Gitsem mi yanına yoksa uzak mı kalsam?

Kaç ay oldu onunlan tartıştam. Tanımıyorum kendisini çok iy sadece burda işyerleri var çalışıyor orda. Arada bir gidiyordum ve bir ara soru sormaya başladı. Ondan öncede bir ara arkadaşı onun yanına giti ve sen halen evlenmedinmi dedi oda bana baktı ve gülerek dediki iy kız bulamıyorum. Ona karşı hiç zaafım olmadı ama şimdi duygularım karışık.. O bana bir dönem sorular sorarken işte nereye gidiyorsun, okuyormusun vsvs sorunce bende sert bir şekilde cevap verdim ve bu durumdan rahatsız olduğumu dile getirdim. O ondan sonra benle konuşmadı bende artık hiç oraya uğramadım. Onu hep görmemesizlikten geldim. Arada bir hisediyorum baktığını ama başka bir şey yok. Geçenlerde kütüphaneye gitçektim durağın orda bekliyordum oda kapının önüne çıktı ve sigara içti.

Kendi kendime kuruntu yapmak istemiyorum. Belkide ben yanlış anlıyorum belkide zaafı yoktur bana karşı sönüşta dünya benim etrafımda dönmüyor. Ama gidip konuşamı diye düşünüyorum bazen yoksa uzakmı kalsam diye düşünüyorum.. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Git onunla sohbet et öyle bir şey varsa zaten cesaret bulup söyler. eğer yoksa bir arkadaş edinmiş olursun.

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın üşendim okumaya bence otur oturduğun yerde bir yere gitme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...