Bu isin sonu ne olur?

Sevgilimle ayrı ulkelerdeyiz 1 ay once buyuk bir kiyamet koptu ayrıldık. ondan hoslanan aramizi bozmaya calısan kizi faceden silmesini soylemistim. sildim demisti ama yalan soylemis. kiz bana cok sey anlattı yani sevgilimin beni onla aldattıgını soyledi uydurdu birseyler bizi ayırdı. sevgilime cok hakaret ettim ona inanmadıgım icin bana cok kızdı ama ben kime inanacagımı bilemiyordum ortada kanıt falan yoktu mesajları da silmis. sonra ben dusundum kızın anlattıklarının cogunun yalan oldugunu anladım ama asıl kızdıgım sey sevgilimin bana yalan soylemesiydi.. ettigim hakaretler icin de cok pismandım. kendimi kaybettim cok kotu seyler soyledim s...rfsz gibi bircok laf ettim pisman olup ozur diledim sonra gunlerce yalvaran insan kendini geri cekti ben barısmak istiyormusum gibi bir izlenim olustu. biz 6 aydır birlikteyiz bu yaz ilk defa gorusucez simdi bana barısmak istemedigini soyluyor sen gelince baslasın artık yoruldum en ufak birseyde ayrılıyorsun sen gelince oturup konusalım diyor. neden ısrarla bunu istiyor merak ediyorum ben simdi barısmak istiyorum ama hazmedemedigim seyler de var. ona karsı sevgi dolu davranıyorum ama kendimle bas basa kaldıgımda nefret dolu mesajlar yazıp yazıp siliyorum. sizce bu yaz gorusunce ne olur?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sinir anında olur öyle şeyler . bende aynı şekilde davranmıştım sevgilime bir kız yüzünden . bu pislikler mutlu insanların ilşkilerine göz dikerler kıskançlıklarından ne yapıcaklarını şaşırırlar . kıza mesaj attım ne derse beğenirsin benim senin sevgilinle işim olmaz olsaydı seni değil beni tercih ederdi bana bak sana bak bir . ben çok güzelim mıy mıy . bende dedim ki ablacım akıllı ol koca kadınsın hala salak salak konuşuyorsun . benden güzelmiş ay çok komik güzel olsa tamam diyeceğim pislik aşağılık onun yüzünden bir ay küs kaldık . yok yere bağırdım sevgilime neyse şimdi barıştık mutluyuz çok şükür .

0|0
    0|0
    • bana da benzer seyleri soyledi o salak kız. onun yuzunden oyle agır hakaretler ettimki. ama sevgilim de haketti bana yalan soylemesine cok kızdım. barısmak istiyorum sen gelince baslasın oturup konusalım ben artık yoruldum diyor. haklı da aslında. uzaktan yurutmek cok zor. umarım hersey duzelir bizde mutlu oluruz gunlerdir kabus gibi seyler yasıyorum :(

• anladım canım mutlulugunuz daim olsun kimse bozamasın insallah.

• amin inşşş . evlenicez ama iş sorunu var sevgilimin farklı bir şehirde yaşayacağız iş bekliyoruz inşş atlatırız bu günleri kavuşuruz sende kavuşursun sevdiğine inşş . insanın sevdiğinden ayrı kalması çok kötü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni gercekten aldatmadığına nasıl inandın peki?

0|0
    0|0
    • cunku onun niyeti bizi ayırmaktı sevgilimden hoslanıyordu. biz ayrıldıktan sonra sevgilime mesaj atmıs bak sizi nasıl ayırdım demis ve gulmus.

• iyice anlamadan dinlemeden hemen barışma oturun konuşun konuşmadangerçekten hiçbirşey anlaşılmıyo sen farklı şeyler kuruyosun kafanda o çok farklı şeyler kesinlikle konuş derim sonradan pişman olma

0|0
    0|0
    • telefonda konusuyoruz ama hicbisey cozulmuyo en iyisi yuz yuze konusmak olucak galiba.

• aynen en azından sorduğun sorudan yüzünün aldığı şekli ya da verdiği tepkiyi görürsün iyi şanslar

• haklısın. tskrler :)

Yükleniyor...