Başbakanın ev de zor tuttuğu %50

Türk bayrağını böyle ayaklar altına aldı? Milli Mücadele yıllarında Atalarımız yaralandıkları halde başlarının üzerinde tutmaya çalıştıkları Şanlı Bayrağımız işte böyle ayaklar altında. Ülkenin geleceği milli ruhu olmayan bu yobazlara mı emanet?

link

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• %50 yi görmüşsündür, onlara kaldıysak boku yedik zaten o kadar şey olmasına rağmen hala başbakanın kıçındaki kıla hayran olanlar var. değişik ya

2|2
    1|0
    • bir de partimize üye olmak başbakana nikahla bağlı olmak gibidir diyen akepe kadın kolları başkanı var. Beyinleri yıkanmış resmen

Kızlar Ne Diyor 5

• avunmaya devam edin... kimse zorla gitmiyor. bana bir kişi göster desin ki zorla gittim geçin bunlarıı

1|1
    2|2
    • Zorla gittim desene ekmeğinden olacak gariban. Esenboğa mitinginden önce Ankara BB den gönderilen mesajları görmedin galiba

• Sen uzaydami yasiyon, bagnaz olma bu kadar koru korune baglanma. Su yorumu yapmissin komiklesmissin. Herkes gercekleri farkinda

• ama namaz bu der şimdi bazıları :D

0|1
    0|1
    • Namaz ya da değil. Vatanına sahip çıkmayan dinine sahip çıkamaz.

• Atasözleri:

imam o... cemaat s...mış

baş nereye ayaklar oraya..

balık baştan kokar...

0|1
    0|0
  • o bayraklar beyram ediyordur merak etme

namz kılınıyor üstünde ayaklar altında değil seccade olmuş daha değerli ne olabilirki

0|1
    2|1
    • İlk otobusle Ankara'ya gel. Ben seni terminalden alırım. ve yere uzan, üzerinde namaz kılıcam.

• gerizekalı ben insanım namaz cansız şeylerin üstünde kılınır ama senin gibi aptallar kendilerince karşısındakini mağlup ettiğini sanan küçük beyinlerdir işte senle neyi niye tatışayım cahillerle tartışmam

• tamam önce seni öldürür sonra cansız bedenin üzerinde kılarım. Diri iken değersizdin ölünce değerlenirsin fena mı?

• Öff biktirdinz lan! yeter artik alin siyasetinizi baska yerlerde tartisin

0|2
    3|3
    • Allah Allah :S Orda tartışma burda tartışma nerde tartışıcaz sosyal ayran içicim

Erkekler Ne Diyor 4

• şerefdir o şeref yan tarafa bakarsan biri de ak partiyi secde yapmış da namaz kılıyor ak partili değilim atatürkçü müsün sen ben atatürkçünün ALLAHIYIM lan

1|1
    2|1
    • Akp bayragi ile TÜRK bayragi ayni sey mi? Akp bayragi kutsal mi?

• Birak lan bu deyimleri yemezler, Atatürk senin gibilerinin eline diline yakismiyor, lafta hepiniz Atatürkçüsünüz, ilk yaptigin yorumda zihniyetin ortada. Akp bayragi ile türk bayragini karsilastirmis bir hadsizsin. Senin gibi sozde Atatürkçüler olmaz olsun, senin yasin kadar okumus bir adamim ben, artik cozulmus adamlarsiniz siz.

• yaaa ondan çözülmüş adamlarız biz sence atatürk ün amacı neydi lan

• Akp genclik kollari baskani 'akp mitingine gitmek farzdir' diye tweet atmis, acinacak haldeler. Kim dinsiz kim dinli cok acik bu devirde bilene bilmek isteyene...

0|0
    0|0
  • Milli Ruhtan mı Bahsettin ? İlk önce kendinizi sorgulayın sonra karşınızdakini eleştirin.

link

link

link

link

link

0|1
    0|0
    • Dini, dili, ırkı, siyasi görüşü ne olursa olsun bunu yapan kansızdır. Benim sözüm bize dinimizi veren, kula kullukyapmaktan kurtaran Ulu Önder Atatürk'ün Türklüğü'ne, Annesinin namusuna her fırsatta dil uzatıp Ata'mı dinsizlikle, masonlukla, vatan hainliği yapmakla suçlayan bu yobaz tayfasınadır.

• Bunlar mal kardeş bu öküzlere anlatabileceğin anlayabilecekleri küçük beyinleri kadar boşver yorma kendini

• adamlar cebine giren üç kuruşa bakarken bayrağı mı önemseyecek

1|2
    1|0
    • O konu da haklısın. Gerçek bir vatansever olsalar üzerlerindeki gömleği çıkarır onda kılarlardı.

Yükleniyor...