Bugün oynanacak Fenerbehçe-Galatasaray karşılaşması sizce nasıl sonuçlanır?

Ülker Sports Arena'da saat 19.00'da oynanacak derbi maç Lig TV3'ten canlı yayınlanacak. Sizce sonuç ne olur? Basketbolda Galatasaray takımının istenilen düzeyde olmadığını düşünüyorum dış atışlarla oyunda kalmaya çalışıyoruz Fenerbahçe favori bana göre siz ne düşünüyorsunuz?

1|1
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Umarım galatasaray alır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 92-74 bitti FB kazandı bilmeyenler için diyeyim.
    Galatasaray beklenenin üstünde başlangıç yapmıştı lige de gerçekler var Efes ve Fenerbahçe Avrupayı tokatlayan iki büyük olarak pek rakibleri yok Türkiye de Banvit dışında ama Efes-FB finali olacak ileride Avrupa da hissediyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi galatasaray avrupadaki kötü gidişe dur diyemediği için taraftarın gönlünü kazanmak için bir maç elinden gelen herşeyi yapacaktır ama diğer tarafta obra lı fener olduğundan açıkçası galatasaraya şans vermiyorum çünkü çok geniş bir kadrosu ve mükemmel bir pota altı oyuncularının yanında dış atışları da çok iyi o yüzden fenerbahçe diyorum..

0|1
    0|0
  • Gs 3 fener 2

0|1
    0|0
  • İnsallh fenerbahce 3 - 1 alır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Fb kazanır

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır. Bu sene iyi bir takımız.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe ezer geçer Fenerbahçeli değilim ama akşam o maçı izleyen Galatasaraylılar dikkat etsin. Büyük bir hezimet olabilir

0|2
    0|0
  • Baskonia deplasmanında oynadığımız kötü oyunu affettirmek için bu maçta yüksek performans bekliyorum Fenerbahçe'den. Basketbolda skor vermek zordur. 90-75 Fenerbahçe alır diyelim

0|1
    0|0
  • Her zaman her yerde Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • fener parçalar diye düşünüyorum

0|2
    0|0
  • Klasiğin tekrarı sahnelendi

0|1
    0|0
  • 2 1 mac gsde

0|1
    0|0
  • FENERBAHÇE ALIR💸💸💸💸💸

0|1
    0|0
  • 88-96

0|1
    0|0
  • her daim fener

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır

0|1
    0|0
  • Galatasaray alır

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe alır

0|1
    0|0
  • 3-1 fener alıcak rüyamda gördüm hatta gollerin kaçıncı dakkada atılacağınıda biliyorum

0|1
    0|0
    • 25gün

38 - fener 47-gs -62fener 80 - fener

• 25gün

maçın gününü bilmiyoru ama dün gördüm rüyamda 😂😂

• 😭FAA😭

0|1
    0|0
Yükleniyor...