KizlarSoruyor.com'da soruların gerçek olduğunu düşünüyor musunuz ?

Gizli kullanıcı sorularında bile aklımıza Soran'ın soru sorma amacı aklınıza taklıyor mu ?

Görüş bildirip beni ilgilendirmez mi diyorsunuz ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• sırf sormuş olmak için sormuyorlasrdır muhtemelen bişiyler öğrenmek için soruyorlardır .. sürekli siteye girmiyorum zaten girince de bir kaç soruya cevap verebiliyorum .. açıkçası umurumda da diil bilgim varsa cevaplarım sadece..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bazılarının kendilerince kafa bulma niyetinde olduğunu sezdiğim veya açıkça gördüğüm oluyor. bazen buradaki insanların iyi niyetini görüp utanmaları gerektiğini düşündüğüm de oluyor...

0|1
    0|0
  • sordukları soruda nedense acyip güzel olur ve dikkatimi ceker bazen uyuz olup yazmıyorum normal soru neden kapalı sorarlar anlamıs degilim

0|1
    0|0
  • sırf sormak için sorduğu belli oluyor özelliklede ergenlerin.Yalandan sormak gibi bişey. İnandırıcı gelmeyenlere cevabım yok zaten .

0|1
    0|0
    • Ergen olmamak için 25-29 yada 30-35 yaş grubundan üye olarak da gösterebilir...

Ergen oldugunu nasıl anlıyorus peki ?

• Cümlelerinde daldan dala atlayanlar isterse yaşını büyük göstersin anlaşılıyor.Bahsettikleri her cümlede anlatmak istedikleri farklı.Duyguları düşünceleri karışık.Doğal olarak aslında ne anlatmak istiyor anlamıyorsun.

• bazen gereksiz, sorular var, heralde yapcak bisey bulamadilar o yuzden soru yaziyolar

0|1
    0|0
  • gizli sorulan sorulara cevap vermeyi sevmiyorum ayrica cok sacma sorular soruluyor

0|1
    0|0
  • Pek ilgilenmiyorum sonucta bisey ogrenmek istemiski sormus :)

0|1
    0|0
  • ne önemi var:)

0|1
    0|0
  • çoğu kişi sırf sormak için soruyor..gerçek değil..

0|1
    0|0
  • ne alakası var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...