Kızlar 2. kata hangi ürünü alamaya çıkarsınız?

Arkadaşlar istanbulda bir semte merkezi bir yerde 45 metre kare bir yerim var. 2. katta oldugu için ne satacağım konusunda kararsız kaldım. bayanlara yönelik bir iş yapmak istiyorum siz ne için 2. kata çıkarsınız?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar güzel giysiler için 10 kata bile çıkarlar mesela :)

0|0
    0|0
    • :) iyde canım 45 metre kare bir yer. kıyafetçi her taraf zaten. çok daha farklı bir ürün arıyorum

• iç giyim her tarafta var. bizim sokaktada kompedan var 15 metre yok aramda. o üstelik büyük bir mağaza. niye bana gelsinlerki?

• Haklısın

Erkekler Ne Diyor 4

• Çamaşır çorap işi yapıpta iş yok diyeni görmedim

0|0
    0|0
  • direk bayan iç çamaşırına gir.hem tenha hemde bir bayanın çalıştırdığını görürlerse baya çevre yaparsın bence.

0|0
    0|0
  • Genelde erotikshop oluyor 2.katlar

0|0
    0|0
  • ben çıkmazdım 2.ye çık oradan hmm estetik merkezi diş doktoru :D

0|0
    0|0
    • sen çıkma zaten erkeksin. kadınları çıkaracak bişey söyle

• şimdi kadınları çıkarıcak şeyler diyince aklım kaçar fesatsınız kızım :D söyledim estetik merkezi dişçi mm avukat aa bak bu çok iyi Gelinlikçi :D yalnız nolur erkekleri de düşün bak bende burda lütfen bak :(((

Kızlar Ne Diyor 3

• asıl satışını yapacağın üst katta olsun.

0|0
    0|0
  • makyaj bijuteri sac boya peruk sahsen severim öyle yerleri

0|0
    0|0
    • makyaj derken? aslında onunla ilgi çok farklı bir fikir var ama henuz emın olamadım. biraz açarmısınız makyaj kısmını?

• peki teşekkür ederim sanırım kozmetik konusunda aklımda olan ürünü yapıcam artık. başka alternatif çıkaramadım

• kremler varsa aklinda yap iyi gidecegine inaniyorum bol sanslar simdiden :)

• takıcı olabilir canım

0|0
    0|0
    • söyle izah ediyim alt katımda çantacı ayakkabıcı yan tarafında, karsı tarafında takı satan onun yanında saatçi var. benım handikap ım 2. katta olmam bunuda eklersek...:) açmam saçma olmaz mı..

• Beğendimde daha farklı bişey arıyorum.

• Anladım :)

Yükleniyor...