Anne , kime denir ? Baba , kime denir.

Ben yapamadım kızm sen yap diyene ANNE

Diğer bir deyişle ; Şeytana uymadığı için üzülüp üzüle üzüle kendi içini yiyerek şeytanın ta kendisi olana ve kızına şeytanın dahi vesvese ile yaptıramadığını teşvikle yaptırana ANNE denir.

Ben yaptım başıma neler geldi sakın oğlum sen yapma diyene BABA denir.

Diğer biy deyişle ; Şeytana uyduğuna pişman olup hatalarından ders almış olarak güzel nasihat edene ve ne yaparsa yapsın oğlunun o yanlışı yapmasına mani olamayana da BABA denir.

O yüzdendir ki ; Kız çocukları BABA'ya , Erkek çocukları ise ANA'ya düşkün olur.

Kız çocuklarının anneyi dinleyenine beyinsiz denir çünkü onların kendilerine özgü bir iradeleri olamaz !

Erkek çocuklarının babayı dinlediğini pek göremezsiniz erkek çocuklarının babayı dinlemeyenine akılsız denir. Çünkü çoktan kendilerine verilmiş olan iradeyi test etmeye başlamışardır bile.

Bu durum anneleri ile geçinemeyen sürekli tartışan erkek çocuklarında ( bu erkek çocuğu durumun farkında ve baba sözü dinleyen taraftadır.) ya da babaları ile geçinemeyen sürekli tartışan kız çocuklarında (bu kız çocuğu da çoktan annesine teslim olmuş şeytanın vesvesesine değilde annenin vesvesesine boyun eğen taraftadır.) ancak terisini gösterir.

Kendi şahsi analizim. Test ettim onayladım. Tavsiyem siz , siz olun hep ortada kalmasını bilin.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• baba; ekmek getirene, anne; o ekmeği paylaştırana denir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mesela benim annem ben okuyamadım; sizi taş taşır gene okuturum dedi; hakikaten de güzel okullarda okuduk kardeşim ve ben. Sen şimdi gelmişsin; annelerimizin şeytani şeyleri yapamadıklarını, çocuklarına yaptırmaktan keyif alacaklarını söylüyorsun. Analiz yeteneğine tecavüz etmişler; benden söylemesi.

0|1
    0|0
    • hayır iyi veya kötü yapamadıoklarını çocuklarınıa yaptırdıklarını soyluyorum...

• yanlış analiz

0|0
    0|0
  • anne duygularını saklayamayan babaysa saklayandır

0|0
    0|0
  • ANNE Gezindiğin Bağdır. BABA Yaslandığın Dağdır. Ömrümün en Güzel Çağı ANNEM BABAMLA Olandır...

0|0
    0|0
  • Soruyu cevaplamışn bize ne kaldı yoldaş .

0|0
    0|0
  • kısaca kadınlar şeytan erkekler melek yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çocuk esirgemede yetiştin herhalde.. Ne anadan haberin var, ne babadan...

1|0
    0|1
  • ana devletin yumuşak yüzü,baba devletin yaptırım gücüdür

0|0
    0|0
Yükleniyor...