Yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Erkek arkadaşım haftada birgun görüşüyoruz bgun gorusemedik yollar kapalı diye yarın goruselim dedim bana demezmi isim var dukkana gitmem gerek bende ağladım bana bir saat goruselim dedi cok ağrıma gitti insanın sevdigi isten once gelmezmi bigun dukkank erken kapasan ne olur fikir verin cok kotuyum ciddi yazanalr yazsın

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence sen orda biraz alınganlık yapmıssın tabi iş senden önemli değil ama onunda elinde olmadıgı şeyler var demekkiii sende haklısın ama onunda işee ihtiyacı var demekki :)

0|0
    0|0
    • Ama.kendi isi canım bigun yapmazsa olurmu

• saoll canımm sanada aşk hayatında mutluluklar dilerim inşaalah düzgün biri çıkar karşınaa bol şans :)

• Saol canım benim ins

Erkekler Ne Diyor 5

• Normal ya gerçekten çalışınca anlıyorsun nedenini önce anlamasız geliyor ama onu suçlama bence bu konuda.

0|0
    0|0
    • Bigunu neden ayirmiyor bana okadarmi kiymtsizim.kaldiki kirk yilda bir be ayip etti

• bu olayı o kadar kafana takma bence bunda üzülücek ağlanıcak bişey yok çocuk çalışıyo sonçya ama konş bence onunla daha çok zmn geçirin belli ki onu çok sevysn daha fazla zmn geçrn

0|0
    0|0
    • Bigununu bana ayirsa olmez ama ya

• işten kovulsa dahamı iyi

0|0
    0|0
    • Oyle olsa israr etmem kendi isi kendi dukkani

• Sen hiç ekmek parası kovaladın mı gizli?

0|0
    0|0
    • Bugünluk istedim ihtiacm var skildm gnlerdir evdeym soledm yemek iyelim demezmi bir saatligine ancak bulusabliriz ben ne olsa olsin ona o gunu ayiriirdim

• Evet kisa donem calistm nedenki

• :D

Ekmek parası kovalamadın. Tamam. Bu konuda yardımcı olamıcam. Kusura bakmıyosun dimi? Ver bir gıdık.

• her şeyin başı iştir sağlıktan önce gelir tabiki tlf görüşüyorsan oda yeter bu hafta idare ediver

0|0
    0|0
    • Ama hep boyle skiliorm heycan yok telde kavga ettik agladim.umrunda degil vicdansiz köpeğin

• her şeyin başı sabır. bak o seni arayacakmı buluşalım dicekmi? baktın hiç ses çıkmıyor o zaman koy götüne depiği

• Yapmam okuzun kralı

Kızlar Ne Diyor 2

• Saçmalama. Kendini onun işiyle kıyasılıyamazsın.

Onun gözünd ekıymetlisindir elbette. ama İş ayrı. sonuçta ekmek parası. sen hiç mağza müdürürün sevgilisiyle görüşebilmesi için mağzayı erkek kapattığını falan gördün mü ?

Nolur biraz dişini sıkıp 1 saat ile idare etmeye calışsan ? oda görüşmek istiyordur. özlemiştir hatta..

ama belki maddi durumu yoktur bu aralar.

Sana 1 saat ayırabildiğine şükür etmelisin onca iş arasına seni sıkıştırmış.

Onun için önemlisindir ama iş ve sağlık daha önemli değil mi ?

Elinden anca bu kadar geliyormuş demekki. o 1 saatı cok iyi değerlendir. ve kavga etme, trip atma. o bir saat güzel geçsin !

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım ama kendi isi kirkyolda bir istedim o degeri vermedi bana

• daha mantıklı bir değer isteseydın.. bunu onunla kıyaslama.

gelememesi bir şey ifade etmiyor. sadece cok yoğun ! o kadar

• Bence olgun ol. Gerçekten de işi olabilir senin ona güvenmen gerekir. Ha yok devamlı seni aksatıyosa ayrıl. Ama şimdi anlayışlı ol.

1|0
    0|0
Yükleniyor...