P90x e başladım Haydi Bismillah

Kaldı 88 gün çok zor program zulüm zulüm ama azimliyim 90 günde bu programı uygulayanları gördüm harika sonuçlar elde etmişler . 183 boy 81 kilo . 90 günde bu program ile 75 e felan mı düşerim acaba.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• p90x cok zordur. sadece antrenman degıl, dıyette cok onemlıdır. ıkısını bır arada goturmelısın...

0|1
    0|0
    • Valla zor hocam o akan tere günde 1 kg verir insan :D Diyet şu şekil cips kola şeker felan hayatımda çok cuzzi artık azalttım ama vucut protein ihtiyacını karşılasın diye , tavuk balık felan yiyorum , salatayı da kattım hayatıma. Acaba bu p90x in kendisine özel diyeti var mı uygulayabileceğimiz ?

Kızlar Ne Diyor 3

• bu kadar zorluyorsa düşersin.

0|0
    0|0
    • pazar haric her gün 1 saat , çok zorluyor . 2 gündür yapıyorum her yerim ağrıyor kaldı 88 gün nasıl sabredecem bilemiyorum :D

• bu ne işe yarıyor?

0|0
    0|0
    • Kardiyo ağırlı 90 günde fit görünüme kavuşmak için bir program. Bu programı hakkı ile yapan kişi 6 ay spor salonuna gitmiş gibi vucut yapıyor. Ama biraz aır bir program

• :))) Umarım öyle birini bulursun o zaman:D

• azimli olursan düşersin

0|0
    0|0
    • kpss için verilen 1 hafta aradan sonra ayın 8inde tekrar başladım. Yorucu ama güzel gidiyor bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 3

• takviye almıyosan gün aşırı çalış

0|0
    0|0
    • program bilindik meşhur bir program ve işe yaramas her gün yapmaya mümkün özelliği o. Gün aşırı yapınca başka program olur . Kas kütlesinden ziyade kardiyo aırlıklı zaten

• boyuna göre kilon gayet normal

0|0
    0|0
    • kilo ve boy arası 5 kilo olması ideal hocam bu şekilde vucut ya oranı yüksek oluyor bende göbek kısmında baya baya var :)

• program linki yokmu

0|0
    0|0
Yükleniyor...