Maddiyat olarak en ilginç evlilik hangisi gördüğünüz?

hayatınız da gördüğünüz en ilginç evlilik var mı hiç? mesala ben oto tamircisi ile hemşirenin; ondan sonra erkek öğretmenle bayan bir mühendisin, he bir de laborantla doktor bir bayanın.

0|0
52|65

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 51

• Oto tamircisi insan değil mi yahu. Aşk olsun, saygı olsun gerisi önemli değil. He ama en ilginci evli olmalarına rağmen, Şeyma subaşı le acuna şaşırdım, kız 23 yaşında adam 44 . Ayrıca hatun hamile ama evlenmeyecekler... Çok ilginç dimi...

7|6
    0|0
  • Mesela bir doktorun, lise mezunu, evden çıkmayan ve buna rağmen bissürü erkek arkadaşı olmuş bir kızla sırf evden çıkmıyor diye evlendiğini gördüm. ne acı!

3|0
    0|0
    • Çok acı. Yani doktorun lise mezunuyla evlenmesi değil, evden dışarı çıkmıyor diye evlenmesi acı. Evden çıkmıyor ama eve davet ediyor olabilir. Neyse günahını almayalım :)

• bayan doktor bay servis şöforu

0|1
    0|0
  • bayan-cerrah

bay- güvenlik görevlisi

0|1
    0|0
  • hıııı evet galiba ben bir tane biliyorum; annem gıda mühendisi babam camcı :D :D uyar mı gideri var mı? :)

1|1
    0|0
  • gonul bu ota da konar p*ka da.garipsenecek bir tarafi yok bence.insan zaten din ,dil ,irk ,ekonomik durum vs ayrimi yapmaksizin sevmeli/sevebilmeli bence.

1|5
    1|0
  • öğretmen kadın babamı ayartmış evlenmek istyordu babamda istyordu annem babannemler flan elbirliğiyle babamı bu yoldan dönderdiler 10 yıl öncesini anlatıyorum bu arada babam kamyon şoförü :D

3|1
    0|0

• teyzem ortaokul mezunu kocası kaptan kavacık gibi bir muhitde bina diktiler ayrıcada üsküdarda 3 tane evleri var.

çocukları polis mühendis oldu kızı yurt dışında felan.

0|0
    1|0
  • oto tamircisi ve hemşirenin olayı pek anlamadım

valla benim oto tamircisi kuzenim var, çalışıp bir yandan para biriktirdi sonra az da bişey kredi aldı, küçük bir yer açtı kendine, büyüdükçe büyüdü, son model arabası ve villası var şuan. diğer okumuş kuzenlerimden örnek verirsem, öğretmen olan atanma bekliyor olmuyor, mühendis olan uzun uğraşlar sonucu ancak asistan olabildi ancak hayatını idame ettiriyor. e oto tamirciliğini de küçümsememek lazım

0|0
    0|0
  • Halis toprak ve 17lik karısı ve onun gibiler

3|2
    0|0
  • Kadının çalışıp eve ve çocuklarına ekmek parası getirip, adam diyemiceğim varlığın o para ile içki aldığı evlilik. Üstelik kendisi çalışmıyor. İşte bu bana çok ilginç geliyor.

2|0
    0|0
  • niye ilginç?

0|0
    0|0
  • bana hiç ilginç gelmiyor erkek hangi işte çalışırsa çalışsın kızda aynı sonuçta ikiside eve para getirmek için çalışıyor bunun ilginç br yanı yok.

1|1
    0|0
  • Kadın doktor ASM de adam berber.. adam 3 çocuğu ve eşini terk etmiş en çokta maddiyat için saklamıyor.. Tokattan İST ye göç etmişler.. Şu an görümcenin evinde kalıyorlar.. Görümcede evli 2 çocuğu var.. Doktor kadın bütün hepsine bakıyor işte

evlerden ırak yarabbim.

0|1
    0|0
  • Bir öğretmenin, ilkokul mezunu bakkalla evlenmesi ilginç gelmiştir.

2|0
    0|0
  • Mühendis - Ev kızı

Adam sadece mühendis değil aşırıı zengin. Kız ise köy gibi bir yerde ahırın üstünde oturuyordu.

0|0
    0|0
  • Babam ogretmen annem muhendis bu statu acisindan bana hic absurd gelmiyor, fakat bazen babamin maas konusunda kendini biraz kucuk hissettigini sezebiliyorum

0|1
    0|0
  • hemşire-garson

öğretmen-inşaat işçisi

sevdiler mutlular :))

1|0
    0|0
  • fizik mühendisiyle garson bu arada senin söylediklerinin hiçbiri ilginç değil

1|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Denk gelmedi :)

0|0
    0|0
  • benm gördgm biri var ve onları gorunce sasırıyrm cnku kız adamn parasıyla evli adamla evli değil belli

0|0
    0|0
  • Hayır böyle bir olaya şahit olmadım maddiyat önemli ileride sorunlar çıkabiliyor kadın ve erkek maddi ve manevi yönden uyumlu ve denk olmalı bence

1|0
    0|0
  • o hemsrie ve oto tamircisi biziz :)

1|2
    0|0
  • bir akrkadaşımın annesi doktor, babası önceden ilaç mümessiliydi 2 senedir işsiz yatıyo

0|0
    0|0
  • yok valla görmedim ya da hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • bayan=doktor

bay=kantinci

1|1
    0|0
  • İşsiz bir adamla doktorun :D:D

1|2
    1|0
  • oglan ve oglancı :)

1|3
    1|4
  • Bayan avukat- bay eskici

2|1
    1|0
    • vuuu türk filmlerindeki gibi cok fantastik bombastik

• hadi canım

• Babaannemlerin yukarki mahallede bir tane kadın avukat aşık olmuş roman bir adama ama çok seviyormuş eskiciymiş hatta gördüm adam yakışıklı yani giyinse etse var ya felaket

• Kızlar Devam
    21

Erkekler Ne Diyor 65

• bülent ersoyla popstar armağan

6|4
    0|0
  • arkadaşlar bence bu işin mesleklerle alakası yok tamamen gelir seviyesi ile ilgili yani halis topraın evliliği gibi, arkadaşlar camcı ile avukatın evliliği demiş ama bugün ayda 15-20 bin kazanan camcıda var soran hemşire ile oto tamircisi demiş burada eşitsilik nasıl bence oto tamirciliğinde çok iyi para var (sektörde olduğumdan çok iyi biliyorum) bu durumda herşey para oluyor maalesef meslek değil gelir seviyesi mesele erkek öğretmen bazen bayan mühendisten daha fazla kazanabilir benim bildiğim bir çok mühendis var 900-1100 tl seviyesinde maaşa çalışıyor

0|2
    0|0
  • Dedem var en yakından, abartısız kendi binası, 2 adet yazlığı ve binasındaki evlerin dışında farklı yerlerde de evleri var aynı zamanda hepsi kirada senelerden beri :) tekini bile satmadı :) bir kaç yerle ortaklığı var çok düşük hisse olsa bile alıyor parasını, dahasını saymayayım :) anneannem hep çocuklarını düşünüp para yemezdi ve hastaydı bir gün vefat etti. Dedemde gidip Antalya'dan birisini buldu, kadın köylü normalde. Sordum dede neden oralara gittin diye, zengin kadın olursa kaçar dedi :) Bir kaç kişi daha vardır ama dedeme yetişemezler ilginçlik konusunda :)

0|0
    0|0
  • sanırım okuma yazma bilmeyen biriyle evlencem o zaman listene benide eklersin :D

0|0
    0|0
  • kız kanal d de medya sorumlusu mu neydi adı dilimin ucunda söyleyemıyorum 3 tane dil biliyor 4 bin tl maaş var eşide badanacı evleri boyuyor 8 senedırde evlilerdi

1|1
    0|0
  • Doktor kadın ile tıbbi mümessil erkeğin evliliğini duyunca şaşırmıştım ama adamın maaşı kadın doktorun maaşından 2 kat daha fazlaydı. Aslında bu para pul durumu bizim gibi geri kalmış ülkelerde sorun. Yoksa, Avrupa da ve Danimarka da bilim adamının garson kadınla, doktorunda elektrikçiyle evlendiklerini duymuştum.

0|1
    0|0
  • yok görmedimmm

0|0
    0|0
  • olaya maddiyat açısından değilde anlaşabilme açısından bakabilseydik; ülkemizde bu kadar ayrılık olmazdı diye düşünüyorum. diğer ülkelerde bu olaylara sık sık rastlanıyor ve hiçbir sorunda çıkmıyor insanlar maddiyattan önce mutluluklarına bakıyorlar. olması gerekende bu diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • erkek öğretmen mühendis olmamış sanki.mühendisin bir değeri kalmadı ya işsiz amele gibi geziyolar ortalarda.hele de makine mühendisleri..ankaralı namık makine mühendisi mesela düşün :D..

2|0
    0|0
  • Halis Toprak Ve 18 Yaşındaki Sevgilisi.

0|0
    0|0
  • aralarında 40 yaş fark olanlar en ilginçleri bence birde bülent ersoyunkiler onunla kim evlenmek isterki ben istemem şahsen 1 milyon lira versin yine evlenmem evlenince ne yapıyorlar çok merak ediyorum aynı odada :D kocasıyla filan

0|0
    0|0
  • Bayan müdüriye erkek hizmetliydi duyduğumda çok şaşırdım erkekle tanıştım ama 12 sene evliler hacı :)

0|1
    0|0
  • En ilginci bence:

Turgut ozalin kizi zeynep ozal siyasete hic girmeyip davulcu ile evlendi. Turgut ozal davulcu damata luks bir Jaguar araba hediye etti. Daha sonra bu olay anisina davulcu BANAP diye parti kurup secime girdiler. Partinin amblemi ise davulu delen Jaguar marka arabaydi:D

0|0
    0|0
  • oto tamircisi dediğin adam bir arabadan hiç bir şey yapmadan iki parça değiştirerek 700 800 tl aldığını biliyorum günde bu işlemi 3 4 kere yapsa hemşirenin ayda kazandığı parayı 2 3 günde kazanır .

insanları evliliklerinin mesleklerine göre sınıflandırmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • aynen bende kardeş ama kızlar genellikle buna bakıyor yaa o yüzden böyle kızlar enderdir

• he bende onları anlamam ama baktım türkiye de aşklar gelişiyor değişik ilginç çiftletr oluşmya başlamış

• bence tam tersi artık insanlar daha çok maddiyata geleceğini kurtarma derdinde gibi geliyor neyse ya :)

• Erkek ürolog

kadın jinokolog

.s

2|0
    0|0
  • insanların ne iş yaptığına bakmayın. insan olup olmadıklarına bakın.

sonuçta insanlar ölürken aynı kumaş ve renkteki kefenle gömülecekler.

eğer insanları mal varlıklarına göre seçecek olursanız, tebrikler insan olmayan

aşağılıklardan farkınız kalmamışdır.

0|0
    0|0
  • teyzemin oglu ve kızı var kızı ilkokul mezunu polis amiriyle evlendi görev nedeniylede avusturya taşındılar 1 haftaya gelecekler sonra teyzemin oglu var oda bir özel hastenede çalışıyor başhemşire ile evlenecek :D

0|0
    0|0
  • arkımı gördüm..herif harward mezunu,ailesinin bebekde yalısı var,yanlız cocuk allah affetsin dünyada görebiliceginiz en kötü tip.1.60 boya sac dökük 110 kilo.allah bir yerden alıo bir yere verio mantıgı..gitti tas gibi gecekondudan bir karı aldı 1.78 gram yagsız.yakında boşanırlar ama..

0|0
    0|0
  • bülent ersoyun evlenmesi :S

0|0
    0|0
  • link evlilik olmasada birliktelik ...

link adama birtane yetmemiş ikizinide almiş :)

0|0
    0|0
  • Sevgini ne yaşı nede farklı bir mesleği olur

1|2
    0|0
  • ben psikolog doktorla hastası olan ve mesleği olmayan birisinin evlendiğini duymuştum. ilginç geldi ama kısmet bu işler.

0|0
    0|0
  • erkek copcu kadın doktor ama isin ilginc kısmı kadın evının onune cop koyarken tanısmıs olmaları

:D:D

0|1
    0|0
  • Benim anlamadiğim şu; Neden aşkı ve evliliği mesleklere böldün? Hani deseydin ki alkolik bir adam ile çok kültürlü bir kadın evli.Bağiriş çağriş adam çalışmıyor kadın çalışıyor.Anlardım :)

0|0
    0|0
  • Hastalıklı bir soru bence... Düşmez kalkmaz bir Allah unutulmasın! ;)

0|1
    0|0
  • ressam kadın ile kamyon şoförü :)

1|0
    0|0
  • Doktor bir erkekle ortaokul mezunu bir bayanı gördüm ama tam tersi bir bayanın erkekden üst isi varken evlendiklerine rastlamadım.

0|0
    0|0
  • maddiyat olarak bu civardaki erkeklerin yeni yasadan yararlanarak suriyeli bayanları aldıklarını biliyorum

0|0
    0|0
  • Güvenlik görevlisiyle

bir öğretmenin evliliği

ileride büyük bir sıkıntı

ve bu çift benim uzaktan akrabam

1|0
    0|1
  • Aşk varsa maddiyatın ne önemi var .. Para için evlenen insanın piskolojisi bozuktur bence cunku asla AŞK PARAYA SATILMAZ ...

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    35
Yükleniyor...