Bazen Tanrının Dünyaya Müdehale Etmediğini Düşünüyormusunuz

Evet müdahale ediyor. Ben bire bir yaşadım diyenler .Yaşadığınız şeyi anlatabilir misiniz

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• müdahale etmiyor eğer varsa mikinde değiliz .

0|1
    1|0
    • Öyle görünüyor .Peki neden etmiyor .Yani varsa Çarkı kurdu çark kendi kendine ilerliyor mu .

• bizle eğleniyor tek cevabım bu olurdu .

• eğlenen bir tanrı .Hapı yuttuk yeminle daha neler bekliyor acaba bizi

kırallar kendilerini eğlendiren soytarıları yanlarında tutarlarmış. Güldüremeyenleri uzaklaştırırmış

Demek istediğim şuki uzun bir süre bizi bizim neslimizi devam ettirdiğine göre baya bir zevk veriyoruz ona .Ölümden sonrada uğraşacağı kesin o zaman

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsan kendisinin başıboş bırakılacağını mı zanneder?kıyame suresi

eğer Allah cc arşı bir salise idare etmese atmosfer dengesinden tut,dünyamıza değin hiç bir şey kalmazdı

O(Rabb) ki yeri sizin için bir döşek,göğü de bir bina yaptı.Gökten su indirdi, onunla size rızık olarak çeşitli ürünler çıkardı.Öyleyse siz de,bile bile,Allah'a eşler koşmayın..Kuranı kerim

1|1
    0|0
    • ben kendi düşüncenizi sordum .Gerçi sen biraz kendi düşüncenden de örnek vermişsin

Hani kuran ayetleri harici kendi yaşanmışlığınızı sormak istedim .Cevabın için teşekkür

• rica ederim..

kendi düşüncem de inadığım kitapta yazan şey,aynı

• sunu yapmayın hersey mukemmel gidecek diye birşey yok.kenedenizi gunaha sokup yapmayın bunu

0|0
    0|0
  • hayıır bizi sınamak için acılara zerk etti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence uzaktan izlemek hoşuna gidiyor. Gerçi O'nun ön görüsü ve ileride ne olacağını kestirme dehası yok mu neden müdahale etsin ki?

0|1
    0|0
  • kardeşim gerçekleşen herşey zaten O'nun izniyle gerçekleşiyor.

1|0
    0|1
    • İsyan etmek için bir neden olur o zaman

• Kainat onun eseri. Hiç birşey onun haber dışında gerçekleşmez...

0|0
    0|1
  • etmiyor

0|1
    0|1
  • Tanrı diye bir şey yok ki insanların uydurduğu saçmalık işte

0|1
    0|1
  • Her zaman ediyor, El-Kayyum Allahın ismidir ve herşeyi tutan anlamındadır,

1|0
    0|1
Yükleniyor...