Sıkıcı olmaktan korkar mısınız?

Arkadaslarınızla olan sohbetlerınızde sıkıcı olmaktan korkarmısnız.?

Ya da ziyaretlerınızın sıklığını neye göre ayarlarsınız sıkıcı olmamak için.?

Sohbetlerınızde ya da telefonla olan mesajlaşmalarınızda buna dikkat edermısınız ?Sizce sıkıcı insan kimdir ?Tanımlarmısınız

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• yoo, çok dert etmiyorum. sıkıcıysam sıkıcıyımdır. karşımdaki de kalkıp gidebilir, telefonu kapatabilir, mesajlarıma cevap vermeyebilir, gocunmam. ama yine de osbir olsam çekilmeyecek duruma yaklaştıysam duruma el atarım :)

sıkıcı insan; ekstrem atraksiyonlara, absurd komediye, gereksiz çılgınlıklara tahammülü olmayan insandır. kendisini havaya sokmak nerede ise imkansızdır.

o değil de, hadi olimpos'a gidelim lan.

1|0
    0|0
    • Dur sırt çantamı alayım :D

• yolumun üstü nasılsa geçerken alırım, çağrı attım mı kapının önüne çık :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir Çin atasözü (Çin diye salladım. Aşağı komşumuz da söylemiş olabilir.) der ki; Ciddi insan numarası yapabilirsin ama eğlenceli insan numarası yapamazsın yien.

Allah vergisi diye düşünüyorum. Ne kadar dikkat edersen et sıkıcı her zaman sıkıcıdır. Sıkıcı insan Abrazif'in tanımında belirttiği gibi bir şeydir. (Panpa nickini kullandım artılarsan sevinirim.)

Bu arada hadi olimpos'a gidelim.

1|1
    0|0
  • Sıkıcı insan=Ben

Günümde ve havamda olmadığım zaman çok sıkıcı olurum.

0|0
    0|0
  • herhangi bir rahatsızlık hissetmişsem(ki ben öyle kurmuşta olabilirim kendimi) dururum, karşı tarafın gelmesini beklerim.

0|0
    0|0
  • Yerine göre konuşurum , yerine göre dinlerim. Bol bol yalakalık yapanları pek sıkıcı buluyorum. Hem gizemli kalmıyor herşeyi açıkta bırakıyor. Sessiz kalmayı ve dinlemeyi seviyorum. Grupdaki kızları daha çok dikkat çekiyorum , buluşma sonunda mesaj atarak sorarlar daha tanımak için :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir sıkıntı yaşamadım hiç , sohbetim iyidir .

0|0
    0|0
  • çok konuşan boş konuşan herşeye gülen mal herifler sıkıcıdır ya bn sıkıcı değilim çok konuşuyorsam herkes gülüyordur az konuşuyorsam ortam serin hava bulutludur hep susuyorsam etraf boş konuşanlarla doludur sıkıcı olmaktan korkmam öyle biri olmam

0|0
    0|0
  • sıkıcı olmaya başladığımı sezersem susarım. otokontrol. hız, denge, disiplin!

0|0
    0|0
  • cok sıkıcıyım bir daha sık derler :p

0|0
    1|0
  • Bir konuştuğum insanlara "seni sıkmıyorum değil mi?" diye devamlı soran birisiyim. Çünkü sıkıcı bir konuşma insanları mutlak suret ile birbirinden uzaklaştırır. Bu yüzden en çok korktuğum şey.

0|0
    0|0
  • evet bende korkarım tedirgin oluyor insan

0|0
    0|0
  • yaw benden kim sıkılsın yaw :)) :)) şeker gibi adamım :)) :))

0|0
    0|0
    • off pufff :D bazen benı çok bunaltıyorsun sen

• yalancııııı, yalancııııı sa - na kimse i-nan-maz :)) :)) böyle bi şarkı mı vardı yaw :)) tekerlememiydi bak aklıma takıldı şimdi :)) :)) neydi bu ? :=)

• Aynı kafada olmayan yada ortak özellikler taşımayan insanlar birbirlerinden sıkılır.

0|0
    0|0
  • sıkılan sıkılsın çok tın yani istemiyorsa gelmesin

0|0
    0|0
  • karşı tarafı acaba sıkıyormuyum suphesı var kafamda bazen gerı cekılıyorum:) korkarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Umrum olmaz. Sıkılıyorsam mutsuzsam kımseyı eğlendirmek zorunda değilim..

0|0
    0|0
  • tanımlamaya zamanım yok. ama sıkıcı olmadığımı biliyorum. arkadaşlarım her yere benim de gelmemi isterler ısrarla

0|1
    0|0
  • Yooo.Kendim olurum.Zorlamam kendimi hiçbirşey için

Sıkıcı insan kimdir hiç düşünmedim açıkçası:)Heralde ben konuşurken karşımdaki köskös bakıyosa.Sürekli konu açmaya çalışırkeno noktayı koyuyorsa çok sıkıcısın derim.

0|0
    0|0
  • sıkıcı insan ;sebebini bilmediğiniz bir karın ağırısı gibidir. gitsede rahatlasam dediğim her insan bana göre sıkıcı olabilir.

0|0
    0|0
  • ikili veya daha çok kişili sohbetlerde çok konuşan hatta karşı tarafa pek söz hakkı tanımyan taraf daima sıkar.tek çözüm çok konuşan kişinin biraz susup karşı tarafı dinlemesi olacaktır.anlatmak kadar dinlemeyide bilmek gerek..

0|0
    0|0
  • Korkmam.

Aslında zaman zaman moralim bozuk olur ve sıkıcı olurum. Onlar da offf çok sıkıcısın derler. Ciddiye almayız hiç.

0|1
    0|0
    • :D:D alıştık diyosun bu hallerine

• Aynen. Tanıyoruz birbirimizi hiç alınganlık yapmayız. Zaten ben hiç bir şeye alınmam. :)

• korkmam sıkılan söylesin

0|0
    0|0
  • Cabuk sıkılan bir insanim, bu yuzden karsimdakini de sıkıyor olabilirim. Ama pek umursamiyorum.

0|0
    0|0
  • ne yalan söylim.. hic dert etmiyorum..

0|0
    0|0
  • hayir korkmamada aam isdemem hic bir zmn ole olayim hep yanimda nese olsun

0|0
    0|0
  • sence ben sıkıcı mıyım? diye soran birisi kesin sıkıcıdır. sırf bu sorusuyla bile sıkabilir.

0|0
    0|0
  • Özellikle sıkıcı oluyorum. Yavşayanım bol sağolsunlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...