Fosforlu kedi gözleri bu insanlara nazar değdirmis olabilir mi?

link buradaki insanlar adam bası 30 lira karsılıgında kazlıcesmeye gelmis ve goruldugu gıbı akla mantıga uymayan sacma sapan konusmalarıyla akp nin nasıl %50 oy alabilecegini kanıtlıyorlar.Türkiyenin bir kısım insan profilinin boyle beyınsız geri kafalı yobaz ve 30 lira icin serefını gururunu satan insanlar oldugunu gormek cok kötü.Hele su teyzenın lafını napıcaz? link 30 lira icin deger mi be teyze? Hadi cahılsın falan eyvallah anlamıyorsun parti islerinden eyvallah ama 30 lira icin 2 torba komur ıcın makarna ıcın su dedıgın laf yakısı kalırmı? Bu kadar olayın ustune akp li birisine neden nicin saygı duyayım? akp ye oy atan herkes benım gozumde ve cogu dusunebılen insanın nazarında VATAN HAİNİDİR.

link

Güncellemeler:
bu da teyzenın lınk vermemısım yukarda link
tayyibin gunluk ritüeli: - açılış - azar - benim polisim - camide içtiler - cehape ve terörlü kişiler -türbanlıları kesiyorlar - seksli bir şey yaptılar - kapanış

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• sonunda anlayan biri.para için gittiler tabi akbiller bile bedavaydı onu kullanıp Taksime geçen bile var.kimse sataşmasın gerçekleri görün artık eline sağlık 5 ledim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kim diyor para alındı diye nerde dağıtıyorlarmış bu parayı ?

0|0
    0|1
  • Paylaştığın ilk link, kenarmahalle (beyaz tv) bir tv programı tarafından seçilmiş insanlarla yapılmış bir röportaj.

İkinci face linki ise, ancak cahillerin inanabileceği bir düzmece. Gelen numara gözükmüyor. (Cahiller için açıklama yapıyorum.) orada yazılan değil, gönderen önemlidir.

Üçüncü link de, çoluk cocuk işi. Yorum yapmaya bile değmez. Ama komik. :) beğendim.

0|0
    0|1
    • beyaz tv'nin yandaş kanal olduğunu bilmeyen yok ne seçilmiş kişisi resmen fail :D

• 3 kişinin bozuk türkçesi, %50 nin öyle olduğunu göstermez. Kürt, Türk, alevi kardeşiz.

• Daha uyanamaynlar var lütfen bizim uıyandırmamaız lazım bu yüzden başlamalıyız bir yerden ben dün başladım gerisi gelir artık zaten akp çapulculardan saygı beklemesin artık nede olsa 2 ayyaşın torunu olan biziz :))

0|2
    0|1
  • Hayır o yetmezmiş gibi bir de olanları hala savunanlar varya...

0|1
    0|0
  • Okumaya usendim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...