Erkekler sevdikleri kızlara büyü yaptırır mı? Sizin başınıza hiç geldi mi?

Arkadaşlar inanmayacaksınız ama başıma geldi duygularımın tükendiği adama karşı defalarca bu şekilde yeniden bağlandım. Bunu bile bile o konuşunca kedi gibi oluyordum. Bunu bayan olan bir arkadaşıma anlattım az önce. Kendisinden duyduklarımda bir kez daha şok oldum eski erkek arkadaşı arkadaşıma büyü yaptırıyor kız kapısında köpek olduğu adamdan büyü bozulunca pat diye kopuyor. Aynı benim ruh halim bizde öğrenip bozdurduğumuzda deli gibi aşık olduğum adama karşı sıfır duyguyla kalmıştım.

Erkekler bunu neden yapar ki kendini sevmeyen bir kızın büyüyle olan suskunluğu ve duyguları o adamın adiliğini göztermezmi kendine güvensizliğini beş para etmediğini göstermez mi ?

sizin başınıza hiç böyle birşey geldimi bayan veya erkek çok merak ettim hiç büyü yapıldığı ve bunu öğrendiğiniz yada yaptırdığınız oldumu ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar büyüye inanmayan varsa yazmasın buraya saçmasapan şeyler kimse zorla yazdırmıyor. Akıllı geçinen saçmalıklar benim için varlık dahi teşkil etmiyorlar. Kimseyi çekemem dır dır dır adam akıllı yorum yapın dinlerim okurum ama yok dalga gecmek hakaret etmek amaclı yorum yapacaksanız yıyosa gelın yuzume karsı yapın burdan boyle ısımsız kahraman tarzında yazmak kolay yok öyle ...
Büyü Belirtileri

Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görmeye başlamanız, rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz, Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenmeler olması, gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak başlıca belirtilerdir
Arkadaşlar bu tür durumlardan korunmak için 5 vakit namazı bırakmamamız gerektıgını anladım ve bunun çözümü bizim imanımızın kuvvetinde duayı muhakkak eksik etmemek lazım zor zamanlar geçirenlerde atlatacaklar inşaALLAH ben yeniden RABBıma sığındım sizde unutmayın O'ndan güçlüsü yoktur ALLAH a sığının ve dostlarını sevin ki inşaALLAH bu durumlardan insi cinni şerlerden korunabilesiniz. Nasıl bozulur diye soran arkdaşlara bunu söyleyebiliyorum namazları bırakmayın duaları eksik etmeyin selametle

0|0
35|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Erkek eğer hayatını bu aşka adamışsa,yani ya o ya hiç gibisinden bir bağlama kapılmışsa ve de o kızla işi ilerletemiyorsa en son çare olarak düşünebilir.O da alternatif sonuçta.

Yazdığın gibi bu büyülerin süresi var.Anlaşılan o adam bittikçe yeniliyor büyüyü.Büyüde seni makine gibi programlayıp kısa süre de olsa ona bağlıyor seni.Açık konuşayım aşkımın tavan yaptığı zamanlar düşünmüştüm ama saçma olduğunu bilerek.Sadece düşündüm birşey yapmadım

1|0
    0|0
    • yapmadıgın için tebrik ederim aynen bu durumu yasıyorum sadece baglansak iyi hayatımda rahatsız edici durumlar oluyor zaten o arada adam beni aradıgı için bunu anlıyorum

• Buna kader demiyorum artık.Hep aşk acısı,hep ulaşamama,hep hüzün ama bunların arasında ufak tefek sevinçler bunları unutturan

• Bunu bende hep söylerim.Üzüntülerin arasındaki ufak mutluluklar geri kalan herşeyi unutturabiliyor...

• büyü yapan ve yaptıranlar için cehennemde farklı yerleri varmıs.azapları farklı olacakmış.kişinin korunması için gereken dualar vardır.hergün kur an okunan eve şeytan bile musallat olamaz imiş.o yüzden bol samimi bir dua ve kur an ile inşaallah üzeriniz de varsa bir nazar büyü sihir size ve ailenize bulasmayabilir.

2|2
    0|0
  • büyünün dinde yeri yotur ve çok büyük günahı vardırki asla yapmayın ters teper o yüzden hiç denemedim yapmadım yapmamda

2|0
    0|0
  • böyle birşeye hiç ihtiyaç duymadım inanmıyorum demiyorum bazı şeylere inancım var abartıya gitmediği sürece ama ben öyle birşey yaptırmadım yaptırmam.. Öbür tarafta yeri yok böyle birşey yapan insanların...

1|1
    0|0
  • Sen de yaslanmissin 21. Yüzyıl.

2|3
    1|0
  • Bunların tamamı psikolojik şeylerdir. Bir şeye inanırsan o senin için vardır. Ona inanmaz isen o senin için yoktur.

Ben büyüye ve cinlere inanmıyorum. Bana hiçbir büyü ve cin etki edemez. İddia eden varsa, buyrun hodri meydan!

Ama bu tür şeylere inanan biriyseniz hayatınıza cin de girer, büyü de girer. Sonra kendinizi ruh ve sinir hastalıkları hastenesinde bulursunuz.

Akıl sağlığımız en değerli varlığımızdır.

0|0
    0|0
    • büyü ve cinler kuranda vardır kur-an ın var dedıgı hıcbırseye yok demem ama psikolojıkmen etkılenmekde var ısın ıcınde bu dogru

• Bana büyü yaptırıp cin musallat edebilir misin?

• bu işten anlasam kendime yapılanı bozardm

• Ben karşımdaki insanı zaten sözlerimle ve duruşum ile büyülerim. Ekstra birşeye gerek yok... Delfi kahinliğine de inanmıyorum zaten.

3|0
    1|3
    • Bu kadar idda başa bela, bilesin :D

• Ben olmayacak dua'ya amin demem ki zaten. Yapabilecek potansiyelim varsa o büyüyü elbet karşımdaki kapılır. ;))

• ara bozmak için yapılan büyüye şahit oldum da birlikte olduğu erkeğe-kadına böylesine günaha girene şahit olmadım.

1|1
    0|0
  • Çok duydum böyle şeyler neler yapmıyorlarki. Seninki sevgililikte kalmış, büyüyle evlenen bile var. Ancak tabi o ortamda ne huzur ne mutluluk kalmıyor. Tavsiyem, tanımadığınız veya güvenmediğiniz kişilewrin elinden birşeyler yiyip içmeyin. Çoğunlukla birşey yedirip içirmekle büyü yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • seni cok iyi anlıyorum ben yapmadım yapanada karşıyım büyü yü nasıl bozdugunu merak ediyorum bir arkadaşıma faydası olabilir arkadaşım bayan ?

1|0
    0|0
    • bozamadm sureklı tazelıyorlar bellı sure gecınce kendısı bozuluyo ama yenılıyolar bn cözüm bulamadm

• teşekkür allahım yar ve yardıncın olsun

• büyü vardır ama unutulmasın Allah İstemediği sürece bu gerçekleşmez asla ama var olduğuna kanaat getirilmiştir yapanda yaptıranda Allah katında çok büyük günah işler seni istemeyen insana zorla sahip olmak nedir sahip olsanda bir ömür senin olmadığını bildiğin için onu yanında tutmuş olduğun zaten her gün aklına gelcek seni sen olduğun için seven olması bence daha mantıklı bu benim kendi görüşüm zorla güzellik olmaz

1|1
    0|0
  • Kadın Erkeğine Yaptırıyor İse ,

Erkekler de Yaptırabilir.

Ama Buna Neden İhtiyaç Duyarlar Orasını Anlamam Hiç Bir Zaman ..

0|0
    0|0
  • Bayanlarda yaptırıyo erkeği ona bağlansın diye.büyü yapan,yaptıran hatta öğrenen cennete giremez der yüce kitabımız Kuran-ı Kerim o yüzden nefsine ve şeytana yenik düşen her insan erkek veya kadın yaptırabilir

0|1
    0|0
  • duydum böyle şeyler.

1|0
    0|0
  • aşktan güçlü büyümü var ?

1|0
    0|0
    • o başka birşey bunu anlamayan insanların başvurdukları bir yöntem bu malesef haklısın ama naparsın

• büyü gerçektir ama kesinlikle lanet lenmiş bi şeydir çünkü büyü yaptığınız zaman şeytani güçlerden yardım alıyorsunuz sorunun cevabına gelirsek arkadaşımın kuzenine yapılmıştı 25 yaşındaki erkek 50 kere ayrılıp barışmak zorunda kaldı sonunda evlendiler şuanda izmir yaşıyorlar sanırım arakdaşım geçen hafta kuzenim karısından boşanıcak felan diyordu ama kadın kesin bi büyü daha hazırlamıştır Allah hepimizi korusun !

0|1
    0|0
  • ben inanırım.yapılırken de gördüm .nasıl yapıldığını da biliyorum .bozulma yolunu da biliyorum .bi ara merak sarmışdım böyle şeylere bakdım işin ucu başka yerlere gidior hemen uzaklaşdım.

demir bir lama olacak üstüne arapça kelime ve isimler yazılacak ateşte kızdırılacak vs vs vs vs ...

inanmayan inanmaz yapacak bişi yok..

0|0
    0|0
  • vallamı bende yapım jenıfıre :)

1|0
    1|0
  • Yıllarca karabasan denen bir meretle uğraştım. Kendi inancıma göre korunma yolunu seçtim, Allaha şükür çok memnunum durumumdan. Geçenlerde bir film izledim, Matt Damon oynuyordu.(Ruh Eşi) Herkesin bir koruyucu meleği var diyordu. Bende inanıyorum bu duruma, benimde böyle bir meleğim kesinlikle var. İnancın tam olunca, kimse sana dokunamıyor.

0|0
    0|0
  • benim duydugum kadarıyla kadınlar daha çok yaptırıyomus senden duydum ilk defa yaptıran erkeği yani

0|0
    0|0
  • yaparız :D hatta cin falan da cagırıp ayin falanda yapıyoruz

0|0
    0|0
  • bence dürtü ile büyü pek karıştırılmamalı... ama bilakis ben, büyü yapmak için kimseyle uğraşamam. zamanımı harcayamam saçma sapan şeylere. büyünün gerçekliğine inanıyorum ama saçma geliyor işte.

0|0
    0|0
  • duymadım hiçte başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • İnanılmayacak bir durum değil ülkemizde çok yaygın bir durum bu. Kadın erkek herkes son çare olarak buna başvuruyor. Eski sevgilim yaptırmıştı. İnsanlar gerçekten çok düşebiliyorlar

0|0
    0|0
  • ben büyüye inanırım yüce kitbımız Kuran da var sanırım fakat bana yapıldımı bilmiyorum birde o dedigin belirtilerin nerdeyse tamamı var bende ama kimseye aşık degilim? başka belirtisi yokmu bunun?

0|0
    0|0
  • Vallahi benim başıma gelmedi de yakınımın başına geldi üstelik erkekti kızın biri yaptırmış.

0|0
    0|0
  • bu avatar cok yakışmış sana

0|0
    0|0
  • yok daha neler ya...

0|0
    0|0
  • niye büyü yaptırayım yaaa

0|0
    0|0
  • Büyü vardır bu kesin.

Fakat hiç bir büyünün duyguları değiştirebildiğini duymadım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 35

• basima cok sükür hic böyle birsey gelmedi.. cok inandigim icin büyüde yaptirmam kimseye ters tavan yapmasindan korkarim.. hem onun günahinin altindan nasil cikarim ya hayatta öyle biseyi yapmam hem sevdigim kendi istegi ile kendi sevgisi ile bana gelsin zorla güzellik olmaz onun icinden gelmiyorsa büyüde yapsan bos yani.. o yüzden böyle seylerden uzak durmak lazim bos bosuna iyice basimizi belaya almamiza gerek yok

1|0
    0|0
  • Eski erkek arkadaşım zayıftı bu konularda ruhen zayıf etkileniyor hatta sağdan soldan bulduğu sürahiye okuyup üfleyen bişeyler görmeye çalışan karılara gidiyor götürüyor oda yetmedi tavsiye edip karıya para veriyordu.Yaw etme tutma dedim bi gün gidicem dedim artık bıktım ısraından neymiş iyi geliyor harika hissediyormuş peki gittik.Karı köhne bir evde yaşıyor.Pis bir sürahideki suya bakıp " böyle diyorlar şöyle diyorlar " abi kim ne diyor oluyorsun önce sonra sıkmaya çalışıyor tabi senden tastikleyerek.Fena bozdum dedikleri tutmadı sonra klasik laf" tabi sen inanmıyorsun kötü enerjiyle dolusun ::::D" he he öyledir dedim ne diyim. Erkek arkadaş dediğim insanda bir basamak dah açöktü gözümden.Zayıflığıyla.Böyle bi düşünceye sahip kişininde iyi şeyler yaptığını doğal olarak sanmıyorum.Kaydıysa o yöne kendi istekleri için bi haltlar yer.Saygılar :D

2|0
    0|0
    • ya gercekten aklı olan uğraşır mı ALLAH muhafaza ya saçmasapan hepsi

• Kırk kerede anlatsan insan en kolay kendini kandırır.Hacı hoca büyü işi değil mantığa şöyle yerleşiyor karşımdakinin duası bana iyi geliyor.Sürekli bunu tekrar ediyordu. Bende iyi hissederdim ama bedavadan hayrına dua etseydi yanii. Düzenbazlıkta son nokta fakir görün dua et ısrarcı olma yan cebe indir.

• bana yapılmış olmasın büyü çok kötü rüyalar görüyorum sürekli olarak.

nerden kesin anlarız büyü olduğunu üzerimizde, beni biri izliyormuş gibi geliyor ay allahım evlerden uzak biraz bilgilendirir misin? ilginç bir olayda geldi başıma kendi kendine bir şeyler hareket etti sanırım.rüyalarımda felç geliyor falan sıkıntılıyım.

1|0
    0|0
    • bunların hepsini bende yasıyorum ben sayımın tanıdıgı bır seyitten dayım aracılıgıyla öğrendım o zaman bozmustuk ama adam sureklı tazeledıklerını soylemıs. Bu senı bırı ızlıyormus gıbı olayı gece korkma ve ruyada kasılma yada sıcrayak uyanma göğüs agrısı arkadaslardan uzaklasma eve kapanma ıstegı vs derslerde düşmeler yaşayabılıyor insan bunu zaten anlarsın hemen büyüye yorma ama açıkcası bu durumları bende yasıyorum sen neden şüphelenıyorsun ?

• öyle sıradan yerlere sorma sanırım bi çözüm var oda yeniden topalanıp ibadet edip ALLAH tan istemek o yoldan uzaklasınca savunmasız olutır ınsan. Ha ama iyi bilgili bir insan varsa elbette ibadetın yanında böyle bır sorunda çözülmeli ALLAH yardımcımız olsun ama sakın sakın öyle fal bakan büyü yapan ınsanlara gıtme hoş dualar bılen ınsanlara gıt bilgin olur ve ALLAH a dua et Felak ve Nas oku çok etkili manalarına bak

• teşekkürler

• Allah korusun. Başıma geldi mi bilmiyorum ama eski sevgilimin ailesinin yapmış olabilceğinden şüphelenmiyo değilim. Hiç olmadık biriydi,zamanla çok kötü davranmaya başlamıştı.Çok alakasızdı.Nedendir bilmem kopamıyodum.Ailesiyle bazen yemekler yiyoduk.Günahını alıyosam tövbe,ama içime bi şüphe düşmüştü.

1|0
    0|0
    • yemege gerek yok ismin ve adın adın yetıyormuş bunuda yenı öğrendim yani

• ilk defa bir erkeğin yaptırdığını duydum .. böyle bişi var ama haram

2|1
    0|0
  • Buyu elbette var, neye dayanarak yok diyorlar anlamadim. Her neyse erkeginde mi buyu yaptirani varmis, sasirdim valla :D Benim de basima geldiginden cok supheliyim. Hani su ayirma buyuleri. Velhasilkelam uzak durmak gerek boyle seylerden. Gunah yahu karsi tarafin bir nevi hakkini yiyoruz. Ciks ciks ciks.

1|0
    0|0
  • Kötülük varsa birinin içinde erkeğine kızına bakmaz

1|0
    0|0
  • Evet var böyle birşey.Ama bu büyüyüde herkes yapmaz.Ben yaptırmadım biride bana yapmadı Allah'a şükür.Fakat yapan bir hoca bizim köyde vardı teyzemin oğlunun başına gelmişti ve şuan evliler sorunları yok ama teyzem anlattığına göre bayya etkiliymiş.

1|0
    0|0
    • ALLAH korusun ya var böyle evlenenler var sürekli yapan var

• Bana ozelden yazar misiniz

• 3ay

@prognaz cok zaman gecmis ama sormak istedim... Sizin köy nerde , o hocaya nasil ulasabilirim acil :(

• Allah'ım öylelerinden uzak etsin.

1|0
    0|0
  • ne kadar uzak o kadar iyi..tanıdığım birisine yapıldı ama böyle değildi..çok kötü olmuştu ..konuşmuyordu sadece bakıyodu..iyi bişey değil..büyü yapanında yaptıranında ahirette yeri yokmuş..

1|0
    0|0
    • ALLAH yardımcısı olsun inşaALLAH düzeldimi acaba

• öyle :) dikkat et..

• Gerçekten mi?

• ilk defa bir erkeğin büyü yaptırdıgını duydum ama inşallah düzelir hersey

1|1
    0|0
  • ALLAH dan korkmuysa yaptırır, ama genelde kaynana veya görümce felan yapar

1|0
    0|0
    • ya anlamıyorum insan olmak varken bu yaptıklarını anlamıyorum

• büyü yaptıracak olsa gider 90-60-90 birini bulur istediği kadını elde eder bir kişi ile mi ugrasır ya :)

0|0
    1|1
    • ne alaka ya kadın bulmak kolay iş sevmek zor iş be canım

• Erkek degil annesi yaptirmisti... Allah islah etsin...

1|0
    0|0
  • erkek sevdiğii kıza büyü yaptırmaz...

hotdooog yeni bişiy daha öğrendim..

0|0
    0|0
  • erkekler beyni okadar karıstıran ve yoran seylerle uğrasamazlar bence :)

0|0
    0|0
  • arkadaşın o büyüden nasıl kurtlumuşş ? çok mühim cevap yazarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • kendısıne sormam lazım aslında kendısı şu an yorumumu goruyor cevap vermek ısterse yazar belkı sorıyım cunku bu cevaba ıhtıyacım var zaten canım

• anladım canım cook tesekkür ederim gerçektende

• ama canım sıradan bı hoca degıl sanırım öyle büyü yapan hocalara falan sakın gıtme adam gunahı yapıyorsa onun hocalıgı nerde sen senın ıcın dua verebılecek bunu bozup yardım edebılecek ALLAH korkusu olan bırıne gıt yanı buyu yapana degıl buyu bozana git dinimizde kotu buyu yapmak yoktur buyuden kurtarmak cinden vs kurtarmak caizmiş

• gelmedi basima. ALLAHA sükür

0|1
    0|0
  • benim başıma değil ama yakın bir arkdaşımın başına gelmişti onu kaybetmemesei için yapmış hep sevdiklerini kaybetmiş ve onu kaybetmek istememiş ama arkadaşım hep ailesine falan ters gitmeye başlamıştı zaten çok geçmedende anlaşıldı

0|0
    0|0
  • Ben erkeklerin kendine aşık etme yöntemi olarak birşey duymuştum doğrumu bilmem ama uygulayan bayanlarıda gördüm ayrıntı vermicem ama yedirilen her hangi bir yieceği cinsel organa sürerek söylenilen bi kaç kelime var.

0|0
    0|0
  • Yuuuh ruh hastası yaa

0|0
    0|0
  • Haha. Banada öğretin bu büyü'yü.

Bende yapayim sevdiğim erkeğe.

0|0
    0|0
    • biride bana bozmayı öğretsin ayrıca büyü yapanın ahirette yanacagını soylıyım

• Erkeklerden çok kadınlar büyü yaptırıyor bence...

0|0
    0|0
  • beşikteyken ve 15 yaşımdayken olmak üzere iki kez.bunlar bildiklerim...

0|0
    0|0
  • verın su buyunun tarıfınıde asık olsun o bana:) hıc yasamadım ama muska olayı falan duydum cevremde. aslında pek ınanmam, bazende ınanıyo gıbı olurum..ama ınanmıyorum buyuye daha cok..Allah ıstemedıkten sonra hıcbırsey yapılamaz.

0|0
    0|0
    • ya işte buyude tıpkı nazar gıbı hak malesef insanlar bilgilerini kötüye kullanabılıyor

• Ben hiç duymadım...

0|0
    0|0
  • büyü lanetlenmistir ama yine buna izin veren Rabbimdir sınanmak icin ,merak ettim acabaa nerde yaptırmıs =)))) bu kadar etkili olmus ise .p

0|0
    0|0
  • büyü yapmak ve yaptirmak büyük günah...

yapanlar cehhenmlik yani o derece...eger sana yapildigini hissediyorsan git bir hocaya bozdur..

0|0
    0|0
  • eger böyle bir sey varsa nasıl kurtulabilir mişiz

0|0
    0|0
  • yaptırırlar valla bayanlardan daha meraklılar başıma geldi ama çok şşükür kurtuldum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...