Size sürekli çiçek gönderen biri hakkında ne düşünürsünüz?

Düşününki Erkek arkadaşınız veya Sevgilinizden ayrıldınız ama o sizin sürekli evinize veya iş yerinize çiçek gönderiyor ne düşünürsünüz hakkında?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• evet bu soru tam bana göre :)) benim erkek arkadasımla aram cok kotuydu.4 yıldır ebraberdik.calısmaya basladım.irtibat tam kesildi ama beni bayagı sevyrdu.bigün işyerime isimsiz bir çiçek geldi.ama harika bir cicek bayıldımmm cok mutlu oldum.isimsz oldugu için bsy yapamadım.2.gün.3.gün yine.en sonunda sonu notu yazarak adını haykrmsto ; KAL DERSEM KAL, GİT DERSEM GİTME.. altınada ismini erkek arkaadsm oldgnu anlamstm cok hosuma gtmsti tekrr barıstk :)

0|0
    0|0
    • bizde ayrıydık.kaç aydr ebraberdnz ya da sene?

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel şeyler düşünürüm

0|0
    0|0
  • Ben rahatsız olurum. Zaten bitirmişim kararımdan geri dönmeyeceğimden dolayı ısrarı aksine beni sinirlendirir.

0|0
    0|0
    • Bence bir kaç hafta ne yolla ne ara sor. Aradan biraz zaman geçsin ondan sonra ararsın. Hatta bakarsın siniri geçer kendi arar. Baksana çiçekleri kabul ettiğine göre :)

• Sen ne yaptın ki bu kıza?

• Ne gibi şeyler ama?

• Parası bol herhalde ?

Kafamdadelisorular. :D:D:D:D

0|0
    0|0
    • Ayy salak kız o zaman :D ben daha çiçek bile almadım :D koparılmış bile bazıları sanşlı oluyomuş demek ki :D:D

• Mal alma o zman sende ayy ben bu raya can sıkıntısından bir kaç gün önce geldim valla erkekler siz çok safsınıf annem ya ben böyle bilmezdim kızlar bildiğin oynuyosizle yaa azcı kayık olun kendinize gelin aa

• ya ama alıyorum konuşmuyo diyosun niye koşuyosun beşinden sonra canım çok yanıyo git eve ağla kendi kendine kendi kendinize acı çekicek yer arıyosunuz hee saçmalama yollama bir daha da

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...