim benden 5 yıldız konuna :))

0|0
    0|0
  • Gerçek Müslüman o araçlara (bedava) binmezdi, devletin topladığı vergide yetim hakkının da olduğunu düşünürdü

3|1
    5|1
    • adamlar komvoy komvoy araç tutmuşlar

• haysiyet şeref inattan daha ağır basıyor, bunların yaptıklarını gördükçe utanıyorum aynı dinin mensubu olmaktan

• eksileyin artılayın bu yaşananları değiştirmiyor

Yükleniyor...