Hemen gelip konuşur musunuz? Yoksa utangaç mısınızdır?

Yorumlar gelsin :) Şimdiden teşekkkürler , parmaklarınıza sağlık :)

Diyelim bir bayandan hoşlanıyorsunuz ya da gerçekten çok beğeniyorsunuz ve sevgiliniz olmasını istiyorsunuz bunun için direkt bir çabanız olur mu? Hani hemen gelip konuşur musunuz? Yoksa utangaç mısınızdır? Atıyorum ki 1 yıl açılamadınız utancınızdan. Benim genelde duyduğum şey erkeğin hemen gelip açılacağı yönünde bekliyorsa sevmiyordur vs. Sizce de böyle mi? Gelip açılmaması direkt sevmediğini mi gösterir? Ne bileyim utanıyordur falan gibi bir ihtimal söz konusu mu sizce?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik meselesi çene var ya çene büyük etken bence :) konuşan erkek işi bitirir ama ne yazık ki bende o yok. Açılamam yani açıkçası kolay kolay bana göre dünyanın en zor işlerinden. Bir kere korkarım, sonra utanırım. Ki benim ilişkim böyle başladı. Heyecandan kız arkadaşımın yanına gittiğimde gözlerim sulandı ağlamış gibi oldum. Çok çok zor ve trajikomik bir olaydı ama çok şükür beni anlamış sevdiğim ki 4 yıldır beraberiz :) sanırım soruyu çoktan cevapladım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ilk önce tanışmak konuşmak adına karşılaşma yapmaya çalışırım

tanışma faslı sonra aa ne tesadüf sende mi burdaydım sonra konuyu acardım fakat

konuyu acarken alacağım cevaptan da emin ourdum konuşmaya başladığımda kızın ilgisini ölçerim yani

1|0
    0|0
  • açılma olayına hiç girmedim, muhabbetimi ederim beni tanımasını sağlarım onu tanımaya çalışırım uyarsa kafalar görüşmeler sıklaşır, olay florte döner

1|0
    0|0
  • utanıyor olabilir çekingen olabilir ama seviyor da olabilir

1|0
    0|0
  • Bazen onu tamamen kaybetme korkusu kaplıyor insanın içini.Konuşunca bir daha görememe korkusu işte.O yüzden oluyor bence.En azından bana öyle olurdu

1|1
    0|0
  • Eskiden utanırdım söyleyemezdim artık utanmıyorum ama söylemiyorumda keske utansaydımda o duygularım ölmeseydi

1|0
    0|0
  • Telefon numarasını öğrenmem ve benimle 2 3 kere sohbet etmesi yeterli :D

1|0
    0|0
  • utanmam duygularımı hemen ıfade ederımmm

1|0
    0|0
  • Ben en son direkt açıldığımda kız nişanlı çıkmıştı. -.- Tabii bu bende ki açıksözlülüğe gölge düşürdü mü, tabii ki hayır. Bugün bir kızdan hoşlandığıma emin olayım, uygun şartlar oluştuğunda yine direkt açılırım. Ne bekliycem abi, zaman kaybına lüzum yok.

0|0
    0|0
    • Biraz kötü olmuş :D Peki bunun sevginle alakası var mı yani şöyle ki eğer gerçekten ciddi düşünseydin onunla ya da harbiden aşık olsan da hemen açılabilir miydin?

• Kur yapmaktan kastın ne bakışmak vs?

• Yoo sadece bakışmak değil. Şakalaşmak, ara sıra takılmak, birlikte eğlenceli vakitler geçirmek vs. Yani birer sevgiliden ziyade, birbirleriyle iyi vakit geçirmeye çalışan, eğlenen iki insan modeli daha çok.

• hoşlandığım bir kız vardı bardak mısırda çalışan habire bakışıyoz falan neyse dedim ki iki tane mısır alabilirmiyim neyli olsun dedi biri sade biri keççaplı dedim sonra parayı ödedim giderken bu sizin dedim ben istemiyorum mısırı attı çöpe bende*git dedim :D

0|0
    0|0
  • hayır aklı olan hiçbir erkek direk açılmaz ilk başta tanışır.sonra muhabbeti ilerletir.sonra da duygularını deşifre etmeye başlar.direkt açılmamamsı hoşlanmadıgını göstermez

0|0
    0|0
  • herkesin duygu tepkisi farklıdır

ben affetmem gider konuşurum

zaman kaybıdır bana göre konuşamadığım her saniye

0|0
    0|0
  • Düşüncen doğru. Sana bunu belli ettiyse şayet bir atakta senden bekliyodur. Çok sevdiğinden olmalı olumsuz cevap alırsa üzülücek. Sonucundan emin olmak istiyo olabilir. sende hoşlanıyorsan belli et.

0|0
    0|0
  • ben şöyle y apardım yanında olmak ister yanında olmak için bahane uydurur onun bulunduğu ortamlara girer devamlı göz önünde olur bir şeyler sorar tanıdıklar aracılığıyla yanına yaklaşır konuşma fırsatı kollardım

0|0
    0|0
  • 1 yıl mı nerdeyse bir ömür :)) Bence kastettiğin her kimse utangaçlığın ötesinde başka bir gezegende yaşıyor :)) Benim 1 yılda çocuğum olurdu :))))

0|0
    0|0
  • eğer o an utanırsam gözümde çok büyür bir türlü rahat olamam yanında en iyisi ilk gördüğünde gidip biraz sempati kazanmak :D

0|0
    0|0
  • birinden hoşlanıyorsam kacarım o bnden hoşlansada uzak dururum yolumu ceviririm

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsam 3. veya 4. gün konuşurum pat diye hiç konuşmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...