Kolanın zararlarını biliyor muydunuz?

şu videoyu izleyin ..yanlızca bu videoda değil bir çok yerde okudum artık kanıtlanmış.. bence hepsi doğru.

link

siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kahvesi , ayran ve soda içerim , asitli içeceklerden uzak dururum , 40 yılda 1 içerim içersem .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kolayı 2 yıl once bıraktım :) Sebebi aşırı şekerden diş minemi yumuşatması , sindirim sistemimi tembelleştirmesi , karaciger yaglanması gibi sebeplerden bıraktım. Bıraktıgımda 97kgdi şimdi 64.5kg.. Demekki zararlıymış :D

1|0
    0|0
  • sadece coca cola mı ? seviyorum her akşam en az 1.5 lt tüketiyorum kış ya azalttım bu aralar illaki zararlı biliyorum ama abartıldğı kadar değil bunlar ülker reklamı

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yalan değil bu. Doğru bir kanı. Şükür ki bırakalı çok oldu :)

1|0
    0|0
  • ben sahsen nazo içiyorum içenler dusunsun:DDD

1|0
    0|0
  • zararlıda bizde biliyoruz ama alışmışız ben bir ara 3 ay içmedim dayanamadım nasıl olsa öleceğiz dünyada herşey zarar zaten ayran içemiyorum fanta içemiyorum limonata denedim hergün içilmiyor

1|0
    0|0
  • peki şimdi cocacola bu şekilde yapılıyorsa pepsi le cola ve diğer içeçeklerin ne farkı var...cocacola nın açıklamadıgı bir karısımı var oda ztn diğer kolalardan ayıran özelliği...

1|0
    0|0
  • Sağlığım için kola, gazoz, fanta gibi hiçbir içecek içmiyorum... Bira, ayran, vişne suyu vb.

1|0
    0|0
    • Bira sagliga yararlimi ? :)))

• bende anlamadim aslinda

• Yararlı demedim zaten. Fakat ben bir oturuşta bir kasa birayı deviren birisi değilim. :)) 4-5 günde 2-3 tane ancak. Bunun zararı olmaz. Fakat bir şişe kolayı 1 günde bitirirsen... Zararı olur elbette.

Ayrıca Bira kan yapar! :D

• bence hepsi doğrulu.

1|0
    0|0
  • ALLAH a şükür asit içeçek içmiyorum:))

1|0
    0|0
  • ben lee kola içiyorum amerikan olan hiçbi ürünü almıyorum

1|0
    0|0
  • yararlı bısey varmı hergun farklı kısıler cıkıyor su zararlı dıyor:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cola icmem boykot ediyorum israili :) hemde yalan yanlis cok seyler soyleniyor cocacola hakkinda onlarida ogrendikten sonra istesemde icemiyorum.

1|0
    0|0
    • hahah yanlis değil caniim d-gru hepsi

• :) linkte verdigini izlemedim henuz telden bakiyorum su an .. :) izleyim bi ;) tamamen iliskimi kestim zaten cocacolayla :)))))

• Bi aralar hergün içiyordum.Zararlı olduğunu bildiğim halde.Bağımlılık yapıyor.Şimdi azalttım ama çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Doktor bana colayı yasakladı

1|0
    0|0
  • Paylastigin icin tskler, hic birini bilmiyodum...

1|0
    0|0
  • AĞZIMA BİLE SÜRMEM HİÇ ZATEN MİDEME DOKUNUYOR

1|0
    0|0
  • severek içiyorum hergün iki bardak

1|0
    0|0
Yükleniyor...