Bjkliler Milli takımda olmalı mı?

Ben Avrupa şampiyonasında dedim.
Oğuzhan bu takımda 18 de olmamalı dedim ve grupta ilk 2 maç yenildik son maç oynamadı yendik.
Peki dün Oğuzhan 45 dakika oynadı 2 pas attı isabetli sadece ve oyundan çıkdı 2 dakika sonra gol attık.
Az önce bir soru gördüm Milli takım en yetenekli oyuncu kim diye sorulmuş ve Bjkliler kim demiş Oğuzhan ulan Kosova maçında bile oynuyamayan adam mı en iyi adam. Maçın yıldızı Volkan Şen Fenerli diye söyliyemiyorlar peki sizce Oğuzhan ve Bjkliler Milli takımda olmalı mı. Bakın Cenk gittş gol attık enazından. Siz ne düşünğyorsunuz.

• Olmamalı.
    0% (0)39% (7)28% (7)Oy Ver
  • Olmalı.
    71% (5)50% (9)56% (14)Oy Ver
  • Bjkliyim de bizimkiler takımı bozuyor olmamalı.
    0% (0)11% (2)8% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    29% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

Kızlar Ne Diyor 1

• Bjk'liler ve Milli takım birbirine ters kelimeler milli takım adı üstünde oyuncu olarak eleştirilebilir ama Bjk'liler diye değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Oynamasınlar, Fatih Terim'in sistemsiz, kimin ne oynadığının belli olmadığı saçma sapan 1990'lar futbolunda bir iş yapamazlar. Hadi Cenk Beşiktaş taraftarının abartması, ama Oğuzhan bu konuda laf edilemeyecek biri.

Herif Napoli maçında oyuna girip takımı komple ayağa kaldırıyor, zikindirik futbol oynayan milli takımdaki performansı iyi olsa ne olur, kötü olsa ne olur?

Bayer Leverkusen'de banko oynayan Hakan Çalhanoğlu da oynayamıyor, Avrupa'nın aranan liberolarından olduğu sıralarda Nuri Şahin de bu milli takımda adam gibi oynayamadı.

Bunlar sistem oyuncular, bir sistemi olmayan, her maç dizilişi değişen, ver-kaç, hızlı oyun gibi bugün futbolun temel taşları olan kavramlara uzak, şuursuz milli takımda iş yapamaz bu adamlar.

Volkan Şen gibi futbol IQ'su sıfır, ayağına gelen topla şuursuzca dribbling atmaya çalışmaktan başka birşey bilmeyen adamlar iş yapar anca.

Oğuzhan milli takıma pas oyunu oynayan, ver-kaç yapan, topa hakim Beşiktaş'ın en önemli oyuncularından biri olduğu için çağrılıyor ama milli takımın bu anlayışla alakası bile yok.

O yüzden hakkaten olmasın, sakatlanır falan.

0|0
    0|0
    • 23gün

Volkan maçta neler yaptı bir bak istersen. Oğuzhan top alamadı korkudan Vokan ile ileri gittik.

• 23gün

Siz sikindirik' futbol oynayan takımlarınız yerine konuşacak başka bir halt bulun diye.

• 23gün

Manchesteri yendik bileğimizle sizin gibi ofsayttan gol atıpda yenmedik.

• Oğuzhan çıktı gol attık demek nasıl mantıktır :)
    Karşında ki takim Kosova ,10 kişi de oynasak o maçı kazanırdık. Milli takımdaki sorunun bireyselliğin ötesinde olduğunu anlamayacak kadar futbola uzaksın belli ki. Terim ile arası kotu olan 4-5 oyuncu sahadaydı. Ekstra olarak birbirini sevmeyen oyuncular var. Hak ettiği halde cagrilmayanlar...

Kötü dediğin Oğuzhan i versek basta fb olmak üzere birçok takım sıraya dizilir

0|0
    0|0
  • Arkadaşım Oguzhan tiki Taka oyuncusu milli takımda uzun paslar yapıldığı için bizim hiçbir oyuncumuz iş yapamaz. Milli takım çok saçma oynuyor zaten ben bizim oyuncuların milli takıma gitmesini istemiyorum zaten gitsin Galatasarayından getirsin oyuncu onlar üzerine kursun

0|1
    0|0
    • 23gün

kac kere uzun pas yapildigini gordun ki.

• 21gün

@My0neS futbolla alakam olmadığı halde fm ve pes oynarım zaten kim sevmez ki onları :)

• 21gün

Futbol oynamayan teknik direktörler bile var da. Türkiye de en az bir kez milli forma giyme zorunluluğu var. Yoksa hep istemişimdir orijinal teknik direktör olayım diye.

• Oğuzhan oynasın isterdim düzelir belki diye de yok abi olmuyor bu eleman milli takımı taşıyamıyor eminim oda üzgündür ama seviyesini aşıyor berbat performans ya bu kadar kötü oynamak ayıp yani ya yetenekli ama milli takımda çöp maalesef. Kendi takımında sistem kurulmuş oynuyor oğuzhanda çok kazanılması gereken bir oyuncu değilmiş milli takımda zaten Çalhanoğlu sıkıntısı var. İlk önce Çalhanoğlu oturmalı bir mevkiye ve uygun oyun planına sonuçta adam Leverkusen de bayağı üst düzey ve milli takımda kazanılması şart oyuncu ayrıca dünyanın en iyi frikik kullanan futbolcusu. Ronaldo falan hikaye zaten futbolu takip eden bilir. Volkanda gerçekten Türkiyenin en iyi oyuncularından biri ve uyum sağlıyor kolayca ama volkana oyun içinde biraz uyum sağlansa neler neler yapıyor da zamanla alışılır. Burak tek geçerim her daim milli takımda sevmişimdir inanılmaz bir bitirici koysan pese 90 vereceğin türden bitiriciliği var elemanın ya.
    Zaten başka Türk forvet yok düzgün.

0|0
    0|1
  • Bence maçın yıldızları Volkan, Burak'tı. Burak her zaman ki gibi hırçın agresif oynadı. Gol pozisyonları kaçırdı falan ama volkan gayet iyiydi. Hakan Çalhanoğlu'nun frikikten attığı şutlar çok sağlamdı direk kaleye attı o an aşırı heyecan yaptım ama gol olmadı. Cenk Tosun'un, Selçuk , Arda bunlardan çok şey bekledik yine beklentilerimizi karşılayamadılar. Arda Dünyaca ünlü kulüpte oynamasına rağmen milli takımda başarısız. Bunun sebebi sistem. Sisteme çok bağlılar. Avrupa'da kendilerini geliştiriyorlar Eyvallah da milli takımda o sistemi oturtamıyorlar. Eksiklerimiz çok ilk önce egoyu bırakmamız lazım. Milli Ruha sahip çıkalım. Yürekleriyle oynasınlar ona rağmen kaybedersekte elimizden geleni yaptık diyelim.

0|0
    0|0
    • 23gün

Eski forma geri gelmeli bence.

• 23gün

Kadroya alıp yedek bıraksa kötü oynayanları ve belirli sistem kurmaya çalışsa ardaya gerek kalmaz bile Çalhanoğlu yeter.
      Tabi Volkan ve Burak milli takımın en iyi oynayanları tartışmasız. Oğuzhan konusu kapanmıştır zaten artık. Taktiğe odaklanabilse Fatih hoca yani mesela oyunculara bok atacağına bir şeyler yapmaya çalış, değiştir taktikleri 4-3-3 yap ardayı sokma Emreyi oynat volkanla karşılıklı 10 numaraya Çalhanı sok ama denemiyor hoca takmış 4-2-3-1'e

• 23gün

İki cambaz bir ipte oynamaz. Çalhanoğluda, Arda da 10 numara da oynuyor takımlarında.

• Brooo iyisini kötüsünü geçte en az 4 atmaliydik adamları topu direkten döndü o gol olsa aman aman ulan altı ustu Kosova la bu takıma 4 sallayamiyorsan yedeklerible cikamiyorsan bana kimse tuekiyenin futbolundan bahsetmesin. Bu benim gorusum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...