Tavsiyenizi bekliyorum beyler buyurun

bi iktisadi hesabın ardından 13 ay yemeden içmeden para biriktirirsem eğer elime geçicek para aşağı yukarı 8 bin tl geliyor :D

bu parayı en iyi şekilde harcamak için bir liste yaptım

saat 1200-1500

bisikler 800-1500

yeni oyun konsolu (ps4 , xbox one) 1200-2000 emin değilim

telefon 50-250

kaliteli versatil kalem 50-150

orjinal zippo 70-120

kaliteli sustalı bıçak 100-300

gümüş bileklik ve yüzük (fiyat hakkında en ufak bir fikrim yok)

kaliteli parfüm (50-250)

dj kulaklığı :D (200-500)

orjinal pc oyunu (50-250)

leptop format + bakım (50 lira civarı)

babamın sedef tespihi (beleş :) )

bütün bunları alınca cebime bir kaç milyar para kalıyor onlada üst baş düzeyim diyorum ya da hacı murat falan :DD

siz ne düşünüyorsunuz ?

şunuda al , şunu alma , aç kesenin ağzını biraz daha dediğiniz şeyler var mı ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• saate o kadar vermene gerek yok.. citizen seiko vb iyi firmaların 500 civarında tutan iyi modelleri mevcut link bunların perpetual olanlarından almıştım ben türkiyeden çok daha ucuza aldım üstelik.. ingiltere ile epey fiyat farkı var yani..

bisiklete daha da fazla verebilirsin salcanonun ileri düzey bisikletlerini düşünebilirsin gerçekten harika bisikletler var..

oyun konsoluna karışmam ben pcde daha iyiyim, ancak öğrenci evinde filansan arkadaşlarla oyun oynamada kullanılıyor konsollar güzel oluyor..

telefona çok daha fazla para ayırmak mümkün galaxy s4 yahut htc one düşünülebilir..

kaliteli versatil kalem de o kadar fazla tutmuyor..

zippona karışmam ama sigarayı bırakmalısın.. bu şekilde hem biriktirdiğin para artar hem de daha sağlıklı yaşarsın..

bıçağı hiç alma.. ya özentiler yahut suçlular bulunduruyor bu tip zımbırtıları sen uzak dur..

mümkün olduğunca ince ve zarif bir şeyler düşün yoksa millet sana kıro gözüyle bakacaktır..

parfüm konusunda markafoni limango vb sitelerden alabilirsin olmadı strawberry.net den al.. daha ucuza elde edersin..

dj kulaklığını ne yapacaksın bilmiyorum ama bu aralar beats by dr dre çok tutuluyor fiyatı 900$ sanırım..

orijinal pc oyununa da karışmayayım.

laptop format bakımına da karışılmaz..

tespih sallamak da çok kıro oluyor boşver karizman kişiliğinden bilginden sevginden iyi niyetinden gelsin..

0|0
    0|0
    • link

link

70 lira kalem

link

dj değilde işte sıradan pc kulaklığı ama iyisinden istiyorum

sigara içmiyorum zippoları seviyorum ondan sigara için değil

• haklısın galiba abi leptop neye yarıyacak o zaman

ya telefon istemiyorum ben :D kullanmam zaten genelde kapalı tutarım onu başka bişeye yönlendirsek iyi olabilir teşekkürler bu arada bir sen kaale aldın beni

• ne demek canım kardeşim, yardımcı olabildiysem ne mutlu =)

benim satın aldığım saat citizen eco drive calibre 8700 çok memnunum limited edition ını bulursan kaçırma derim =)

Kızlar Ne Diyor 1

• o buçağı ne amaçla almak istiyosun ne işine yarıcak insan doğrucan heralde manyak uzak dur insanlarda

0|0
    0|0
    • ameliyat yapcam belki saaaane? :

• bıçakla bitek adam mı öldürülüyor at gözlüklü karı

• of sana laf mı anlatılır mı beyini kullanmayı bilmek lazım buçağı değil.

Erkekler Ne Diyor 5

• Xbox one falan tamam da onun bir oyunu 100 150 lira en az. Xbox360 al ve onu kırdır. bu işlem toplam konsol dahil 1000 lira eder. Benim aldıgım yer hediye olarakta en popisinden 30 oyun hediye vermişti, 30 oyun orji olsa ort 3000 lira demek. Karın anasını gibmişim. Ayrıca sonradan oyun yükletmek istersen oyun başına 5 lira, bişey değil yani. Sen böyle yapınca listendeki orjinal pc oyunu şıkkını eleyebilirsin.

Sadece konsol parasından 500 lira, yeni konsol almış olsan, 10 tanede oyun almış olsan 1000 lira verecektin. O 1000 lirayı da ekle etsin 1500 lira.

Sen xbox360 ı kırdırınca o kadar oyun varken orijinal pc oyununa da gerek kalmadı. Ordan da 150 lira gelsin. 1650 lira. Saati s*ktret olum napıcan saati, ya da 100 liralık bişey al :D 1000 lirada ordan gelsin, 2650 lira. 2650 lira arttı işte bunula da napıyorsan yap :D

0|0
    0|0
    • ohohohoho

yeni konsol eski konsol arasında dağ kadar fark olucaktır gönlüm ps 4 çekiyor aslında

saat almam gerek :D kaliteli bişey yıllarca uyduruk şeyler taktık artık yeter

tasarruf yapmama gerek yok zaten 2000 lira falan artıyor zorlasam

bide tv alcam ps4 için led 3d

• Fark olurda yeni konsol demek yeni problemler demek :D 2015-2016 ya kadar stabilleşmez yeni konsollar :))

• stabilleşmek ne demek :D

• saati çıkar.saatin parasını telefona ekle düzgün bir telefon al xperia z falan

bi de bıçağı ne yapacan la en fazla meyve kesersin + yanında sustalı bıçak taşımak da suçtur.sustalı bıçak alırsan polise veririm seni askdkghsha

link

0|0
    0|1
  • 8bin tl üstüne kredi mredi çek güzel bir araba yapıstır bence hem yatrım hemde araba sart kardes :D

0|0
    0|0
  • Kıyafet yazmamısin. Hep aynı gömleğimi giyeceksin?

0|0
    0|0
  • O kadar liste yapmışsın bir tane gerekli birşey yok lan yuhh mk :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...