Küçükken yaptığınız saçmalıklar neydi?

mesela bn balkoneden aşağı tükürmştüm bir adamın kafasna geldi yağmur yağıyo sansın diye peş peşe tükürmeye başlamştm :))) bide bir kaplumbağm vardı kabuğu kırılckmı diye üstüne çeliçle vurdm öldü yavrucak :) sznde böyle anılarınz varsa paylaşın

0|0
17|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• 549121312 kere açıldı bu soru, sorun kaldırılacak muhtemelen... cevap : Küçüktük bize göre saçma hiç bişey yoktu

0|0
    1|0
  • Hiç unutmam babam kocaman portakallar getirmişti bir tanesini günlerce sakladım, kıyamıyordum yemeye sonra çürüdü :) gece yatarken bile baş ucuma koyuyordum :D

0|0
    0|0
    • ahahhaha :D

• Bir keresinde de t shirtmün altına kibrit tuttum alev aldı evin içinde çığlık ata ata koştuyordum sonunda annem el attıda kurtuldum hala göğsümde izi var :)

• evdeki değerli eşyaları saklardım üs komşumuzun kızı etkilensin diye yanımdan ayırmadığım oyuncak tabancayla arkadaşlarımı vururdum :) çok şey var ya sonunda kıza saçma sapan yollarla onu sevdiğimi söylemiştim ilk aşkım olmuştu adı hazal hala unutmam :D

0|0
    0|0
  • Erik ağacının üstüne çıkmıştım aniden düştüm 2 metreden falan alt dudağım yatay olarak içeriden patladı sonrada doktora gitmedim dudağım silikonlu gibi duruyordu, uslanmadan halen ağaçlara çıkmaya devam ediyordum bir defada kafamın üstüne düşmüştüm :)

0|0
    0|0
  • kolonya içtim.sonra küçükken kaportacının dükkanı bizim yandaydı.bi kedi bizim dükkana geliyodu aldım ittim yan dükkana doğru kaportada tamirdeki bir arabanın altına girdi.karışmadım.tabi bu arabaların motoru çıkarılmış.akşam oldu iterek arabayı içeri alalım dediler.hep beraber bir ittik haşırt diye bir ses ardından önce gürültülü bir ğırrlama sonra son nefes sesi D kedi sabahtan beri tekerin arkasında bekliyormuş :D Allah rahmet eylesin :D

0|0
    0|0
  • Kaplumbagayla olan hatıranla vizdan azabi çekecegin yerde gülüyorsan.Sen küçükken mahallenin delisiyle çok takışmısn.

1|0
    0|0
  • yengecim öldükten sonra şömine ateşine atmıştım. Bİr tek kabuğuna bir şey olmadı:) biri de çıkıp dememiş ki oğlum ne yapıyorsun:(

0|0
    0|0
  • Pirize 9 numara şiş sokup çarpılmıştım afiyetle.

0|1
    0|0
  • tel arabasıyla oynarken çatıdan aşağıya yol olmadan teli arabamdıa bozmadan nasıl inerim diye düşündüm ve atladım gerçekten tel arabayı bozmamayı başardım ama bacağım için aynı şeyi söyleyemiyecem

0|0
    0|0
  • radyonun arkasından fişi çekip ağzıma soktum

0|0
    0|0
  • küçükken civcivlerin başını koparırmışım.ve karıncaları boğarak öldürürmüşüm

0|0
    0|0
  • balkondan insanlara birşey atıp şiişt diyip saklanıyordum :))

0|0
    0|0
  • Kendimi Rambo zannederdim, bu sebeple birileriyle kavga etmek için bahane arardım!

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi su tabancam vardi. Tufek yani... Diger ufak su tabancalariyla arkadaslarim beni islattiginda evden onu aliyordum. Baaam baaam! koyuyordum hepsine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• karınca ya da sinekleri bardağa kapatırdım

orda havasızlıktan verdikleri tepkiyi izlerdim

ne deliymişim ben yaa

0|0
    0|0
  • cif yemiştim :D link

0|0
    0|0
  • 8. katta otururken lazer ışığı tutardım aşağıdaki parka. Bide su balonu yumurta falan atardım. Bir keresinde kapıya gelmişlerdi. Kardeşim yaptı demiştim.

1|0
    0|0
  • Abimin poposunu sıkıyordum... Ve, bundan büyük zevk duyuyordum.

Anaokulunda "Bora biniiim!" diye çığlık atıyordum. Hoş, cidden benimdi de...

1|0
    0|0
  • Masum bir hayvanın ölmesi sana komik mi geliyor?

0|0
    0|0
  • İsteğim yerine gelmediğinde küçük bir çanta alıp "evden kaçacağım" diyordum...

Her seferinde iki adım öteye gidemiyordum..

0|1
    0|0
  • zayn mı o. benim kardeş de bayılıyo o çocuğa.

kuşları şişleyip öldürmüşlüğüm,balığı da yuvalete atıp sifon çekmişliğim var. sonra ölen kuşumuz için de cenaze töreni yapmıştım.

0|0
    0|0
  • civcivleri alır koynumda uyuturdum. Annem mutfakta çıkan karıncaları süpürürdü bense kırıntı verir evlerine taşımalarını seyrederdim :D

0|0
    0|0
  • yorumları okudumda ben pek bişey yapmamışım ya :) balkondan şit pişt der saklanırdım başkada bişey hatırlamıyorm

0|0
    0|0
  • Sen yine iyisin ben balkondan su balonu attığımı biliyorum

0|0
    0|0
  • sen baya ilginç şeyler yasamıssın :) bende camaşırsuyu içmiştim :D

0|0
    0|0
  • küçükken akıllı olup büyüdükçe saçmalayanlardanım

0|0
    0|0
  • parmaklarımla pencere kenarındaki sinekleri öldürürmüşüm:/bi gün arı öldürmüştüm ama!:(

0|0
    0|0
  • Su içeceğime kolonya içtim...

0|0
    0|0
  • zile basıp kaçmak... tam bir ekşın...

0|0
    0|0
  • Zile basıp kaçardım.

0|0
    0|0
  • Keşke türkçe yazsaydın.