Kızların sormayanı yok mu?

Kızlar mütemadiyen ya soru sorar, ya da hesap...

Niye bunu giydin aşkım, niye telefonun kapalı, yirmi dakikadır ne aradın ne mesaj attın, Face'indeki o kız kim...? Ve daha binlercesi...

Kızların soru ve hesap sormayanı yok mu? Varsa nereden tedarik edebiliriz?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir taraf mutlaka kadın tavırları içindedir, erkek ya da kadın fark etmez :D eski sevgilim öyleydi kadın gibi :))) çirkefleşiyordu bile o kadar söylüyorum... hesap sormadığınız, naz yapmadığınız, çok fazla karışmadığınız zaman ters tepiyor maalesef :D bence kızlar b yüzden biraz da karışıyor gibime geliyor kontrolü elde tutabilmek için diye düşünüyorum

0|0
    0|1
    • Hımmm... Kontrolün kadında olması daha bir farklı durum tabi... Kimi zaman çokta eğlenceli..

Kızlar Ne Diyor 14

• erkeklerde soruyor.soru sormak insani bir ihtiyaç

0|0
    0|0
  • Sormuyorum, sormadığım zaman da herifler trip yapıyor..

0|0
    0|0
  • inan hiç sevmediğim tip varsa dediğin tip kızlar

olup ben olamadım şöyle bende bir sorun var kesin :))

bizde tersi

0|0
    0|0
  • ''Kızların soru ve hesap sormayanı yok mu? Varsa nereden tedarik edebiliriz?'' soru bu olduğuna göre benim cevabımda doğru be, o değilde sorgulamayan birini napcan ki muhtemelen seni sevmiyor ve takmıyordur.

0|0
    0|0
    • Demek ki bıktırma noktasına getiriyorlarmış... "Mütemadiyen" kelimesi de biraz bunu ifade ediyor sanki . Hım...?

• seni fazla sevmeyen biriyle takılırsan hiç soru sormaz. Ve kendini kullandırman peşinde koşturman sürekli yaranmaya çalışman yeterli olur. Ağzını açmaz. Yani ilgisiz birini bul :)

0|0
    0|0
  • hesap ve o tip sorular sormam da neredesin ve ne yapıyosun gibi sorular sorarım bir arkadaşıma.onun da nedeni konuşacak konu bulamamam.

0|0
    0|0
  • Neden şifreni vermiyorsun ? Ne saklıyorsun ? Bu ilişki nereye gidiyor ? Sen benimle ciddi düşünmüyor musun ? Sıkıldın mı benden ? Hayatında başka biri mi var ?

0|0
    0|0
  • sen heralde ''nefes alsın yeter.'' gibi bişey arıyosun :D

0|0
    0|0
    • Yok ben "mümkünse az nefes aldırsın" tipinde bir şey arıyorum. Ama tabi sen okumadan cevap vermeye kalkınca kafan karışmış biraz :)

• Vardır elbette, sana rast gelmemişdir.

Ben böyle olamıyorum. Kahretsin!

0|0
    0|0
  • yok, fabrika ayarları böyle

0|0
    0|0
  • Sormuyorsa araştırıyor ve biliyor demektir. Öylesi daha tehlikeli bence :D

0|0
    0|0
  • Sormayan kız seni sevmiyodur ki :)

0|0
    0|0
  • Erkekler sormuyor mu ?

0|0
    0|0
  • Şimdi senin sevgilin facebook hesabında bir erkekle arkadas olsa sen bu erkek kim diye sormaz mısın? :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir de adamı her halükarda ipe götüren sorular sormasalar pek bi' tatlı olur aslında.

Keşke ıvır zıvır değil de insanın beynini şoka sokacak enteresan sorular çıksa.

0|0
    0|0
  • baskıcı ailelerin kızlarını alabilirsin sessiz sakin olurlar soru sormazlar robotlardır yemek yap dersin yaparlar su getir dersin getiriler ama seks işinde iyi değiller onu söyliyim her iyi şeyin bir kötü yanı vardır bide bozuk çıkma ihtimali var kız bunca yıl baskı altında yaşamış sonra salabilir kendini

0|0
    0|0
    • kaç tane baskıcı aile kızı tanıdın acaba

• yaşadığım yer dolayısıyla çok görüyorum bunları dolmuşta olur bakkala giderken olur çok görüyorum bunları :D bizim aparatmana toplanmış nedense hepsi :D adam kızını göndermiyo helva falan dağıtırken kendi geliyo veriyo yuh artık yani :D

• göndermeyenler var ama kızları birşeyden habersiz değil :)

• Kadın: :Niçin biz kızlar çok konuşuyoruz ? Ama erkekler daha çok düşünüyorlar ?

Erkek : Çünkü sizde 2 tane ağız var. Bizde de 2 tane kafa :)

0|0
    0|0
  • (Yaş:36-45) bu yaşta bunu yapıyorsa sıkıntı vardır hem de büyük sıkıntı

0|0
    0|0
  • Sevmeyen kızlar sormuyor. Sevmeyenlerle konuş madem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...