Erkeğin bağımlı olduğu ikinci bir kadın varsa...

Bir erkeğin ilişkisi varsa evlilik düşünecek kadar çok aşıksa ama aynı anda aşık değil de hayranlık duyduğu varlığına alıştığı yokluğuna tahammül edemediği bir kadın varsa bu hikayenin sonu ne olur?aşık olduğu kadın başka şehirde ama bağımlısı olduğu görmeden duramadığı her konuda fikrini aldığı kadın ise tüm gün yanı başında iş arkadaşı.erkek hastalık derecesinde birinin varlığına alıştıysa evlense bile uzak duramaz mı?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• sen KADER diye zeki demirkubuzun bir filmi var onu izle tam senin soruyu anlatıyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• öyle şey olmaz bir insanda 50 tane yürek yoktur her birini başkasına versin İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

0|0
    0|0
  • bence yakalanır illaki bir gün 2side uçar gider.. digeri biliyosa hayran oldugu ilişkisinin oldugunu elde kalıyor zaten 1.aşk agır basar ama

0|0
    0|0
  • duramayabilir

0|0
    0|0
  • biz ne bilelim mk

0|1
    0|0
  • Walla bu iş swingere kadar uzanır bence yol yakınken dön .

0|0
    0|0
  • iki kadın birbirini idare etmeyi öğrenmeli hatta uzaktaki kadın buna daha çabuk alışsa iyi eder.

0|0
    0|0
  • özentilik yaparak threesome olur diyorum :(

0|0
    0|0
  • öle saçma bişe olmazz yapan kişinin karaktersizliği sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evleneceği bayan ona sahip çıkarsa evlenince öteki bayandan uzak durabilir

0|0
    0|0
  • böyle bir adam için bu konuyu düşünmem bile çeker giderim

0|0
    0|1
  • çok saçma geldıı bana ya bı erkek her konuda hayran olduğu bırı varsa başkasına aşık olmazkı zaten.. o aşık olduğunu duşunduğu kışı yanılıyordur bence bir ipte ıkı cambaz oynamazzz

0|0
    0|1
  • uzak duramaz.

0|0
    0|0
  • bence duramaz zaten cok saçma bır ilişki olmuş sizindi

0|0
    0|0
  • O erkek sonunda iradesine yenik düşüp aldatır.

O yokluğuna tahammül edemediği kadını da sevip sevmediği şüpheli ama evliliği düşündüğü kızı o kadından vazgeçecek kadar sevmiyorsa o ilişkide bir sorun vardır bence.

Bir de o kadına neden hayranlık duyuyor? Ulaşamadığı biri olduğu için mi? Belki kadın daha fazlasına izin vermediği için yetiniyor onunla arkadaş olmakla. Fırsatı olsa belki daha fazlasını da ister.

Ben normal arkadaşıma hiçbir zaman hastalık derecesinde bağımlı olamadım, olduysam hep bir hoşlanma veya tek taraflı da olsa aşk vardı arada.

Yani benim şu an hayatımda sırılsıklam aşık olduğum evlenmeyi düşündüğüm biri olsa büyük ihtimalle sırf onunla olabilmek için herkesten vazgeçerim çünkü aşık insan aşık olduğu kişiden başkasını düşünemeyecek hale gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...