Fitness & Bodybuilding Neden insanlar bu kadar ön yargılı?

türkiyede bu işden ne kadar anlamayan kız ya da erkek varsa hepsinde bir ön yargı oluşmuş durumda. bu işin bir yaşam tarzı oluduğunu tekrardan belirtmek istiyorum. o yüzden şöyle bir vide paylaşmak istedim. sizin düşünceleriniz neler?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü türkiye gelişmemiş bir ülke, insanlar bazı konularda malesef cahil internetten iki okuduğu şey ile bazı şeyleri bildiğini sanıyor.

Örneğin ek destek olan supplementler, protein tozları vs. Protein tozu kullansam bende senin gibi olurum diyen insanla spor hakkında nasıl konuşabilirsin ki sen şimdi.

0|1
    0|0
    • 27gün

2 ayda hayvan gibi olurumlar falan :) örnekleyecek olursak neler neler çıkar. aynen dediğin gibi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 ayda hayatımı düzene sokabilen tek şey fitness.

0|1
    0|0
    • 27gün

abi şu hayatta en güzel yaşam tarzı fitness diyebilirim

• Bilmeyen yargılar
    Fikri olan eleştirir
    Bilen yapar
    O yüzden fazla söze gerek yok bu 3 cümle herşeyi özetliyo aslında

0|0
    0|0
    • 27gün

haklısın ama ben sadece insanların bilinçlenmesinden yanayım

• 27gün

Evet ama çoğunda bir duvar oluşmuş ve o duvarı yıkmak çok zor ve yorucu Bence zamanla kendileri anlamalı

• burası cahil insanların ülkesi dostum. herşeyde bilgileri vardır. Einstein ın dediği gibi cahillik ne güzel her şeyi biliyorsun:)

0|0
    0|0
    • 26gün

aynen o sözünü biliyorum 😊 mac fitte mi çalışıyorsun?

• 26gün

hayır sadece bayramda bizim salon kapalı diye gittim ben personal trainer ım. dışarda öğrencilerim var

• Devamlılık gerektiren bir şey o kadar kas yapıp bıraksan neler olacağı ortada yani kötü yönü bayağı bir kötü.

0|0
    0|0
    • 27gün

steroid kullanmazsan hiç bir şey olmuyor. ben 3.5 senedir bu işin içindeyim

• 26gün

neyin yan etkisi? bir şey kullanmıyorum ki zaten. supplementler de dahil.

• 25gün

Hiç hiç bir şey kullanmıyorsan. En iyisi.

• insanlar bu sporlara değil bu sporlar yapılırken alınan takviyelere karşı...

0|0
    0|0
    • 27gün

takviyeden söz eden yok ki

• 27gün

onların kafasında bu var ama body building deyince akla ilk gelen protein tozları ve steroitler... yanlış anlama bende yapıyorum bu sporu...

• 27gün

@SporAddict tabii abi steroid bile kullanıp etki göremeyen insanlar var. bu iş azim işi sabır işi hırs işi

• Protein tozu zararlıdır oyea

0|0
    0|0
Yükleniyor...