Tutuklanan çarşı taraftarları

çarşının yaptıklarına inanasım gelmiyor.

çarşının siyasetle ne işi olur

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• tutuklandılar mı? siyasetle ne alakası var; haklarını savunuyorlardı adamlar; hangi partiden yana konuştuklarını gördün de siyaset diyorsun?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çArşı her zaman direnir bunu da çok güzel gösterdi..

0|0
    0|0
  • en güzelini onlar yaptı.

1|0
    0|0
  • Onlar sadece taraftar değiller, ayrıca toplumsal bir gruplar..

Çok da iyi yaptılar bence..

0|0
    0|0
  • çArşı taraftar kimliği ile değil vatandaş kimliği ile çıkmıştır sokağa... İyi ki de çıkmıştır...

0|0
    0|0
  • Niye abi taraftar grubu diye susmaları mı lazım..

Helal Olsun Çarşıya ..

Şahsen ben taktir ettim ..

1|0
    0|0
  • Benim de inanasım gelmiyor.

0|0
    0|0
  • sporun bütünü bence siyasetle alakalı olmalı.

0|0
    0|0
  • çarşı her zaman ezilenin yanında olmuştur bu olayın siyasetle alakası yoktur o adamlar parkta yapılanlar yüzünden ayaklandılar halka kitap okuyor diye yapılan sert müdahale yüzünden bence müthiş bir şeyde yaptılar

0|1
    0|0
  • hak hukuk kendini polis arabasının altına atıp polis beni eziyor demek mi bu nasıl bir ağalık adiliktir

0|0
    0|3
    • bunları yaanları nefretle kınıyorum sırf dindar oldukarı için bu hükümeti istemeyenlere allah fırsat vermesin yalancı iftiracılar sandığa gömecez yine hepsini ülkemizi geriletenleri nefretle kınıyorum polise uzanan eller kırılsın

• bu dinciler bildiğin müslümanlardan değiller

• asıl dinsizlerden allah korusun ülkemizi

• heeeee sen CARSININ yaptiklarina inanamiyorsun oyle mi?:D ama demokratik hakkini kullanip hukumeti protesto ettikleri icin tutuklanmalarina anlam verebiliyorsun? CARSI HALKTIR ;)

1|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşım tutuklanmadılar

Çarşı siyaset yapmıyor

Çarşı emperyalizme karşı

Çarşı faşizme karşı

Çarşı diktatörlüğe karşı

Siyasetle alakasız bunu anlamadıysan bişey diyemem .

0|2
    0|0
  • emniyetle gerekli görüşemeler yapıldı yarın 19.03 te çArşı açıklama yapacak

#direncArsi

0|0
    0|0
  • çarşısının siyasetle ne işi olur diyorsun çarşı üyeleri robot mu? bunların oy kullanma hakları yok mu? bunların ülkede hakları yok mu? her şey başımızdaki dikdatörün isteği gibimi olacak?

1|0
    0|0
  • Çarşı doğru olanı yapıyor

0|0
    0|0
  • çarşı her zaman ezilenin yanındaydı her zaman toplumsal gösterilerde vardı sadece şimdi biraz daha ön plandalar ayrıca çarşıyı oluşturan insanlardır ve bu insanlar da toplumda yaşadığı için siyasette de olması normal çünkü hayat siyasettir zaten

0|1
    0|0
  • çarşının siyasetle zaten işi yokki

1|1
    0|0
  • oluyor işte

0|0
    0|0
  • neden futbolseverler siyasetle ilgilenemez diye bir kanun mu var, bende Akplilerin yaptıklarına inanamıyorum CHP Beyoğlu İlçe başkanlığına saldırı düzenlemişler

1|2
    0|0
Yükleniyor...