Beyler ters asılıyorum gravity boots ile ve Vücud üçgen oldu ama sağ kanat sol kanada göre daha çok çıkık ve orantısız?

Aynen videodaki gibi evde barfikste ters asılıyorum ama elimde 5 kg'lik dumbellar ile ve dumbellar elimdeyken iki kolumuda en uca kadar açarak bu hareketi tekrarlı bir şekilde yapıyorum ve bu zamana kadar boyum 4 cm uzadı bu yöntem ile boy uzatmayada çok faydalı bir yöntem genelde NBA basketbolcuları ters asılma ile boylarını çok uzatıyor ve çok etkili bir yöntem dediğim gibi her neyse arkadaşlar fitness bilgisi çok iyi olan bir arkadaşıma sorum ; Sağ kanat daha fazla çıkık sol kanadım daha az çıkık ve orantısız duruyor bunu ikisini nasıl aynı orana getirebilirim?

0|0
3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha az çıkık olan tarafa daha çok çalış orantıla

0|1
    0|0
    • 27gün

Mantıklı lskdfj

• 27gün

Çok teşekkür ederim öyle yapacağım :)

• 27gün

Rica ederim

• ben nerden assam kendimi acep😂😂😂

1|1
    0|0
    • 27gün

Çok mu kısa boyun? :D :D :D

• 27gün

haha anneler iste😂😂 in artik şundan der😂

• 27gün

Aynen :D :D :D Canım ANNEMMM <3

• Kaç zamanda boyun 4 cm uzadı? Birde yaşını ögrenebilirmiyim?

0|0
    0|0
    • 27gün

Yaşım 17 ve 10 ay falan oldu ama ben çok düzensiz yaptım düzenli yapsam 1 yılda 10 cm'den fazla uzatıyor çünkü kemiklerin arasını büyüme plaklarının arasını açıyor o açılan boşluğu kemik dolduruyor ve boy uzuyor. Mesela dünyaca ünlü Micheal Jordan 18 yaşında boyu 180'di ters asılmaya başladı ve adam 3 yılda 198 oldu ve genelde NBA'deki basketbolcular bunu çok yapar :D :D :D

• 27gün

Hmm kendisi 1.70 boyunda

• 27gün

Anladım inşAllah boyu uzar takıntı yapması normal

Erkekler Ne Diyor 1

• barfiks kanat yapmaz sadece izolasyon hareketidir. sırtını komple geliştirmek istiyorsan rows yapman gerek..

0|0
    0|0
    • 26gün

Ters asılıyorum kardeşim :D :D Normal barfiksde çekiyorum ama ters asılmadan dolayı üçgen oldu

• 26gün

neyse tartışmıcam sen bilirsin:)

Yükleniyor...