Gezi parkı olayları

Arkadaşlar bu gezi parkı olayları yüzünden sevdiğiniz değer verdiğiniz yakınınızda size güvenen can dostu olarak gördüğiünüz arkadaşlarınızdan ters düştünüz mü acaba sadece bu olay yüzünden ?

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evet birisiyle aram açıldı. Adama doğum günü mesajı atıyorum karşılık yok konuşmakta istemiyor. Yarın yanına gidip temiz bir dayak atacağım.

1|1
    0|0
    • şiddet yok şiddete karşıyız değerini kaybetmemeni tavsiye ederim

• Latife yaptım güzel kardeşim. Değer konusuna gelince yanlış düşünüyorsun. Bazen insanlara hak ettiğini vermelisin.

• evet işte o konuda bende sana katılıyorum hak edene gerekeni yapacaksın şiddet mi en ama en son müdahale dir tercihim :)

Kızlar Ne Diyor 13

• fikir çatışmaşı yaşadığım tonlarca arkadaşım var! konuşamayanlar fanatikler zaten gitti ki pek bir anlamı biri yok Allahtan

diğer arkadaşlarımla fikir çatışmasına devam ediyoruz. Siyasi fikri hayatını ve tavırlarını etkileyecek adam değiliz hiç birimiz çok şükür

0|1
    0|0
  • popo yalayıcı makarna sevenlerle arkadaş olmuyorum canısı.

3|2
    0|0
  • fikir özgürlüğü diye bas bas bağıranlara bakın karşıt düşünceden tek bir arkadaşları yok ne kadar tahammüllüsünüz siz öyle:)

0|1
    0|0
  • Kafa yapımın uygun olmadığı insanlarla arkadaş olamam zaten. Ben arkadaşım,dostum dediğim insanla oturup yeri gelince siyaseti de konuşabilmeliyim. Yüzde yüz aynı fikirde olalım da istemem bazen farklı düşünelim ki birbirimizden beslenelim. Ama soruna gelince özellikle son günlerde yaşanan olaylara istinaden çok kişinin ne mal olduğunu gördüm ve yolumu ona göre çizdim.

0|0
    0|0
  • oldu ama gectı sımdı.. hıc olmassa ıkna edebıldım.. haksızlıkları yapılan mıllet gorsun.

0|0
    0|0
  • bu olayı arkadaşlarıma yansıtcak kadar degerli görmüyorum

0|0
    0|0
  • Hepsiyle ayni fikirdeyim çünkü arkadaslarimi seçerken buna önem veriyorum digerleriyse siradan benim icin

0|0
    1|1
  • evet ama yakın olunca toparladık

0|0
    0|0
  • Hayır sokmam, ama basit arkadaşlarım hani sadece selam selam olanlar onları silerim.

0|0
    0|0
  • evet ve pişman değilim.

0|0
    0|0
  • Neyse ki etrafımdakilerle aynı kafadayız.

0|0
    0|0
  • devlete duşman olanlarla ilgilenmem

3|5
    6|2
  • Hükümet yanlısı insanlarla arkadas olmuyorum zaten.

5|3
    4|7

Erkekler Ne Diyor 17

• Öyle birşey kisiligime ters. Asla politik şeyleri karistirmam ozel hayatima

Cok fanatiklerle zaten yakin olmam

1|1
    0|0
  • evet devlet düşmanlarıyla arkadaş olmam ben

2|2
    2|0
  • Bir kaç kişiyle ters düştüm, arkadaşlığım bitti. Durum yine aynı. Onlarla aynı görüşte değilim diye hor görüldüm, aşağılanmaya çalıştım. Beni ezemeyince facebook, twitter vs yerlerden engelleyip telefonlarıma dahi cevap vermediler. Ayrıca patronlarımla ters düştüm. 30 Haziran 2013 itibari ile işten ayrılıyorum onların isteğiyle. Nedeni : Siyasi düşüncem, fikirlerimi özgürce beyan etmem, mesai saatleri içinde direnişte zor durumda kalan bir arkadaşıma yardım etmek için işimi terk etmem.

0|0
    0|0
  • Anarşistlerde arkadaş olmuyo değilim, arkadaş oluyorum pekala.

Ama iki gün sonra bitecek olaylar için de hiçbi halt edecek değilim.

0|0
    2|1
  • Düşmedim ama gerekirse düşerim, hiç sıkıntı değil. Çünkü Akp vatana zarar veriyor ve vermeye devam edecek, onların gözünde ülke önemli değil, bende böyle adamların sonuna kadar karşısındayım ve onun yanındakininde iş ciddiye bindiğinde karşısında olurum. Arkadaşım, vatanımdan önemli değil. Sadece aile dostlarımızla ters olmam, tamam der geçerim.

0|0
    0|0
  • hic olmadi olmazda

0|1
    0|0
  • Siyasi görüşlere saygım var ancak aşırıya kaçarlarsa ilişkimi keserim

1|1
    0|0
  • Fikirlerimi sunuyorum diye bir arkadaşım bana küsecekse küsebilir.. ben kırılmam kimseye sırf arkadaşım diyede doğru bildiğimi söylemezlik etmem..

Gezi parkı olayları: 1 gün AKP tamamiyle haksız ve orantısız güç kullanmaktan halk tepkili AKP yerlerde

20. gün ise AKP en tpede .. yani olaylar tadıyla kalsa iyi yara alacaktı ak parti çünkü oraya avm yapılacaktı büyük ihtimal ..

0|0
    2|0
  • kesinlikle evet.

inadına akp diyen zihniyetteki arkadaşlarımla siyasi konuşmalarımızda mesafe koydum-kalp kırmamak adına.direk yüzlerine söylemiyorum ama ortaya koyuyorum düşüncelerimi-onlarda alacakları mesajı alıyorlarsa alıyordur.yoksa uzatmıyorum konuyu.

0|0
    1|1
  • babam fanatik akpli kapışıyoz arada ama çok üstelemiyorum ikna olmuş gibi yapıyorum para kaynağımı kesemem

1|0
    1|0
  • Millet parka çıkmış bana ne ki sallansın yuvarlansınlar bol bol

0|0
    0|0
  • 3 tane kuzenimle görüşmüyoruz bu yüzden

0|0
    0|0
  • yoo olmadı

0|0
    0|0
  • Ben bilmem kimin götündeki kılım şeklinde beyanlarda bulunabilecek zihniyete sahip insanlarla arkadaş olmak zor. Her şeyden önce kendilerine verdikleri değer ortada. Cahiller ve bunu hakaret etme amacıyla söylemiyorum, kültürsüzlüklerinden yönlendirilmeye açıklar, serbest düşünceden yoksunlar. Bu kategoriye girenler: Arkadaş olmaya çalışmamanız daha iyi çünkü biplenmemekten dolayı üzülebilirsiniz. Devletin millet için olduğunu idrak edemeyen, hayatını devlete kölelik olarak yönlendiren düşünceden yoksunların olması üzücü.

Ayrıca, bu olayları hala siyaset olarak görebilenlerin olması ayrı bir üzücü.

İnsanlık savaşı bu. İnsan olmak lazım tabi anlamak için.

0|0
    0|0
  • evet oldu fb'de hükümete küfür yağdıran beyinsizlere küfredip siliyorum.

1|1
    0|0
  • Çevremde bayağı olmuş facebooktan birbirlerini silenler falan :D çokta umrumuzdalar :D

0|0
    0|0
  • Düşünce özgürlüğü bilmemne özgürlüğü diye bugun dısarıda olan bazı arkadaslarım örnekleri buradada mevcuttur.Hükümet yanlısı olanlarla arkadas olmuyorum.Kaale almıyorum bilmem ne diyerek düşünce özgürlüğüne ne kadar önem verdiklerini birkez daha kanıtladılar.Kendinizle çelişmeyin artık.

Allah Recep Tayyip Erdoğan'ı basımızdan eksik etmesin.Amin.

2|0
    1|0
Yükleniyor...