Başbakanın g.tünün kılıyım!!!

Devrimci gençler olarak kula kulluk edilmesine karşıyız. Bunu her fırsatta dile getirdik. ancak bakıyoruz ki insanlar kullukdan ziyade daha farklı şeyler olmaya da gönüllü. İzlediğim bu trajikomik video da çok şaşırdım. Sizce bir insan ya da lider ya da her neyse işte kendini bu derece aşağı seviyeye düşürerek kulluk etmek reva mıdır? link

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• valla arkadsım.. bızde karsıyız da.. ınsan ıste goremıyor bazen gözler.. ne yapıcan.. abd nın resmı açıklamada bulunması lazım.. evt bız bunu kullandık.. basına bela olarak memleketın basına bız getırdık.. sımdıde goturuyorum.. sımdı yuhlayabılırsınız..

2|2
    0|0
    • Walla başbakanı tebrik etmek lazım. İnsanları çok iyi pasifize etti.

• bende.. saol canım arkadsım.. sonumuz hayırlı olur ıns.

• Yolun sonu aydınlık

Kızlar Ne Diyor 14

• sen çoban oldukça biz koyun olmaya razıyız diyen bir mal vardı.

6|4
    0|1
  • Makarna yiye yiye bu hale gelmiş haha yarıldım :D

6|3
    0|0
  • link hahah

3|2
    0|0
    • :D direnişde 9 yaşındaki çocuğa mikrofon uzattılar bunlardan daha iyi konuştu :D

• direnişteki kesim eğitimli kesimdi zaten bunlar ilkokul bir terk .

• başbakana dokunmak ibadet diyorlardı yazzık yaa

nasıl kandırılmışlarsa artık.. başbakanı neden büyütürler ki bu kadar

o adam senin için çalışacak görevi bu.anlayamıyorlar yahu.

4|3
    0|0
  • eyleme geçmiş cahillik kadar korkunç bir şey yok.

3|3
    0|0
  • Evdeki %50 konuştu :D

3|4
    0|1
  • zor tutulan %50den çarpıcı acıklamalar.

3|2
    0|0
  • Müstehak mal olana .

2|2
    0|0
  • teyzenin o sözleri söylerken ne kadar bilgili olduğu ortada bilgili bir insan onları söylemez söyleyemez zaten.. hele ki kameraya çıktığının farkındaysa

1|1
    0|0
  • Sen onun kılı bile olamazsin !

2|0
    5|3
  • Sonuna kadar RTE

0|1
    7|3
  • hııhııı tamam

0|0
    6|1
  • Onlardan daha kaç tane var? RTE'nin anlatmaya çalıştığı buydu sanırım %50'lik kısımla, gerçekten de çok farklılar, bir kez daha şahit olduk.Bizler ne kimsenin kılı olduk, ne de F.Gülen'in atletini kutsal sayıp ona el, yüz sürmedik, bizleri yücelten bizlere Yüce Milletim diye hitap eden büyük insan Atatürk'ün yoldaşı olduk ve olacağız.İnsan kendini ne layık görüyorsa onlara yakındır, ona göre davranır, biz "Yüce bir Milletiz" yeni deyimle Çapulcuyuz, o yüzden bizden uzak.

1|2
    0|0
  • bu videoya önce boş boş baktım bugün gülemedim bile sonra güldük bayaa annemle evde ama yazık günah yaa teyzeyi bir doktora göstersinler

3|4
    0|1
    • Ya halksın sen nasıl böyle kendini aşağılarsın? Şaşkınım

• sonra oylarımız bir değil deyince kızıyorlar fikir özgürlüğü olduğuna göre evet teyzeyle benim oyum bir değil

• Aynı değil ama aynı kefedeyiz. Hatta bizden biraz daha üstte tutuluyorlar.

Erkekler Ne Diyor 13

• yazıklar olsun o kadına

1|1
    0|0
  • Iste bu türkiyenin 50%, diger 50% Protestolarda, ya da Protestolari destekliyor.

Sadece Erdogan Allah diyor niye oy veren bir toplum bu.

Sanirim bu cok fazla Makarna tüketiminin yan ettkileri. Bunun üzeri arastirmalar yapmalari gerekiyor.

Benim evime bundan sonra Makarna GIRMIYECEK!

2|2
    0|0
    • Dostum bizim bünyemiz bozulmaya müsait değil. Haftalardır biber gazına maruz kaldık düşüncemiz değişmedi. Makarna mı bozacak bizi.

• beyinleri hamurlaşmış

damarları yufkalaşmış

adeleleri yağ bağlamış

yazık ne diyelim

kula kulluk edilmez , yaradana kulluk edilir sadece

3|4
    0|1
    • Sorun da kula kullukta zaten. Ben milletim o vekil, asıl benim suret o. Halk olarak ben olmasam o olamaz. Önümüzde el, pençe durması gereken bir insanın karşısında bu kadar eğilmek. Yakışmaz.

• devlet halktan korkmalı onu var eden halktır çünkü , halk devletten değil

• aynen dostum

• bunlar gibi dangoz dengesizler yüzünden bizden bir b.. olmaz arkadaşlar benim umudum yok işte görüyorsunuz konuşmaktan aciz bir anam erdoğan ne yapıyor bu memlekete haberi yok almıştır 2 çuval pirinci bağırıyor işte bugün seçim olsun bu adam %40 oy alır en az insanlar kendini paralıyor bu ülkede birşeyler değişsin diye ama benim umudum yok

3|2
    0|1
    • Bence de alır oyu. Malum öso culara da vatandaşlık verildi.

• o eli sopalılar polis diyorlarya onların içinde de var o şerefsizlerden polis filan değil onlar ben inanmıyorum

• evet bir tanesi deşifre olmuştu. Ferhat Küpoğlu diye biri. Bir de geçen hafta eyleme gittiğimde. Polisin yanında her bomba attığında alkışlayanlar vardı. Siyah takım elbise ve beyaz gömlekli. Bir tanesi melih gökçekin korumalarından biriydi. Onların dışında sivil polis olmaları imkansız apaçi kılıklı 19-20 yaşlarında gençler vardı.

• Hüloooğğğğğğ... link

2|2
    0|0
  • klasik bir akp seçmeni hepsi aynı zaten

3|3
    0|2
  • başlıkta hata var soran arkadaş orad kadın diyorki kılıçdaroğlu başbakanın g.tünün kılı olamassın diyor

sözcü bile onayladı sende onayla link

0|0
    3|3
    • kardeş nerenle dinledin sen :D tamam başta kılıçdaroğlu na atıyor ama sonun da erdoganın g.tünün gılıyım diyor

• bunu söylemek ınsanlık ayıbıdır.. ben afadersınız.. başbakanın fahı.se.sıyım demekle aynı anlama gelır. çirkin ve yakışık almaz bır soz. kınıyorum. yazık.. bumudur küfürlerle akp yı savunmak

• her şeyi yanlış algılamayın lütfen.. kadın sinir olmuş tv karşısında tutamamış kendini sizin gibi aydın kültürlü değil herkes :)

• konuşang*tkılı olunca sahibi de pek normal olmuyor

2|1
    0|0
  • link neyseki necati şaşmazdan biraz daha iyiler :D

2|1
    0|0
    • sorma necati şaşmaz tam bir fiyaskoydu yaa. dinlerken yoruldum resmen

• Bu videodaki insan için istediğimiz yorumu yapabiliriz ama cümlenin sonuna hepsi aynı derseniz başka bir süzmenin yaptığı birşey için de sizi kastederek "hepsi aynı" yorumu yapılır. yorumları kişiler üzerinden değil fikirler üzerinden yapmakta yarar var.

0|0
    1|0
  • He he sensin.

1|0
    2|4
  • Bırak ula bu ayakları ya :) elinizde biralarla mı devrim yapacaksınız siz? teyzemiz cahil ve köylü(kötülemek için demiyorum) sevgisini nasıl dile getireceğini bilmiyor. Lafı değiştirmiyor. En azından taksimdeki OKUMUŞ koca karı gibi "sevişirim evlenmem, hamile kalırım doğurmam" gibi salakca bir pankart açmamış elinde türk bayrağı var ;)

0|0
    3|7
    • İşte aramızdaki fark bu. Ben her ortam da fikrimi cesurca beyan ederim sen ise ya birilerinin ya da Gizli Kullanıcı seçeneğinin ardına sığınırsın. Ha ayrıca o koca karı dediğinin vermek istediği mesajı algılasan böyle salak saçma yorum yazmazdın!

• onun terbiye ile alakası yok. Herhangi bir karın ağrımızda yok hacı. Haa çoğunlukta verdiğimiz yorumlar, cevaplar kinayeli. Anlamak için makarna ve ayrana ara vermek gerek.

• Bira'ya devam diyosun ;)

• Burada* cok daha iyileri var. Keske ben de gitseydim mitinge yaa. Bi' tanesine kahkaha attim resmen.

* link

3|4
    0|2
Yükleniyor...