Miroslav Stoch hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce daha fazlasını haketmedi mi?

Miroslav Stoch hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce daha fazlasını haketmedi mi?
Şu adama baktıkça hüzünleniyorum. Bu adam çok daha fazlasını haketti. 3 sene içerisinde Fenerbahçede oynayan oyunculara bakarsak Stochun kiralanması büyük haksızlık. Bir şutu ile maçı getirebilicek bir adam, ki bunu defalarca kez yaptı. Bu sene büyük umutlarla geri dönmüştü ama yine kadroya alınmıyor. Teknik Drektörlerin Stoch ile olan sorunu nedir sizce? Yoksa sorun Stochtamı, benmi duygusal yaklaşıyorum?

0|0
1|5

Kızlar Ne Diyor 1

• Adama baktim ve ne kadarda iğrenç dövmeleri var dedim by

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Stoch gayet kaliteli ve yetenekli futbolcu bir çoğundan daha fazla Fenerbahçede kalması gereken futbolcu ama birazda Stoch'un elinde birşey'ler yapması gerekiyor. İki küçük maçta hareket vs yaparak alınan futbolculardan değil ama biraz forma şansı verilmiyor büyük maçlarda. Birazda kendisinde var.

0|0
    0|0
  • Stoch belli kalitede bir oyuncu aslında zaman zaman Türkiyede iyi işler yaptı ama devamlılığı olmaması en büyük eksikliği + artık günümüz kanat oyuncularının geriye çok gelip destek olması gerekiyor futbol sadece hücum anlamında oynanan bir oyun değil sonra faturası ağır oluyor.

0|0
    0|0
  • Koyu fenerliyim keşke hep oynasa diyordum haksızlık ediliyor diyordum ama şöyle bakıyorum Aykut, Ersun, Perrra ve advocat 4 ü de bu adamı beğenmedi üstüne Bursaya gitti Bursa da bile yedek kaldı. Hadi biri gıcık oldu biri sevmedi dersin ama 5 hocanın 5 ide oynatmıyorsa bu adamda bir sorun vardır.

Muhtemelen defansı zayıf olduğu için oynatmıyorlar hani insan diyot ya atkafaş son 20 dakka al bari çünkü adam gerçekten son vuruşlarda harika. Bunun şutlarını alacan Volkan Şene ekleyecen Reale bile satarsın 😄

0|0
    0|0
    • 25gün

Aynen Volkanla Stochun birleşimi gibi bir adam zor bulunur. Defans konusundada katılıyorum zayıf kalıyo.

• 24gün

Aykut onu getirdiği sene defalarca yedek bıraktı performansından hiç bir zaman tam anlamıyla memnun olmadı. En güzel golünattığınfa bile yinr yedek kalıyordu.

Biz sadece adamın attığı gole bakıyoruz. 5 tane hoca yanlış yapmış olamaz

• 24gün

Stoch o zamanlar yedek çok nadir kalırdı ve Avrupa da en iyi şekilde oynadı yani tüm Avrupa maçlarında Fenerbahçe ile çıktığı. Bu adam Avrupa da bir başka. Ama asla bir Kazım Kazımın eski versiyonu değil veya Devid de souza'nın.

• Stoch dünya çapında konuşulan durumda bir oyuncuydu ilk gelirken o zamanlar fenerbahçe Şampiyonlar ligine gidiyordu oda şampiyonlar liginde oynamak, fark yaratmak için gelmişti ve Avrupa ligi elemelerinde süper oynamıştı Stoch ama hiç bir fikrim yok ya amaç nedir ne değildir bari Avrupa da oynasın ama düzgün takımlar da yok PAOK falan kiralanmıştı ilk zamanlar.
    Bursaspor iyi takım ama Avrupa da oynamalı bu adam.

0|0
    0|0
    • 24gün

Bu seneki avrupa ligi elemelerinde iyi oynamıştı demek istedim biraz garip şekilde birleşmiş yazılar.

• Stoch denilince aklıma saç şekilleri geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...