Erkek arkadaşım gününün yarısından fazlasını pcde oyunlarla geçiriyor sizce ne yapmalıyım?

ona bu durumdan rahatsz oldgmdan defalarca kez bahsttm bağrdm çağrdm anck o an içn kabahatini anlayp yanıma kıvrılıo sırnaşıo.. muhabbet sohbet desen yok! e sen konuşmuon ki dio yani hep ben hep olucam... ama iş oynaşmaya gelncee tutamzsnz yerinde. arkdaşlar napmalıyım sizce? 5 senelik bir ilşkii yol göstern bana

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• zorla çıkar evden bir cafeye gidin veya arkadaşların parti türü bişey veriyosa onlara gidin onu orda biraz yanlız bırak her gittiğinde çok kısa böyle yap çok fazla can sıkmadan o kendine arakdaş bulur oynar :) anlattığım gibi birisi banada lazım ya çok oyun oynuyorum çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Rahat bırak çocuğu.

0|0
    0|0
    • yok artık yaaa saçmalama... her gün her gün bıkar insan yaa sanaldan! öff

• Caz yapma, ahtapot gibi sarmalama oğlanı bırak oyununu oynasın.

• Tamam. Bilgisayar başından kalksın. Napsın sonra?

0|0
    0|0
    • beraber film izleyelim cafelere arada gidelim farklı yerlerkeşfedelim yemek yapalım kitap okusun özellikle, bir konu hakkında saatlerce tartışalım vs vs.. yapıcak şey bulunur yeterki istesin ama nerdee..

• sen cidden nasıl anladın cevabı çok ilginç. ne alaka şaka altında dalga geçme? nyse saolasın yorumların için

• Hiç önemli değil. Sormak istediğin başka bişey olursa burdayım.

• elleme iidir :D en azından sağda solda manita peşinde değil

0|0
    0|0
    • nesii ii yaa! tüm gün pc önü yaa yuh yaa valla kırıcam bir gün bilgisayarını.

• o da onun eğlencesi kardeşim sende oyunlarla ilgili bazı yorumlar yap onun dilinden konuş yani biraz da sen kızdıkça azarladıkça umursamaz daha da

• dota ve lolu bilion mu arkadşm işte onlara ne yorum yapayım ki karakterlern hepsi ucube saçma gereksz vakit çalan oyunlar.. daha başka bir yolu olmalı kopması içn ama nee

• karşısını geç tabi çıplak bir şekilde ve kendinle oyna ateşli bir şekilde kalkmasında görelim :D

0|0
    0|0
  • Erkeğin , kedi gibi sırnaşanının da ,oyun başında pinekleyenin de , kapri giyeninde .

0|0
    0|0
  • pc yi salona kurun... ne alaka ya babam geldi aklıma :(

0|0
    0|0
  • Hani sevgilim olsa benden bahsediyor bu kız diyecektim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• otur sevgilinin yanina oyunu birlikde oynayin, bu kadar basit :)

0|0
    0|0
    • dota ve lol mu yok ben almiim... hepsi bana o kadar gereksz gelio ki. sanki insanı amaçszca vaktnden çalmak içn yaratlmşlar gbi gelior

Yükleniyor...