Erkek saati arıyorum sevgilim için!!

Beğendiğiniz erkek saati var mı veya severek kullandığınız ? Yalnız kayışı deri veya silikon tarzı değil çelik istiyorum. Ben casio eddifice'ları beğendim ama sizinde aklınızda bu şekilde güzel saatler varsa paylaşabilir misiniz. Şimdiden çok teşekkürler. Not : 300 lirayı geçmesin. :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar Çelik Kol diyorum kimse okuma yazma bilmiyor mu ? :D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Esra Merhaba, sevgilin için "Zeno Watch" adlı mekanik saati tavsiye ediyorum. İsviçre Basel menşeili bir saattir ve şıktır. Bauhaus ekolünden olması işin cabası yani klasik her zaman güzeldir diye bağırır saat :) Kanyon'daki Tevfik Aydın Saat'ten alabilirsin, Müessese sahibi Ömer Bey şahane insandır size yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • sport saat dersen diesel markasina göz at derim fakat dedigin fiyatin iki kati maalesef

0|0
    0|0
  • ok casio g-shock derim bende mor mavisi var tam o fiyat aralığında kolumda görenler bayılıyor haa bu arada ben saat hastasıyım şuan 7 saatim var en sevdiğim budur :))

hepsiburada da bulabilirsin

0|0
    0|0
  • link cok karizma bir saat

0|0
    0|0
  • Choppers, Dexter ve benim gözümde en iyisi olan Casio. Bunlara bakabilirsin :)

0|0
    0|0
    • choppers çok dandik bende csio diyorum farklı seçenek diyecek misiniz diye araştırıyorum galiba erkekler casio'yu baya seviyor. :)

• Aynen artık çakmada olsa orjinalinden farksız oluyor. Alırken de dikkat et gözünün yaşına bakmazlar :)

• Yok istinye parkatan falan almayı düşünüyorum avmlerden. :)

• Seiko çok iyidir, bütçene göre bulabilirsin umarım

0|0
    0|0
    • İlk defa zevkli bir saat markası önerisi geldi tebrik ediyorum seni seiko'yu biliyorum şimdi ona bakıyorum araştırıyorum. Bütçe fazla da 300 ile kısıtladım daha fazlasına vicdanım el vermiyor. :D

• Evet her konuda. :)

• Bu durumda senden çok karşıdaki şanslı oluyor, ne güzel :)

• Ne sevgili ama... ;)

0|0
    0|0
  • Rodi Mood saatleri çok güzel bak istersen çelik değil yalnız :)

0|0
    0|0
    • Yok çelik kol diyoru ya. :)

• Yok o deri kollu kullanıyor sürekli bıktım bıktım diyordu bana artık saat kullanmamaya başladı bende o yüzden değişiklik olsun dedim.

• Aslında bir şekilde öğrensen çelik giyermi filan diye .

• Bitanem saat filan istemiyorum parayı bana ver maç olduğu zaman iddaya basıcam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...