Çapulcuları ben yönetsem

Çapulculara ben liderlik etsem, insanları hiç sokağa çıkarmadan sadece evlerınde oturarak, günlük hayatlarına devam edecekleri şekilde, sadece bir kaç tercih yapmalarını sağlayarak, bir karıncayı dahi incitmeden ; Türkiyeyi öyle bir ekonomik krize sokarım ki, devletin polis maaşlarını ödeyecek gücü kalmaz. Halkın %50 lik kesiminin çok büyük bir güç olduğunu görmek istemeyenler, sürekli olarak demokrasinin sandıkta olacağını idda edenler, boykot edilen amerikan mallarının 2008 de amerikan ekonomisinin iflas etmesiyle sonuçlandığını bilmiyor mu yoksa bilmek mi istemiyor ? Demokrasi sandıkta olmaz, sandıkta seçim olur, demokrasi heryerdedir...

Gezi parkı olaylarından sonra ; halkın %50 si olarak, yandaş medyada yayınlanan reklamlardaki ürünleri satın almamak, hükümete yakınlığıyla bilinen esnafın ya da tüccarların müşterisi olmamak, Türkiyede hükümeti destekleyen ülkelerin ürettiği malları satın almamak, avm ler dahil makro büyüklükteki ticaret merkezlerinden alışveriş yapmamak demokratik hakkınızdır ve bu hakkı kimse elinizden alamaz. Küresel sermaye size muhtaştır, halk hem devletin hemde müşterisi olduğu şirketlerin gerçek patronudur. Demokratik hakkınızı günün her anında her alanda kullanmayı ihmal etmeyiniz.

Not : PPYD de yayınlanan yazımdan alıntıdır katılıyor musunuz ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• asla sen neymişsin be abi demek gelir içimden.bu gün kazlıçeşme vermiştir sınavını.ama 8 ay sonra billetimiz verecek bu sınavı

vur vur inlesin arzu edenler dinlesin dinlesinki ?

0|0
    0|1
  • Belki iyi olurdu . Katılıyorum sana .

0|0
    0|0
  • adam eylem yapan halkımıza bir çapulcu bir kardeşim diyor ne beklersin işte gelmiş başımıza konmuş

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Amaç devleti, milleti zor durumda sokup ekonomik krize sokmak değil.

Amaç, faşizme dur demek, millete devlete dur demek değil.

AKP ye dur demek.

1|1
    1|0
    • Türkiyede Akp hükümeti artık akp devletidir bunu görmek lazım.

• Devlet, hükumetlerin kontrolünde olur ama egemenliğinde olmaz.

Bir sonraki hükumet gelir ve kadroları tasviye eder.

Devlet düşmanı değil AKP düşmanıyım.

• bu dediğini akp tayfası yapıyor herkes değil tabi,kastettiğim çok yakın ilişkisi olan,fanatiklik yapan kesim...mesela adam fem dersanesinden başka dersaneye gitmez,bimden,a101den başka markete gitmez :)

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|1
    0|2
Yükleniyor...