Ölüm aklınıza gelir mi yoksa dünyanın derdindemisiniz

Benim bir arkadaşım vardı benden 1 yaş büyük fazla konuşmazdık.Aynı okulda okuyorduk. Onun ölüm haberini alınca nedense başıma birşey saplandı sanki korktum belkide ilyas geleceğin hesaplarını yaparken vadesi yetmedi işte link

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Başınız sağolsun

0|0
    0|0
    • Dostlar sağolsun benimki baş ağrısı duyduğuma göre babası kitlenmiş konuşamıyormuş

• Allah kolaylık versin ailesine

• Amin inşallah

Kızlar Ne Diyor 6

• ikisini de pek salladığım sölenemez.

0|0
    0|0
  • Olum çokça yanımdan geçtiğinden, ister istemez düşünüyor insan ama olumu değil, sonrasını. Başın sağolsun

0|0
    0|0
    • Ben korkmazdım ölümden şimdi korkmaya başladım çünkü hazırlığım yok

• basiniz saolsun ve tabiki insan olumu unutmamali sonucta bu dunyada kimse kalmiyacak her canli bir gun olumu tadacaktir

0|0
    0|0
    • Çok ürperiyorum hazırlığım yok benim galiba onunda yokdu inşallah mekanı cennet olur.

• insallah oyle olur sizde urpermeyin eger cok korkarsaniz hergun olursunuz ama yinede sonunda olum olucagini unutmayin ve hayatinizi buna gore dusunun ki hazirliksiz yakalanmayin

• İnşallah

• Allah affetsin..

kardeşim bu arada,selamını söyledim,haberin olsun;)iyi geceler.

0|0
    0|0
  • Ölümü düşünmediğim bi' an yok.

0|0
    0|0
  • evde 7 ,8 kez hergün ölüm konuşuluyo bizde

0|0
    0|0
    • Cemaat evindemi kalıyorsun

• Bu saatte kafam almaz :D

• sanki ders çalış dedik haa

Erkekler Ne Diyor 4

• ölüm kinmileri için güzel kimileri için zor ve korkutucu bir durumdur iyi bir insanın ölümden korkması gerekmez ancak kötü insanların korkması normaldir :)

0|0
    0|0
    • Kardeşim merak etme iyi olsanda son anda şeytan imanını çalmak için uğraşır düşünsene başardığını

• ben kendimden emin olduktan sonra sorun yok

• Ölüm sürekli aklımdadır, bir işe başlarken önce besmele çeker, sonra "her yolun sonunda ölüm var, unutma" diye hatırlatma yaparak başlarım..

0|0
    0|0
    • Ne güzel sürekli ölümü düşünmek güzeldir bende yapmaya çalışcam

• ölümle yasıyoruz ..

0|0
    0|0
  • Biz yaşamıyoruz ki. Gördüklerimiz rüyadan ibaret canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...